Komentari na vest

Odbrana turnira u Los Anđelesu! Čudesna intervencija golmana Irana (VIDEO)

XavieRS

pre 4 dana

Iranski Điđi Bufon :)

stevic97

pre 5 dana

Sto bi rekli "prvenstvo golmana"

urosh

pre 5 dana

Белгија највеће разочарење овог турнира. Лузерска репрезентација са губитничким менталитетом.
k

keciksdvaplus

pre 5 dana

definitivno odbrana sezone za sada

mozzart-gost

pre 5 dana

Iranci prolaze grupu.
I

Irac66

pre 5 dana

Golmani ovo prvenstvo bas dobri. Mozda je i do napadaca.
I

Ivan8888888888

pre 5 dana

Al ce sad da skacu cene golmanima
strasan golman.Mada ako cemo realno ova Belgija je nula od ekipe

Mihajlo Milenkovic

pre 5 dana

Golmani na ovom Svetskom Prventsvu postali polovina ekipe.

90Jelena

pre 5 dana

odlicno je branio protiv ocajnih belgijanaca
z

zulu

pre 5 dana

svaka čast golmanu,šta im čovek brani
n

neconi1122

pre 5 dana

Ma idi sta odbrani covek golmani nose ovo svetsko
G

Golmacina

pre 5 dana

Svaka cast na intervenciji, ali mora se primetiti da je previse napadaca koji su toliko lezerni i dekocentrisani u zavrsnici napada. Spanija se ispromasivala iako je dala 4, prvu utakmicu i da ne pricamo. Nemci protiv Obale u drugom, zatim Turci ono je neshvatljivo. Da li je uzrok neshvatanje ozbiljno grupe jer znaju da i po 3 ekipe idu dalje, razvodnjen kvalitet pa ne zapinju, ili nesto trece, zaista ne znam, ali postoji problem u zavrsnici akcija, a to nisu samo golmani. Pogledajte utakmice kada ne postoji jasan favorit kako se koristi i najmanja sansa, a kad igras protiv totalnog autsajdera, ti kao da imas stav ma nebitno, dacemo vec neki gol, opusteno.

Zvezdas1989

pre 6 dana

Belgija luzeri.Uvek imaju dobru ekipu i nista ne naprave

stefan nikolic

pre 6 dana

svaka cast golmanu
A

Ajvan Zamoranou

pre 6 dana

Ali prijem lopte Kevina! Kao Bergkamp '98. Savršenstvo!

Kristina Rajkovic

pre 6 dana

Steta, stvarno je svasta odbranio covek
k

kikoman

pre 6 dana

ali prijem de brujnea pa kontrola lopte pa pas kroz noge...ludilo

Драгана Косић Ех Јовић

pre 6 dana

Koliko god uvek navijam za evropske timove i reprezentacije, danas mi je bilo drago, tj sinoć što Belgija nije pobedila, i stvarno golman Irana je baš najbolji pojedinac u timu.
P

Predrag Petrovic

pre 6 dana

ovo prvenstvo puno dobrih odbarana golmana

Milenko Mladjenovic

pre 6 dana

Ali sve gola i u godinama, iskusni i prekaljeni. Kao vino su

Aleksandar3006

pre 6 dana

Kakva odbrana kakav refleks
R

Redjineli

pre 6 dana

Kalav prijem De Brijnea, a odbrana je čudo!
B

Brundo

pre 6 dana

Ovakva odbrana se ne vidja svakog dana.
n

nenadnbgd

pre 6 dana

svaka cast za golmana,ali kakav nos ima🤣🤣🤣
M

Mikii98

pre 6 dana

Nikad nista od Belgije
P

PG/CG

pre 6 dana

Da ne zna neko možda zašto Kevin De Brujne nije više kapiten Belgije, već je Tilemans kapiten ovo prvenstvo? Je li to iz glave velikog trenerskog maga Rudi Garsije ili je neki drugi "problem" po srijedi?
D

Deportivo

pre 5 dana

De Brujne je prethodnih godina dosta kritikovao saigrace i strucni stab na konto toga da tim sa ovakvim igracima mora da ima mnogo bolje rezultate i pre svega igru.Ocigledno da mu u savezu to nisu oprostili...
L

Lepota je u oku posmatrača

pre 6 dana

Čudesna odbrana ili epski promašaj?