Komentari na vest

Ono kad Zlatna lopta nema gde

Vani

pre 9 dana

Vidimo PSG otkad se rešio Mbapea, vidimo Real kako ga je kuoio iako je dao 40 golova u sezonu, pametnom dosta da vidi kako će i Francuska proći
Dajte mu naše državljanstvo kod nas ima mesto

Lalala

pre 10 dana

Dobro je da Francuzi imaju "problema"... a sta reci onda za Spance i njihov prvi mec...

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 10 dana

Добар је био против Сенегала, јесте да је могао много боље али дешавају се и слабији дани.

Aleksandar Virijevic

pre 10 dana

Veoma je bio dobar Usmane Dembele!
B

Bacoglavac

pre 10 dana

Ово су сви јуче приметили, нема човек рутину кретње на тој позицији, не поставља се како треба, не иде у простор где треба, не отвара другима... Јуче су могли себи да приуште да не одуграју цело једно полувреме, јер су Сенегалци промашивали своје шансе, али у следећој фази ако их неко казни на време, врло лако могу да испадну... Зато ми се свиђа ово што је Тухел урадио и позвао играче који му се уклапају у формацију коју жели да игра, без гомилања разних "имена" око којих се ломе копља после
S

Saturn

pre 10 dana

Da ste trener svi bi pre uzeli Mbpapea nego Dembela , Olise je zacementiran jer je u najboljoj formi i on mora da igra igra iza napadaca jer se snalazi na malom prostoru i zna najvise fudbala , Dembeleu treba prostor jer se gusi na malom prostoru sto je Desamp i uradio , neke utakmice i Mbpape moze da igra levo a da se gurne Mateta / Tiram i da imaju ulogu koju je Ziru imao godinama da vezuje dva stopera i otvara prostor Mbpapeu i Dembeleu...
m

miki.mocart

pre 10 dana

Embape zeljan dokazivanja prema Realu jer ga zvizde svaki mec. Ovde mu je sad radlj i ima da grize kao.lud
d

dal_je_realno

pre 10 dana

Auuu, brate, svako sebi daje za pravo da nacrni zvanično najboljeg igrača sveta.

Ilija

pre 10 dana

Nema prostora za sve

Lakazet

pre 10 dana

Francuska repka ima kvaliteta na pretek, neko mora da fasuje :D

Sterlings Braunfels

pre 10 dana

Može Francuska da bude opasnija na terenu kad su tu i Mbappe i Dembele da prebace Mbappe levo a Dembele da bude špic.

chicharito9800

pre 10 dana

ZOVI DESAMA, NE ZNA ON DOK MU TI NE KAZES
S

Sima0

pre 10 dana

U pravu si... Embape je najbolje partije pružao kada je igrao po levoj strani...a Dembele onda u špic

djole.

pre 10 dana

Mala bara puno krokodila. A jedan Pirke je morao biti ubiven.
c

cvetak12

pre 10 dana

nije los bio na utakmici
N

Nenad84

pre 10 dana

Mbappe je najvise pokazao na lijevom krilu i to je njegova prirodna pozicija treba mu spic poput Zirua I to ce se pokazati na jacim utakmicama. Od kako Mbappe igra devetku nije nista osvojio. Napad po meni treba da bude Mbappe lijevo, Dembele Centar, Olise desno.