Komentari na vest

Pre Mundijala 21 dan u izolaciji zbog ebole

g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Kako god idu mondijal za rqzliku od nas. Jedino mozda ovaj karantin nije los za nase igrace i trenere i to bez interneta pa mozda se i napravi tim koji bi igrao fudbal

Ikebana

pre oko 1 mesec

Nek i h puste,nek zaraze kog Amera,sto se plase unapred hahah

Vajta66

pre oko 1 mesec

Oni glume da nas vole to je ljubav u doba ebole xaxaaa

Sele Fejzic

pre oko 1 mesec

ajde ebola sad izolacija kuku
1

123321

pre oko 1 mesec

Naredne dve nedelje su kljucne

Sve i Svesta Pc

pre oko 1 mesec

oni mislim da imaju ebolu 48 po danu xD