Komentari na vest

Nisam menjao golmana, sam je izašao... Hteo sam bolji napad, bez Valverdea... Urugvaju ne ostavljam ništa

Valentina Kolar

pre 14 minuta

Nisam ni očekivala od Urugvaja neke turbulencije
d

dokile

pre 16 minuta

Urugvaj ocajan,trener treba da preuzme odgovornost....
N

Nanas

pre 19 minuta

Ne znam na osnovu cega je ovo toliko iznenadjenje, ekipa sa par kvalitetnih,ali defanzivno orjentisanih veznjaka,sa skoro nikakvom kreacijom,losim napadacima,golmanom od 40+...., po meni uopste nije iznenadjenje.
D

Daren_g

pre 30 minuta

Platio je cenu scoje tvrdoglavosti. Igraci su na sastanku zeleli neki dogovor, on je sve odbio. Ovaj krik u videu govori u kakvom je stanju
T

Tvrdjava

pre 44 minute

Navijao sam za legenderane Urugvajce,totalni fijasko
A

Alisa u zemlji čuda

pre oko 1 sat

Po kom osnovu je ovaj čovjek toliko cijenjen u fudbalu? Šta je osvojio,koje igrače je ubacio na scenu?
R

Rectify1995

pre oko 1 sat

Nažalost i ovo je Bijelsa, ali zato ga i volim.

Nemanja Simic

pre oko 1 sat

Urugvaj je najveće razočarenje na svetskom prvenstvu.
N

Nenad1246

pre oko 1 sat

Zašto je ovo bilo kakvo iznenađenje? Ekipa decenijama je između proseka i ispod proseka i sad je ovo kao nešto novo?
p

plavacc

pre oko 1 sat

nikako nisu bili prosek sa čičom i imali su par godina između generacija gde su bili dosta solidni na većini pozicija a odlični u napadu i igrali lep takmičarski direktan fudbal.
p

plavacc

pre oko 1 sat

nažalost,ostario je toliko da postane zlikovac.šteta što čiča nije mogao još dva ciklusa da izgura mada je već na prošlim bio na štakama
H

Hidzuama

pre oko 1 sat

Meni je nejasno kako nije pozvan Nandez iz Kadsije. Momak sa Kinjonesom imao brutalnu sezonu u saudijskoj ligi