Komentari na vest
Neverovatno! Igrali bunker 90 minuta i napravili – jedan faul
Марјан Симоновић
pre 11 dana
Kapa dole, igrali su odlicno
m
miconis1
pre 11 dana
Au. Uopste ovo nisam primetio tokom utakmice, ovo je za anale
n p
pre 11 dana
Svaka cast na disciplini

Meda74
pre 11 dana
Da svaka čast na tome a to samo pokazuje koliko su Španci loše odigrali.

FiumenBG
pre 11 dana
ovo je bas neverovatan podatak...
Kristina Rajkovic
pre 11 dana
Odlicno ovo nismo ocekivali
Aleks2001
pre 11 dana
Bunker ili ne uzasna utakmica spanije
D
Drale1998
pre 11 dana
Smekercine nema sta...
Kosta Caran
pre 11 dana
Odlican primer da ne moraju uvek da se skinu gace pred velikanima kao sto su nasi uradili prosli put protiv Brazila
kiki044
pre 11 dana
Sramota za spaniju nisu oni za to finale s ovakvom igrom nikako
šteta što im iz onog jednog kornera ne dadoše go
k
kikica1971
pre 11 dana
svaka cast svim igracima posebno golmanu spanija bezopasna totalno sa ovom igrom osmina finala maksimalno
Predrag Blagojevic
pre 11 dana
Svaka cast najbolja utakmica oo tesite se nemoze se osvojiti svetsko
Lalala
pre 11 dana
Cile pre 10 godina, sadasnji Cile je na mapi svetskog fudbala kao mi..
N
Natalii29
pre 11 dana
haha nisu znali ništa a ne sta ih snaslo haha
Batina1
pre 11 dana
E to se zove fer plej bunker.
d
djuka2025
pre 11 dana
fenomenalna postavka i organizacija na terenu... disciplina na najvecem nivou svaka im cast
P
Predrag Petrovic
pre 11 dana
svaka cast na borbenosti ogroman uspeh za malo ostrvo
Peca0007
pre 11 dana
Ma kakvi bre to da
D
DDS900
pre 11 dana
Fantasticna igra i direktan samar Spancima. Steta sto na kraju utakmice nisu dali gol i kompletirali fantaziju.
Sojka888
pre 11 dana
Ma kkav bre bunker
n
nuki63
pre 11 dana
Neverovatan uspeh za tako malu zemlju, može se reći i nepznatu.
Elvis Fejzic
pre 11 dana
Najveća senzacija do sada. Španija posed, posed i ništa. Prošlo je vreme tiki-taka
Mr.Heineken
pre 11 dana
Nema sta cisto kao suza i sko sam se plasio da mogu da naprave neki glup penal ili pogrese oni su me demativali i odigrali perfektno svaka cast.
I
Ivan71
pre 11 dana
Ovo ni Colo i Murinjo u prajmu ne mogu zajedno da izvedu na terenu protiv najvecih
Dajana09
pre 11 dana
Hahahh soa ija se našla u nebitno grozdhe
Ayahuasca
pre 11 dana
Kakva utakmica. Svaka cast ekipi bomba
D
Doradora12
pre 11 dana
Svi se snadju na velikim takmicenjima i najmanje ekipe samo mi budemo najgori ubedljivo tuga

Ssarita
pre 11 dana
Svaka im cast kako su maestralno braniki gol protiv jedne Spanije
ofsajd
pre 11 dana
Sinoć Japan-Holandija i večeras Egipat- Belgija, nijednom nije ušla medicinska ekipa na teren, nema previjanja i izležavanja po terenu, padanja u nesvest na svakih dva-tri minut, izvodjenja auta je ubrzano...svidjaju mi se ova nova pravila..Italijani, da vas vidim sad.
g
gnb
pre 11 dana
Bas sam to hteo da napisem, toliko je igra ubrzana i zanimljivija za gledanje. Imajuci u vidu da danas veliki deo ljudi ima problem sa poremecajem paznje i uzimanjem telefona u ruku cim se nista ne desava ovo je stvarno dobra ideja. Iskreno, meni se dopada i pauza za hidrataciju od 3 minuta.
D
Djoxxx
pre 11 dana
Autoru, šta ti je Čile skrivio da ga ovako izvređaš? Bije i Argentina i Brazil po nogama kada treba ali ajde... Još kaže "Neki Čile", potpuno neprofesionalno.
k
kikoman
pre 11 dana
meni je neverovatnije da spanci od ko zna koliko miliona nisu pokusali nijedan prodor gde bi moralo da bude faula...sve u krug, klasican streberski fudbal...pu
Da li je moguće da su napravili jedan faul,a igrali bunker 90 minuta. Spanci bez ideje.
b
bojanboskovic
pre 11 dana
Ja uhvatio x u singlu 👌
g
gama
pre 11 dana
Ne kaki bre hahaha
b
bojanboskovic
pre 11 dana
Daj mi mail ili broj da ti pošaljem tiket.
k
krejzicoa
pre 11 dana
Ima sta da se nauci i od ovakvih reprezentacija.























