Komentari na vest
Nije svaki dan dan za čuda: Jordanci zaprepastili Austriju, superheroj Arnautović je spasio
R
Realan Srbin
pre 10 dana
Koga briga za austrougare i njihove igrace.. necemo valjda da klecimo i velicamo nekog bivseg Srbina koji je prodo veru za veceru svabskoj koloniji
R
Radde
pre 10 dana
Arnautovic je jos jedna Terzina prevara,mator,spor,satrase ovde godinu dana,sad hvalospevi,pamet u glavu zvezdasi.
R
Rezzapereca
pre 10 dana
Nije prevara, nego zavrsava karijeru polako, zato je i dosao u Srbiju, ali da se kaze da je prevara to je jako glupo
Марјан Симоновић
pre 10 dana
Svaka cast Marko, sad ga zvezda prodaje za 10m
M
Mladic
pre 10 dana
Bravo Marko mašino stara…i na sleeećem svetskom treba da igraš 🙏💪
Zasluzio je Arnautovic gol da postigne
Đ
Đukin fan
pre 10 dana
U 37 godina,kao rezerva,isposlovao autogol,zaradio penal i realizovao ga na WC a ovaj piše nije ostavio neki utisak!!!Pa sta da uradi vise?!?Egal ko Mbape koji sat ranije!Za veterana koji i igra i trenira par nepar rasturio.I tek će!
b
babajaro
pre 10 dana
Igrali su protiv Jordana druze, smanji malo...
M
M. R.
pre 10 dana
Klas je večna. Isto što je važilo za Zvezdu cele sezone - da je dvaput bolji tim sa Markom na terenu, sad smo videli da važi i za Austriju.
D
DosijeX
pre 10 dana
Bravo Marko!!! To je ono sto Zvezdi fali još jedan preup kvalitetan napadač s kojim Marko može da saradjuje!! Šteta velika sto smo prodali Šerifa .. Marko od kad je ušao sam je nosio Austriju
B
Bg009
pre 10 dana
Dobar fudbal iskreno, posle par pocetnih utakmica, sve bolje , bio sam skeptican. Realno sve polako se smanjuje razliku u kvalitetu izmedju ekipa, naravno jos su tu neke reprezentacije klasa, ali vidi se pomak bogami i kod ostalih. i moram reci sudjenje za sada odlicno, ali odlicno. Idemo dalje danas portugal, pa onda prava poslastica Englezi...uzivajte ljudi svako dobro..
ljubomir vidovic
pre 10 dana
Arnautovica treba oterati iz Zvezde vuce velike pare a nista ne igra.Kako se bori za reprezentaciju tako moze i za zvezdu.
M
M. R.
pre 10 dana
Tebe bi trebalo udaljiti sa komentarisanja o Zvezdinim utakmicama.
D
Djani85
pre 10 dana
Marko mašina, malo mi deluje prepotentan ali nema veze, bitno da je došao u najveći klub na Balkanu
R
Rainman
pre 10 dana
Majstor je, ali i bivši fudbaler. Ušao, posle 5 minuta trči lagano a onda u sred napada svog tima stoji u mestu i stavlja ruke na kolena. Protiv ovakvih može, kao fudbalerski majstor je neosporan. Nije klasičan golgeter, nego sidraš i takozvani Target man, ALI protiv ozbiljne reprzentacije sve preko 25 minuta do pola sata za njega je fizički nemoguća misija.
z
zecpripovedac
pre 10 dana
Smanjite dozivljaj.
Sterlings Braunfels
pre 10 dana
Ovaj neki komentator se toliko napalio na Arnautovica kao da igra Srbija kao da mu je rod rodjeni a ne čovek koji igra za takoreći Švabe.
Srdjan Bucevac
pre 10 dana
Marko silo vesela
SavicZuri8
pre 10 dana
Dobra utakmica bila
H
Holse
pre 10 dana
Ovoliko hvaljenja nije dobio ni mesi koji je dao 3 gola..smanjite malo
s
spiritus movens
pre 10 dana
Arnautovic usao i napravio dar-mar u odbrani Jordana.















_Cropped.jpg.webp)







