Komentari na vest

Ništa od Nejmara! Loše vesti za Brazil, u domovini besni

m

mrga84

pre 10 dana

Kao i svuda politika se mesa i u fudbalu

Mozzart Nalog

pre 10 dana

znalo se da nece igrati,unistise karijeru povrede...

sonee06

pre 10 dana

prvo se treba proci grupa ahahaha
N

Nemanja Lazić

pre 10 dana

Uvijek neka glupost s njim

ljiljana63636363

pre 10 dana

Janeznam zasto je i zvat kad se samo povredjuje
K

Kуре на специјали

pre 10 dana

Не заборавите да Бразил води Италијан. Знамо сви кад оно почињу са озбиљним фудбалом. Ово у групи и са Неимаром је типична жабарска прича...
Padavičar običan pošao da se provodi

Zoran Jeremic

pre 10 dana

Bar nek odigra jednu za kraj
B

Bisko

pre 10 dana

Naš su nekad zvali evropski Brazilci a kako stvari stoje njih će početi zvati južnoamerički Srbi
n

n1dza

pre 10 dana

pa vrsili ste pritisak da ide.. eto vam sada, neka cepa poker u svlacionici
R

RangoNS

pre 10 dana

Nejmar je imao kampanju pre zvaničnog poziva. Može se to videti na njegovom Jutjub kanalu. Tuhel ne bi jebao živu silu. Kolko se sećam pričao je u toj kampanji da je spreman. Jeziv tip.
d

dokile

pre 10 dana

Mozda je tako i bolje,tim ce delovati kompaktnije....
D

Djani85

pre 10 dana

Nejmar je zreo za penziju, bio je dobar tehničar ali ništa više od toga. Naduvenko mali
P

Predikat

pre 10 dana

bitno da su zoaa pedra ostavili da igra soni

Kurcslus

pre 10 dana

Zasto sad Brazilci da budu besni kada su slavili Ancelotijevu odluku da ga vodi na SP. Sami su krivi jer su pravili ogroman pritisak na Ancelotija.

Pa dodo sam

pre 10 dana

I sa njim i bez njega su truba.

Slobodan Milojkovic

pre 10 dana

Jeste da je mlad i da ce odigrati jos koje prvenstvo, ali ako zauzima mesto u reprezentacijii nekome, da bi mozda odigrao par utakmica, trebao je da dodje kao gost na tribinama...

Milan Milutinovic

pre 10 dana

Brazilski narod me podseca na nas ,zive u deluzijama i veruju da Nejmar moze da im donese SP.Razmisljanje im je na nivou kolibrija.
.

..

pre 10 dana

Brazil je takav cirkus od ekipe, bez glave i repa sa baš prosečnim igračima, da očekujem da ih prva ozbiljnija reprezentacija u utakmici na ispadanje petardira, a možda i nešto više (kao Nemačka 2014.).
k

kikica1971

pre 10 dana

On je pozvan kao maskota zbog imena ali vec godinama ne igra na visokom nivou

1400

pre 10 dana

Da je neka druga reprezentacija pa da vode povređenog igrača, ali Brazil.. Pa u ovom trenutku imaju kolko hoćeš igrača boljih od Nejmara i to u domaćoj ligi. Dečko godinama ne igra ozbiljan fudbal, pozer klasičan, a šteta nekad je bilo uživanje gledati ga.

90Jelena

pre 10 dana

oni su losi i sa njim i bez njega

MakarenaMlevena

pre 10 dana

Biće ko Sale Đorđević '98
Ђ

Ђовани Ђустинијани Лонго

pre 10 dana

Буквално Бразилци су тотално луд народ. Мјесецима су водили хајку гдје је Нејмар, зашто га нема, поред свих других проблема, посебно на бековима. И сада када га је повео, опет су незадовољни. Као рекао је да ће ићи само спремни. Па јеси ли ретардирани, као да је нешто ново да Нејмар не може да споји 2 утакмице. Нереалан народ који живе од старе славе, овако неће још дуго видјети пехар.
n

nuki63

pre 10 dana

Kakva greška Anćelotija, mogao je povesti bilo kog mesto ovog beskorisnog Nejmara

Elvis Fejzic

pre 10 dana

Kako igraju neće ni grupu proći, poveli su ovog pozera koji je zadnju ozbiljnu utakmicu odigrao pre 5 godina
N

Natalii29

pre 10 dana

to sto je na terenu je medju njima ali ostLe stvari

filipdjuk11

pre 10 dana

nejmar i ceo fudbalski savez brazila su cirkus i sprdacina i ponizenje za igrace koji nisu dobili poziv
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 10 dana

U Brazilu besni, a hteli da linčuju Ančelotija ako ga ne povede, i radovali se kao da su osvojili trofej kad je ovaj čitao spisak.
o

ogiibk

pre 10 dana

Ma nema od njega nista

Rops

pre 10 dana

Koliko vecih boljih igraca od ovog cirkuzanta..
B

Belgrano

pre 10 dana

Jeste da je se ponasao cesto jako odvratno, da ne koristim goru rec, ali nekako je ipak tuzno gledati ga ovako kao pukog turistu, koji kao toboze bodri tim, a igraci ga ne hebu dva posto, niti iko slusa njegove savete. Covek je bukvalno dosao na SP turisticki, u pravom smislu te reci...
brazil nece ni stici do četvrfinale imaju slabu ekipu .najslabiju u zadnjih 50 godina
B

Brundo

pre 10 dana

Nejmar je taj koji kvari atmosferu u reprezentaciji.Širi negativnu energiju.Izgleda da i Brazilci imaju svog Vasilija Micića.Pogrešio je Anćeloti što je poveo takvu kontroverznu i nervoznu osobu.To će da mu se vrati.SP je dosta dugo i teško takmičenje.

Dusan Stefanovic

pre 10 dana

Mogu valjda i bez njega
D

Dobitak111

pre 10 dana

A toliko je hajpa bilo oko njega, i konacno su docekali da bude pozvan u ekipu... auuu kakvo razocarenje. Daj Nejmar stisni se malo, zaigraj bar malo

ws10

pre 10 dana

ne treba ni da igra, ali mora da je tu, veci je fudbaler i ime od svih ovih umisljenih zvezdica
p

poty

pre 10 dana

Da ga Anceloti nije pozvao mediji bi ga razapeli. Pozvao ga je, ovaj se povredio i opet frka. Od Brazila nema nista na ovom SP posto se toliko prasine dize oko jednog igraca.
D

Dobitak7

pre 10 dana

A i zato sto mnogo lose igraju, nadam se da ce biti bolje uskoro ali prva utakmica nista
P

Partymaker

pre 10 dana

Žao mi je što je Carlo podlegao pritisku, Nejmar već neko vreme nije pravi igrač i pitanje je da li može na ovom nivou uopšte još da igra

Lalala

pre 10 dana

Rijaliti Nejmar se nastavlja...

Sala zabava

pre 10 dana

Ne mora ni da igra, moze da poker negde kad je vec u Americi...

milos djordjevic

pre 10 dana

Neimar nije zasluzio nicim da ode sada na ovo prvenstvo
N

Nataas99

pre 10 dana

Obice im se o glavu sto su njega pozvali a ne Joa Pedra
D

Doradora12

pre 10 dana

Svakako ne moze nista ds uradi na terenu nikakvu razliku da napravi
D

Dukicar

pre 10 dana

Nema od njega nista
t

tnt 1234

pre 10 dana

Ceo Brazil je hteo da Nejmar ide na SP iako je u ocajnoj formi. Anceloti je morao da popusti pod pritiskom inace bi ga razapeli zivog. Svi su sve znali, ali da je ovako neupotrebljiv - tome se niko nije nadao. Sedeci na klupi i bodriti tim.

JEJICA

pre 10 dana

A toliko nade se polagalo u njega

Miloš Orošić

pre 10 dana

Kakav god da je, ovom Brazilu Nejma treba

aura 222

pre 11 dana

da ga nije zvao bilo bi što nije pozvan nejmar, on je povređen ima 3 godine već

ofsajd

pre 11 dana

Za svetsko prvenstvo u Japanu i Koreji ceo Brazil vrši pritisak na Stolarija da povede Romarija, tada već imao preko trideset godina, ali najomiljeniji igrač u Brazilu.Skolari kaže "ne treba mi"... "razapeli" su ga,novinari,javnost..zatvorio im je usta svima, Brazil osvaja s.prvenstvo, ali to je bio neki drugi Brazil, ovi sada su cirkusanti.
.

....

pre 10 dana

Jel mislis da bi ijedan od ovih koji sada igraju za brazil moga da igra za brazil iz 2002?! Mozda golman i kazemiro.
R

Ratibor

pre 11 dana

Sa njim ili bez njega ovo je najslabiji Brazil od kada se igra fudbal.
T

Tvrdjava

pre 11 dana

Pa ovo je cirkus sa Neimarom
Т

Трипле

pre 11 dana

Ако прођу групу.
K

Krsto Klipa

pre 11 dana

PSG se pozicionirao kao velesila tek kad se rešio ove prevare i cirkusanta. Ne može taj tetovirani kepec u isto poglavlje sa Zubom, Ronaldinjom, Romariom, Bebetom, Karlosom...Selesao je zapravo jači bez njega.
J

Jeste, al' za malo

pre 10 dana

Videli smo ih protiv Maroka

Isa Peric

pre 11 dana

Karlo Ančeloti se za njegovo stavljanje na spisak putnika na SP sigurno najmanje pitao! Mozda bude to i pozitivno i dobro utice na ekipu koja bude igrala.
B

Batistuta1

pre 11 dana

Smanji malo Gpt pregorece
e

ej

pre 11 dana

nije stari lisac lud kao što mi mislimo. Pa povređeni Nejmar je bolji i od Pakete i od Igor Tiaga. Kome je on uzeo mesto?
1

123akcija

pre 11 dana

Poveden zbog sponzora, tako pisu latinoameri
S

Staniša Žugić

pre 11 dana

utisak da ovaj Igor Thiago može da postigne gol isključivo iz penala kako je davao golove tokom čitave protekle sezone

trilee93

pre 11 dana

Nadam se da će makar igrati koju utakmicu, ako ovako nastave neće proći ni grupu
O

OptimusPrajm

pre 11 dana

Baksuzni brazilci za sada, valjda ce proci pre svega tu grupnu fazu
Z

Zmaj93

pre 11 dana

Ovde Anceloti svakako gubi, da nije zvao Nejmara a Brazil prodje lose, lincovali bi ga. Sad ce to isto da mu se desi bas zato sto je zvao njega. Ne mozes sa ludim narodom koji zivi od stare slave.
R

Rade Bojanović

pre 11 dana

Cirkuzant bio i ostao.
B

Batistuta1

pre 11 dana

Idi bre gledaj Kostova botino
y

yt

pre 11 dana

Brazil bez pravog špica, utisak da ovaj Igor Thiago može da postigne gol isključivo iz penala kako je davao golove tokom čitave protekle sezone u Brentfordu
B

Babadinga

pre 11 dana

Egomanijak..Samo da je u prvom planu on, a ne reprezentacija. Uzeo nekom mesto - Zoau Pedru bespotrebno..Niti moze da igra, niti je u formi..Odavno je on bivsi igrac, samo marketing od njega ostao..
U

Uzeo mesto

pre 10 dana

Joao Pedro je bas briljantan igrac 😊
I Anćeloti je prso. Ili su ga naterali da povede ovog što se baca po terenu. A nije zaslužio poziv,nikako.
A

Anceloti

pre 11 dana

ce brzo ispasti, ide posle da odmara u svom prepoznatljivom stilu. Nakon toga preuzima svoje italijane.
z

zvk

pre 11 dana

Obiće im se ovo o glavu što je pozvan ovaj da bude statista zbog koga je Joao Pedro otpao sa spiska
S

Serafim992

pre 11 dana

Zao Pedro je dok je igrao za Brazil bio samo statista. Zato i nije pozvan.
@

@Serafim992

pre 11 dana

Joao Pedro ti je let u kosmos za Igor Thiaga