Komentari na vest
Ono kad Zlatna lopta nema gde
Vani
pre 9 dana
Vidimo PSG otkad se rešio Mbapea, vidimo Real kako ga je kuoio iako je dao 40 golova u sezonu, pametnom dosta da vidi kako će i Francuska proći
Dajte mu naše državljanstvo kod nas ima mesto
Lalala
pre 10 dana
Dobro je da Francuzi imaju "problema"... a sta reci onda za Spance i njihov prvi mec...
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔
pre 10 dana
Добар је био против Сенегала, јесте да је могао много боље али дешавају се и слабији дани.
Aleksandar Virijevic
pre 10 dana
Veoma je bio dobar Usmane Dembele!
B
Bacoglavac
pre 10 dana
Ово су сви јуче приметили, нема човек рутину кретње на тој позицији, не поставља се како треба, не иде у простор где треба, не отвара другима... Јуче су могли себи да приуште да не одуграју цело једно полувреме, јер су Сенегалци промашивали своје шансе, али у следећој фази ако их неко казни на време, врло лако могу да испадну... Зато ми се свиђа ово што је Тухел урадио и позвао играче који му се уклапају у формацију коју жели да игра, без гомилања разних "имена" око којих се ломе копља после
S
Saturn
pre 10 dana
Da ste trener svi bi pre uzeli Mbpapea nego Dembela , Olise je zacementiran jer je u najboljoj formi i on mora da igra igra iza napadaca jer se snalazi na malom prostoru i zna najvise fudbala , Dembeleu treba prostor jer se gusi na malom prostoru sto je Desamp i uradio , neke utakmice i Mbpape moze da igra levo a da se gurne Mateta / Tiram i da imaju ulogu koju je Ziru imao godinama da vezuje dva stopera i otvara prostor Mbpapeu i Dembeleu...
m
miki.mocart
pre 10 dana
Embape zeljan dokazivanja prema Realu jer ga zvizde svaki mec. Ovde mu je sad radlj i ima da grize kao.lud
d
dal_je_realno
pre 10 dana
Auuu, brate, svako sebi daje za pravo da nacrni zvanično najboljeg igrača sveta.
Ilija
pre 10 dana
Nema prostora za sve
Lakazet
pre 10 dana
Francuska repka ima kvaliteta na pretek, neko mora da fasuje :D
Sterlings Braunfels
pre 10 dana
Može Francuska da bude opasnija na terenu kad su tu i Mbappe i Dembele da prebace Mbappe levo a Dembele da bude špic.
chicharito9800
pre 10 dana
ZOVI DESAMA, NE ZNA ON DOK MU TI NE KAZES
S
Sima0
pre 10 dana
U pravu si... Embape je najbolje partije pružao kada je igrao po levoj strani...a Dembele onda u špic
djole.
pre 10 dana
Mala bara puno krokodila.
A jedan Pirke je morao biti ubiven.
c
cvetak12
pre 10 dana
nije los bio na utakmici
N
Nenad84
pre 10 dana
Mbappe je najvise pokazao na lijevom krilu i to je njegova prirodna pozicija treba mu spic poput Zirua I to ce se pokazati na jacim utakmicama. Od kako Mbappe igra devetku nije nista osvojio. Napad po meni treba da bude Mbappe lijevo, Dembele Centar, Olise desno.























