Komentari na vest

Pažnja, pažnja! Crta se prvi super-derbi nokaut faze Mundijala; da li će Francuzi kalkulisati?

MisoK

pre 3 dana

CANNE ZA Nemce se moze reci da nece kalkulisati, sto za Francuze se ne moze jer kod nji se nikad nezna.

Meda74

pre 5 dana

Ne treba potceniti Norvežane vrlo dobra je to reprezentacija mogli vi biti i iznađenje prvenstva

Asani Avni

pre 5 dana

bice jako zanimljivo

CrazyHappy

pre 5 dana

KAD GA NEMAC NAPRAVI

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 5 dana

Француска је најача то је сигурно. Против Сенегала су одиграли катастрофално прво полувреме где су могли примити најмање 3 гола. Да је Сенегал повео у оној утакмици убеђен сам да би победили. Видим овде многи омаловажавају Немачку. Могу они играти са Француском иако је Француска тренутно јача. Имају много јаче јединство од Француске и читав меч за разлику од Француске играју своју игру и притискају противника.

Usput

pre 5 dana

Ovaj sistem treba menjati. Nakon grupa svi u kuglice i u isti bubanj.

milkica12

pre 5 dana

Dosta ima iznenadjenja trenutno i dalje navijam za Spaniju
U

Ubio si ga ko zeca

pre 5 dana

Ekipa koja moze da prodje svakog je Njemacka. Blizu je I Holandija. Ostale ekipe ne znaju kako da igraju protiv "bunker" odbrana. To je ocigledno. Ali Francuska moze svakog dobit jer imaju brzinu I snagu ali po meni nisu tehnicki na nivou ove dve representacije I kao takvi ne mogu igrat protiv tih odbrana Mourinho-vog stila. Ali u mec Nemackih I Francuskih doseljenika, dao bih prednost Afrikancima jer su mnogo brzi I fizicki jaci od Nemacke odbrane. I jos Julian ne zna da se brani. Ostale reprezentacije nemaju sanse da osvoje prvenstvo.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 5 dana

Немачка зна дефинитивно да игра против бункераша, за Француску се тек треба видети. Шпанија још није дорасла Француској и Немачкој па чак мислим ни Холандији, Енглеској ни Аргентини.
nemci ulaze u cetvrtfinala sigurno.
k

keciksdvaplus

pre 5 dana

realno najbolje ne kalkulisati, to se neretko obije o glavu

Uskekruske

pre 5 dana

Videcemo sta ce biti
Р

Реално

pre 5 dana

Па морају некад, најбоље да најјачи не игрју једни против других до полуфинала.

Sterlings Braunfels

pre 6 dana

Nemačka nema šanse protiv Frnacuske e sad videćemo poslednje kolo možda ih Francuska izbegne i namesti im Norvešku
A

Ausvajs

pre 5 dana

Nije imala sanse ni protiv Brazila,pa znamo kako se zavrsilo.
@

@ssss

pre 5 dana

Što misliš da nema šanse protiv Francuske?Čekaj da Francuzi naiđu na malo ozbiljniju repku pa ćemo da im vidimo kvalitet.Jesu oni u napadu po imenima najbolji na svetu,ali ostali deo tima zaostaje za recimo Špancima ili Portugalcima.Nemci i Englezi takođe nisu za podcenjivanje.

Sterlings Braunfels

pre 5 dana

Ausvajs Ova sadašnja Nemačka je dosta limitirana plus evo juče izgubila i Sloterbeka na šta će ličiti kad protiv najozbiljnijih reprezentacija štoperski par bude Tah - Ridiger.

Perica Aksentijevic

pre 6 dana

Nemci su me razocarali skroz kao i Spanci.
D

Dobitak7

pre 6 dana

Samo neka kalkulisu i jedni i drugi, nisu ni Japanci a ni ostali za potcenjivanje!
b

bojandzepic7

pre 6 dana

Spanije vs Argentina...finale
ma to će biti kalkulacija ....

Petar Lukić

pre 6 dana

Ee to će da bude ozbiljan duel
.

..

pre 6 dana

Nema tu kalkulacija, mnogo je dobrih reprezentacija na turniru, ne možeš ih sve izbeći do finala (Argentina, Francuska, Španija, Engleska, Nemačka, Holandija...), a i ko ti kaže da te neće izbaciti na papiru slabija reprezentacija u toj jednoj utakmici na ispadanje (Japan, Maroko, Obala Slonovače, Kolumbija, Brazil, Portugal, Hrvatska, Belgija)...Očekujem iznenađenja u nokaut fazi, vrućinu, umor neke ekipe, lutriju na penalima...Nikome nije ništa obezbeđeno u napred koliko god pokušavali da kalkulišu.
S

Seoul

pre 6 dana

Ako moze copina iz Argentine da dobije što laksi žreb i neki penal i da mu se odigra neka sklanjalica
B

Bog kocke

pre 6 dana

Da ne prejudiciramo....da sačekamo da svrši 3 kolo....Postoji vjerovatnoca ali mala da i kockasti i penaldo zavrse ka 3 vise Smogovci i kao takvi bice TVRD ORAK za cve...Škoti ako budu 3 takodje nezgodna ekipa...senegal...svedska...paragvaj....BIĆE NOKAUT MEČEVI ÐAVOLSKA RABOTA
H

Hrabro srce

pre 6 dana

Koji crni Skoti,zalutali kao i uvek.
D

Drobilica kicme

pre 6 dana

zasto bi francuzi kalkulisali i bezali od nemaca,a isli na maroko,kad je maroko bolja i jaca ekipa od nemacke.
S

Seoul

pre 6 dana

Sem tebe verovatno ni jedan francuski igrac ne misli tako

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 5 dana

Мароко је за најмање 3 класе слабији од Немачке.
Х

ХххххХ

pre 6 dana

Увести жреб након завршетка групне фазе

Radojkovic Milos

pre 6 dana

Nemci tanki ove godine
D

Dobitak111

pre 6 dana

I ja sam mislio posle prve utakmice da su bas jaki, ali ovde protiv Obale Slonovace se videlo da nemaju bas toliko resenja u napadu...
B

Bacoglavac

pre 6 dana

Немају чега Немци да се плаше, могу апсолутно сваког да добију, уосталом уколико желе да освоје, морају се побеђивати други потенцијални освајачи

Sele Fejzic

pre 6 dana

Super derbi idemo Nemacka do pobede
P

Pep

pre 6 dana

Mogu samo da pobede Ekvador i Australiju u top 32 a u top 16 fazi Olise, Mbape, Doue, Dembele ima da ih pojedu za večeru 🥶
T

Tutko

pre 6 dana

Na fotografiji Nedim Amiri pravi Nemac i to Prus 🤣
S

StefanAnd

pre 6 dana

Ne znaju oni sta je sramota, iovako je veliki deo takozovanog nemackog stanovistva zaparavo germanizovano slovensko (srpsko). Kao npr. Novicki i slicna prezimena. ili Mihael Balak. Stalno su kroz istoriju krali tudje, sad to rade Arapima i crncima, na doduse mnogo finiji nacin nego nama kroz istoriju.
Z

Zujkers

pre 6 dana

A sta tek da kazemo za engleze i francuze...nemci su male mace za njih!!
M

Minhen

pre 5 dana

Ne vidim ovakve komentare kada igra Argentina, tipa vidi ga Mesi pravi Južmoamerikanac a beo ko sir kao i cela reprezentacija.
m

mr_wolf

pre 5 dana

Ti, i svi ovi sto te podrzavaju, pa navode francusku i englesku jos. Ne kapiraju ljudi da vise nije 1950.... Rodis se u toj zemlji, prva si generacija tamo kao dete doseljenika. Ides u skolu, drugari ti nemci, sve ti omoguci ta zemlja. Osecas je kao svoju, jer si od rodjenja tu, a maticnu u zivotu nisi video. I to je sada ludilo, eto, crnac kod nemaca. Zamisli, kakvi lopovi, ukrali crnca. Ti se nesto sekiras za njih, pa nemac da ne oseca to kao svoju reprezentaciju mislis da bi navijao ? Ma ukrali nam i Pavlovica...
@

@

pre 5 dana

Eto Nemci im krivi sto im ta zemlja sve pruzila ono sto domovina nije mogla i sto su rodjeni tamo.
j

jocy9933

pre 6 dana

Japan do polufinala lagano
m

miconis1

pre 6 dana

Ne ocekujem da ce ekipe takvog renomea kalkulisati bilo sta

Mihajlo Milenkovic

pre 6 dana

Uvek se kalkulisalo na SP, ali mislim da reprezentacije poput Fracnuske i Engleske nemaju potrebe trenutno za tim, pa uz njih dve i Argentina koja uz odlicnu ekipu ima i mozda najbolju hemiju na prvenstvu.
N

Natalii29

pre 6 dana

hmm, pa da li je yo tsko sada
B

Bog kocke

pre 6 dana

lakse je mnogo sa svabama dace im minimum 3-4 dok obala pa japan ili maroko MNOGI ĆE ZAOBICI
B

Blaki

pre 6 dana

Nema šta da traže nemci protiv francuza.