Komentari na vest

Nije svaki dan dan za čuda: Jordanci zaprepastili Austriju, superheroj Arnautović je spasio

R

Realan Srbin

pre 10 dana

Koga briga za austrougare i njihove igrace.. necemo valjda da klecimo i velicamo nekog bivseg Srbina koji je prodo veru za veceru svabskoj koloniji
R

Radde

pre 10 dana

Arnautovic je jos jedna Terzina prevara,mator,spor,satrase ovde godinu dana,sad hvalospevi,pamet u glavu zvezdasi.
R

Rezzapereca

pre 10 dana

Nije prevara, nego zavrsava karijeru polako, zato je i dosao u Srbiju, ali da se kaze da je prevara to je jako glupo

Марјан Симоновић

pre 10 dana

Svaka cast Marko, sad ga zvezda prodaje za 10m
M

Mladic

pre 10 dana

Bravo Marko mašino stara…i na sleeećem svetskom treba da igraš 🙏💪
Zasluzio je Arnautovic gol da postigne
Đ

Đukin fan

pre 10 dana

U 37 godina,kao rezerva,isposlovao autogol,zaradio penal i realizovao ga na WC a ovaj piše nije ostavio neki utisak!!!Pa sta da uradi vise?!?Egal ko Mbape koji sat ranije!Za veterana koji i igra i trenira par nepar rasturio.I tek će!
b

babajaro

pre 10 dana

Igrali su protiv Jordana druze, smanji malo...
M

M. R.

pre 10 dana

Klas je večna. Isto što je važilo za Zvezdu cele sezone - da je dvaput bolji tim sa Markom na terenu, sad smo videli da važi i za Austriju.
D

DosijeX

pre 10 dana

Bravo Marko!!! To je ono sto Zvezdi fali još jedan preup kvalitetan napadač s kojim Marko može da saradjuje!! Šteta velika sto smo prodali Šerifa .. Marko od kad je ušao sam je nosio Austriju
B

Bg009

pre 10 dana

Dobar fudbal iskreno, posle par pocetnih utakmica, sve bolje , bio sam skeptican. Realno sve polako se smanjuje razliku u kvalitetu izmedju ekipa, naravno jos su tu neke reprezentacije klasa, ali vidi se pomak bogami i kod ostalih. i moram reci sudjenje za sada odlicno, ali odlicno. Idemo dalje danas portugal, pa onda prava poslastica Englezi...uzivajte ljudi svako dobro..

ljubomir vidovic

pre 10 dana

Arnautovica treba oterati iz Zvezde vuce velike pare a nista ne igra.Kako se bori za reprezentaciju tako moze i za zvezdu.
M

M. R.

pre 10 dana

Tebe bi trebalo udaljiti sa komentarisanja o Zvezdinim utakmicama.
D

Djani85

pre 10 dana

Marko mašina, malo mi deluje prepotentan ali nema veze, bitno da je došao u najveći klub na Balkanu
R

Rainman

pre 10 dana

Majstor je, ali i bivši fudbaler. Ušao, posle 5 minuta trči lagano a onda u sred napada svog tima stoji u mestu i stavlja ruke na kolena. Protiv ovakvih može, kao fudbalerski majstor je neosporan. Nije klasičan golgeter, nego sidraš i takozvani Target man, ALI protiv ozbiljne reprzentacije sve preko 25 minuta do pola sata za njega je fizički nemoguća misija.
z

zecpripovedac

pre 10 dana

Smanjite dozivljaj.

Sterlings Braunfels

pre 10 dana

Ovaj neki komentator se toliko napalio na Arnautovica kao da igra Srbija kao da mu je rod rodjeni a ne čovek koji igra za takoreći Švabe.

Srdjan Bucevac

pre 10 dana

Marko silo vesela

SavicZuri8

pre 10 dana

Dobra utakmica bila
H

Holse

pre 10 dana

Ovoliko hvaljenja nije dobio ni mesi koji je dao 3 gola..smanjite malo
s

spiritus movens

pre 10 dana

Arnautovic usao i napravio dar-mar u odbrani Jordana.