Komentari na vest

Ponižavanje Urugvajaca: Izađite napolje, stanite mirno i iznesite stvari, psi će pretražiti prtljag

G

Gostoljubiv

pre 11 dana

Svi pisu kakvo je ovo izivljavanje na sportistima i sirotinji. Prvo ne vidim nikakvo izivljavanje vec obican pregled, a drugo sta su to sportisti nego obicni ljudi kao i svi mi, po cemu su to oni zasluzili privilagiju da ne sme niko da ih pretresa? A ovi sa slike sirotinja sigurno nisu, vecina zaradi za dan sto vi radite 3 meseca...
g

gaga1973

pre 11 dana

udri po sirotinji...
E

El Loco smanji vutru

pre 11 dana

Izgleda im El Loco pošmrkao svu robu pa mu je ovo krivac za remi, a ne to što mu ekipa nije ličila ni na šta.

kiboooo

pre 11 dana

Bruka bruka. Svi da bojkotuju SP. Ova organizacija je bas losa
s

stićgo

pre 11 dana

Neki cinik bi rekao, Severna Koreja brate... Zamislite te komentare da se to, u nekom paralelnom univerzumu naravno, dešava u Rusiji. Ovako, situacija u svetu,........
m

mozzart50

pre 11 dana

Vratice se jednog dana i Amerikancima...

Uskekruske

pre 11 dana

Kakva sramota za fudbal naopako
r

riochapke

pre 11 dana

Ovako treba tretirati fudbalere SAD-a na svakom sledećem svetskom prvenstvu!!!
1

1.9.9.2.

pre 11 dana

Ne čudim se uopšte Amerikancima. Koliko su patnje izazvali cijelom svijetu, kako oni tako i druge velike sile, (da ne bude da sam samo protiv njih,) nije ni čudo da su ovoliko paranoični. Svako bi bio kad zna da je direktno nanio zla većini današnjeg svijeta na različite načine. Patenici su oni. Samo što zbog njihove paranoje ispuštaju nedužni, u ovom slučaju fudbaleri.
I

Idiocracy

pre 11 dana

Ova slia... zajedno sa desavanjima ispred bele kuce, kao iz jednog satiricnog filma, koji postade dokumentarac... Idiocracy
Ogromna bruka i sramota jednog od organizatora, oni su sportisti za poštovanje, nisu kriminalci i teroristi, sram ih bilo.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 11 dana

Осионост, бахатост и надменоност Американаца је прешла сваку меру. Ничија није горела до зоре.

jovan1111

pre 11 dana

trgovci drogom...boze sacuvaj

klackalica535

pre 11 dana

Posle svega ovoga USA nikad vise ne bi trebale da organizuju SP imaju bejzbol pa nek se igraju nije ovo za njih.
G

Gost555

pre 11 dana

Zasto tako mislis?
K

Kure na specijali

pre 11 dana

Čitam gomilu komentara "ljubitelja zapadnih vrednosti" kako je ovo normalan postupak i da tako postupa ozbiljna država. Pre osam godina prvenstvo je bilo u Rusiji, a pre četiri u Kataru. Da su tako postupale policije tih zemalja baš me interesuje šta bi pisali gorenavedeni. Ovo je sramota. Sav prtljag proveren je pri dolasku u SAD. Takođe, da su Rusi i Katarani uskratili vizu sudiji, šta bi pisali?
N

Nikollllll

pre 11 dana

E zato su amerikanci amerikanci, a rusi druga liga... Jer im se jednostavno može i nikom ništa, a rusima se ne može.
R

Realannn

pre 11 dana

E zato ti u Srbiju i u vecinu drzava sveta moze uci svaki krimos i svaki sumjjiv tip sa dosijeom debelim, a u Ameriku moze samo da sanja...
D

Dzi

pre 11 dana

amerika ruglo sveta.
N

Nosim tetki kesicu

pre 11 dana

Čitam komentare i ne mogu a da se ne začudim na ovoliko skičanje što je policija Amerike, u Americi, pregledala kofere reprezentacije Urugvaja?! Jedino racionalno objašnjenje je da se izgleda mnogi plaše da se takav sistem ne zametne i ovde, a po mom skromnom mišljenju, sudeći po komentarima, bilo bi krajnje vreme za tako nešto!
G

Gost 12:31

pre 11 dana

Aj ne mlati, zar mislis da bi ovako smelo da se postupa sa fudbalerima amerike bilo gde u svetu. To bi bio skandal nad skandalima. Plus koliko znam oni ne podlezu doping testovima na velikim takmicenjima jer njihova drzava garantuje za njih. Jel to sportski?
G

Gost1983

pre 11 dana

Ne sjecam se da su ovakve slike dolazile iz Qatar, Rusije, Afrike, Brazila, itd, uzas. Prvo ameri da prodju kroz svoje redove pa onda ostali. Ne znam kakve su posljedice od strane FIFA, ali sve ove reprezentacije koje su bile pod nekim pretresom/zabranom da se pokupe i napuste prvenstvo i bojkot. Siguran sam da bi jos neke reprezentacije pridruzile toj odluci, pa neka im mama i tata igraju.
B

Bilosta1

pre 11 dana

Urugvaj prespavao orvo poluvreme, pa se razludeo u drugom
J

JJ Red

pre 11 dana

Policija je tu da održava javni red i mir. Imaju puno pravo da u svojoj državi, po zakonu, svakoga pregledaju, kao što će sutra kada prvenstvo bude u Urugvaju, i policija Urugvaja imati puno pravo da održava javni red i mir u svojoj državi i da u sklopu toga vrše provere posetioca i učesnika. Da je sreće pa da je ovako i kod nas, a ne što se dozvolilo svakoj budali u poslednje dve godine da radi šta hoće i krši zakon na koji god način se prohte. Ko poštuje zakon taj nema razloga da se plaši policije koja samo radi svoj posao.
r

riochapke

pre 11 dana

Druže, loše ti je poređenje, ovde se radi o tretmanu prema sportistima, oni su javne ličnosti. Razumem da treba proveriti svakog na granici kad ulazi u zemlju, da nema neki dosije ili da ništa sumnjivo ne unosi u državu, ali ovo je stvarno van svake pameti da sportiste ovako pretresaju bez ikakvog razloga i osnova.
B

Blek Stena

pre 11 dana

Ovo im se vraća za ono iz Montevidea kad je policajac dodao loptu igraču Urugvaj. 😀
G

Gostiona

pre 11 dana

😂😂😂 jeste mmj

dusann55555

pre 11 dana

Ovo stvarno jeste ponizavanje pogotovo na svetskom prvenstvu
B

Bravo policijo

pre 11 dana

Nego šta nego da ih pregledaju. Ali šta pričati onima kojima se sve bazira na kultu ličnosti. Ako je neko dobar sportista, odmah je stručan za sve, pravičan, sve radi po zakonu. Ma kako da ne. Eno pre neki dan su uhapsili Džejmsa Hardena koji je USA doneo nekoliko zlatnih medalja i jedan je od većih NBA asova, a da neće druge da proveravaju. Zakoni moraju da se poštuju i pred njima su svi jednaki!
S

Ssl

pre 11 dana

Ne vidim šta je sporno. Svake nedelje izbacite vest da je neki fudbaler umešan u ovo ili ono. Više puta mi se desilo na različitim aerodromima u Americi da kada čekam prtljag na onom kaišu a dolazim internacionalnim letom, da se pojavi službeni pas koji nasumično njuška kofere. Jedini problem u svemu ovome je taj što nemaju svi isti tretman, neki su povlašćeni a neki prolaze kroz bezbedonosne provere. To jeste odraz političkog stanja u SAD ali i namera da se reklamira malo politika čuvanja granice. Ne kažem da je prijatno, ali nije sad da su ih istresli iz gaća, prošao službeni pas i to je to.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 11 dana

Meni nije jasno, zašto se lepo ne dogovore, i samo u sred utakmice svi sednu na teren i odbiju da igraju. Nema veze ako izgube, ali posle neka podignu prašinu i udare na sav glas o torturi koju prolaze. FIFA ekstremno vodi računa o svom rejtingu i da sve bude uvijeno u ukrasni papir. Dve, tri reprezentacije da tako nešto urade, to bi bio vrhunski skandal za njih.
G

Gospodin iskusni

pre 11 dana

A jesi ti mnogo pametan, novi Ajnstajn... Da to uradis u sred USA i na SP, mogao bi trajno zaboraviti na fudbal.
d

dzonson1992

pre 11 dana

A Saudijska Arabija? Jesu li i njih postrojili? Ili su im to "prijatelji"? Sramotno je sta im se sve dozvoljava.
S

Samo jedan covek

pre 11 dana

amerika, amerika, gomila klovnova!
m

markoncic

pre 11 dana

Najbolje da Tramp odmah proglasi Ameriku za svetskog prvaka. Prvo lepo neka se naigraju do kraja svi, pa kad Amerika ispadne kraj. Amerika prvak sveta ili sledi Tomahawk.
K

Kure na specijali

pre 11 dana

Reakcija prisutnih reprezentacija bila bi ista kao reakcija Grka kad je Neron sebe proglasio olimpijskim prvakom. Nikakva.
N

NL

pre 11 dana

Ovako a cak i gore treba raditi americkim sportistima bilo gde da se pojave. Totalno bezumni amerikanci. Prtljag ovih igraca je vec kontrolisan na aerodromu.

Golub86

pre 11 dana

hshhaha.. kakav je ovo kralj
F

Fudbal je za fudbalere

pre 11 dana

Ovako je trebalo naše na svakom prvenstvu od 2000. pa do danas, a ne da posle po hotelima prave orgije sa starletama.
Ovi Ameri su nemam reči, više su ga preterali.
Z

Zelenort

pre 11 dana

Jok treba da ih puste da slobodno diluju ako su "sportisti". Naravno da će kontrole tokom ovako velikog događaja biti rigorozne i da svi moraju da budu podvrgnuti istim.
D

Daj faul

pre 11 dana

Pa problem je sto nisu svi podvrgnuti istim kontrolama! Ajde bas da vidim da ovako pretresaju Portugal, Spaniju, Francusku, Nemacku…
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 11 dana

Ne s***. Mesiju bi dali da nategne Melaniju u sred Bele kuće, a ove mučenike maltretiraju samo zato što su iz Južne Amerike i SAD hoće da im pokažu ko je gazda. Ne bi bio problem da svi prolaze isti tretman, ali ne prolaze. I to je sporno u svemu ovome.
S

Svaka čast

pre 11 dana

Svaka čast, tako postupa ozbiljna država. Ne vidim uopšte u čemu je problem, ako nisu krivi, nemaju ni čega da se plaše. Šta koga briga da li si ti Mesi ili Djokovic ako kod sebe nosiš 5kg marihuane. Pred zakonom svi moraju da budu isti.

Sasa Maksimovic

pre 11 dana

ovo je bruka za fifu i organizatira treba napustiti prvenstvo
m

miki.mocart

pre 11 dana

Indijanci.. pa Ako Saudijaku ne mogu sa pobede. Koga ce

MakarenaMlevena

pre 11 dana

Vozinju i drugove?
T

Tln

pre 11 dana

Ostajem pri stavu da se SP treba organizovati samo u evropi i juznoj americi.
S

Sever73

pre 11 dana

Dobro došli u zemlju"kolevku Demokratije" !!!
R

Realni batica

pre 11 dana

Kolevka demokratije je Grcka. Ne znam odakle ti ta ideja da neko Americi pripisuje to zvanje. Mozda se smatrala "najslobodnijom" drzavom neko vreme, ali nikad nije bila "kolevka demokratije". I komentar ima 70 pluseva, nijedan minus. Lep pokazatelj da nam je obrazovanje na nivou onog americkog...
H

Hidzuama

pre 11 dana

Da nije ovakvih ispada, bilo bi najbolje prvenstvo, tribine, atmosfera, kvalitet fudbala, jedina lagana pobjeda bila Njemacke... steta za ovakve stvari, inace je ostalo vrhunski
M

Marko1105

pre 11 dana

Ubijaju lagano draz sporta i fudbala...svake godine po malo.

Meda74

pre 11 dana

Užas šta rade j..... Ameri.

ljiljana63636363

pre 11 dana

Sramota sta ljudi prave od prvenstva
T

Treba tako

pre 11 dana

Apolutna podrska za pretrese, pogotovo ove nase kako igrace treba i navijace na ulazu pre svake utakmice... pa se ne bi desavalo da pale na stotine baklji, petardi, topovskih itd... Treba da se uvede red neki... zbog tih sto im je bitnija tuca i da rasire krpu od zastave grupice iza koje stoji 50 neradnika a za klub ih briga ne znaju skoro ni za kog navijaju ni zasto samo dodju da prave nered...
I

Idiokratija

pre 11 dana

Za navijače se apsolutno slažem, ali ovako malretirati igrače je smandalozno. Hajde onda prema svima da sprovode iste mere, i prema svojoj reprezentaciji, englezima, nemcima...
C

Citizen Kane

pre 11 dana

Totalna zamena teza! Ovde se ne radi o pretresu "običnih" navijača več o reprezentaciji! Zvaničnim predstavnicima svoje zemlje, kojima su garantovana jednaka prava kao i svim ostalim. Oni su učesnici Svetskog prvenstva! Neka pretresaju navujače, ništa sporno, ali zvaničnike tretirati kao kerove, piiih!
I

Ilijajakim02

pre 11 dana

Ovo je definitivno najgore Svetsko prvenstvo
L

Lotoooo

pre 11 dana

SP je kidalica ove godine... Gledam.redovno svetska prvenstva i prvi put zalim sto nisam u USA da svratim na par utakmica

Ivan Andrejic

pre 11 dana

Ovi Amerikanci se ponasaju prema vecini ekipa kao da su teroristi
K

Krio

pre 11 dana

Ovo je prevršilo svaku meru!
L

Leukemija

pre 11 dana

Свако ко не игра како они свирају, овако пролази

Marko Vesna

pre 11 dana

Biće bolje, siguran sam Pozdrav

ljubisa rajkovic

pre 11 dana

To je ta "sloboda" koju prodaju ispranim mozgovima...
S

Seoul

pre 11 dana

Amerikanci i organizacija, dva sveta.
B

Bacoglavac

pre 11 dana

Свако ко не игра како они свирају, овако пролази
D

Dejan96

pre 11 dana

U pravu je bio Marselo Bjelsa kad je rekao da ce ovo da bude najgore Svetsko Prvenstvo
S

Strog rezim

pre 11 dana

Taj da nesto zna ne bi zamalo izgubio od amaterske Saudijske Arabije
L

Ljubitelj fudbalice

pre 11 dana

Iz mog ugla SP je odlican za sad, dobre utakmice, nekoliko vec neocekivanih rezultati, i zanimljivi stadioni...
r

rea

pre 11 dana

@Strog rezim, možda je kiksnuo zbog toga što su im 2 dana sabotirali let iz Meksika u SAD, a nakon toga im priredili ovo na dan utakmice, pa faktički nisu imali trening i psihički odmor 4 dana?
S

Strog rezim

pre 11 dana

Bravo tako treba pretres nema sale sine a ne ovi nasi dozvolili bi da se unese atomska bomba neprimetno...

Valentina Kolar

pre 11 dana

Aaaand, ne bih ni išla na SP da sam na njihovom mestu, ne bi mene ponižavala neka budaletina Tramp
R

Reallan covek

pre 11 dana

A da uzimas milione evra dok posten narod nema za leba ne bi ti smetalo, a smetalo bi ti vidim da ti policija pregleda prtljag.. a zasto ? Ako si posten nema sta da ti smeta.

Lakazet

pre 11 dana

Kakav cirkus prave ljudi od ovog SP neverovatno.
D

Dzi

pre 11 dana

nije slucajno propala amerika sabotira svet koji je krenu dalje bez njih, cak su i rusi nasli neko mesto, ovi kad izgube prevlast od njih nece ostati nista..