Komentari na vest

Neverovatno! Igrali bunker 90 minuta i napravili – jedan faul

Марјан Симоновић

pre 11 dana

Kapa dole, igrali su odlicno
m

miconis1

pre 11 dana

Au. Uopste ovo nisam primetio tokom utakmice, ovo je za anale

n p

pre 11 dana

Svaka cast na disciplini

Meda74

pre 11 dana

Da svaka čast na tome a to samo pokazuje koliko su Španci loše odigrali.

FiumenBG

pre 11 dana

ovo je bas neverovatan podatak...

Kristina Rajkovic

pre 11 dana

Odlicno ovo nismo ocekivali

Aleks2001

pre 11 dana

Bunker ili ne uzasna utakmica spanije
D

Drale1998

pre 11 dana

Smekercine nema sta...

Kosta Caran

pre 11 dana

Odlican primer da ne moraju uvek da se skinu gace pred velikanima kao sto su nasi uradili prosli put protiv Brazila

kiki044

pre 11 dana

Sramota za spaniju nisu oni za to finale s ovakvom igrom nikako
šteta što im iz onog jednog kornera ne dadoše go
k

kikica1971

pre 11 dana

svaka cast svim igracima posebno golmanu spanija bezopasna totalno sa ovom igrom osmina finala maksimalno

Predrag Blagojevic

pre 11 dana

Svaka cast najbolja utakmica oo tesite se nemoze se osvojiti svetsko

Lalala

pre 11 dana

Cile pre 10 godina, sadasnji Cile je na mapi svetskog fudbala kao mi..
N

Natalii29

pre 11 dana

haha nisu znali ništa a ne sta ih snaslo haha

Batina1

pre 11 dana

E to se zove fer plej bunker.
d

djuka2025

pre 11 dana

fenomenalna postavka i organizacija na terenu... disciplina na najvecem nivou svaka im cast
P

Predrag Petrovic

pre 11 dana

svaka cast na borbenosti ogroman uspeh za malo ostrvo

Peca0007

pre 11 dana

Ma kakvi bre to da
D

DDS900

pre 11 dana

Fantasticna igra i direktan samar Spancima. Steta sto na kraju utakmice nisu dali gol i kompletirali fantaziju.

Sojka888

pre 11 dana

Ma kkav bre bunker
n

nuki63

pre 11 dana

Neverovatan uspeh za tako malu zemlju, može se reći i nepznatu.

Elvis Fejzic

pre 11 dana

Najveća senzacija do sada. Španija posed, posed i ništa. Prošlo je vreme tiki-taka

Mr.Heineken

pre 11 dana

Nema sta cisto kao suza i sko sam se plasio da mogu da naprave neki glup penal ili pogrese oni su me demativali i odigrali perfektno svaka cast.
I

Ivan71

pre 11 dana

Ovo ni Colo i Murinjo u prajmu ne mogu zajedno da izvedu na terenu protiv najvecih

Dajana09

pre 11 dana

Hahahh soa ija se našla u nebitno grozdhe

Ayahuasca

pre 11 dana

Kakva utakmica. Svaka cast ekipi bomba
D

Doradora12

pre 11 dana

Svi se snadju na velikim takmicenjima i najmanje ekipe samo mi budemo najgori ubedljivo tuga

Ssarita

pre 11 dana

Svaka im cast kako su maestralno braniki gol protiv jedne Spanije

ofsajd

pre 11 dana

Sinoć Japan-Holandija i večeras Egipat- Belgija, nijednom nije ušla medicinska ekipa na teren, nema previjanja i izležavanja po terenu, padanja u nesvest na svakih dva-tri minut, izvodjenja auta je ubrzano...svidjaju mi se ova nova pravila..Italijani, da vas vidim sad.
g

gnb

pre 11 dana

Bas sam to hteo da napisem, toliko je igra ubrzana i zanimljivija za gledanje. Imajuci u vidu da danas veliki deo ljudi ima problem sa poremecajem paznje i uzimanjem telefona u ruku cim se nista ne desava ovo je stvarno dobra ideja. Iskreno, meni se dopada i pauza za hidrataciju od 3 minuta.
D

Djoxxx

pre 11 dana

Autoru, šta ti je Čile skrivio da ga ovako izvređaš? Bije i Argentina i Brazil po nogama kada treba ali ajde... Još kaže "Neki Čile", potpuno neprofesionalno.
k

kikoman

pre 11 dana

meni je neverovatnije da spanci od ko zna koliko miliona nisu pokusali nijedan prodor gde bi moralo da bude faula...sve u krug, klasican streberski fudbal...pu
Da li je moguće da su napravili jedan faul,a igrali bunker 90 minuta. Spanci bez ideje.
b

bojanboskovic

pre 11 dana

Ja uhvatio x u singlu 👌
g

gama

pre 11 dana

Ne kaki bre hahaha
b

bojanboskovic

pre 11 dana

Daj mi mail ili broj da ti pošaljem tiket.
k

krejzicoa

pre 11 dana

Ima sta da se nauci i od ovakvih reprezentacija.