Komentari na vest

Prevalio autom od Brisela do Sijetla da bi bodrio Belgiju?! Išao i u Katar, ali…

N

Nemanja Lazić

pre 11 dana

Ne shvatam čemu ovo

jovan1111

pre 11 dana

E ovo je pravi navijac

nikoladj789

pre 11 dana

to je pravi navijac,svaka cast i srecno!
S

Srdjan1314

pre 11 dana

Jos dve utakmice i moze da krene kuci

Benny Ben

pre 11 dana

Ima nas raznih!!

Meda74

pre 11 dana

Naši bi išli sa fićom ili sa jugom😆

Celardu

pre 11 dana

Alo svaka cast firmoo

Mar Ber

pre 11 dana

e taj je pobedio,steta velika sto je zakasniio

FC RED STAR

pre 11 dana

Mi srbi nemamo tih briga barem :)
b

biniccki

pre 11 dana

Što je dobar BMW, lepotan.

Mar Ber

pre 11 dana

sjajno beskrajno sjajno

kiki044

pre 11 dana

Bar nije za dzabe toliko putovao neresen ishod

Denis Miljkovic

pre 11 dana

Svaka mu čast odlican
N

Natalii29

pre 11 dana

zbrzali su sve zato je i sve tako bulo

Kosta Caran

pre 11 dana

Sto bi rekli tamo vlada velika nezaposlenost hahah

ledesma247

pre 11 dana

45 dana kolima do Katara? Najmqnje je on u kolima bio...

Ikebana

pre 11 dana

Nije ni Belgijanac,nek sedne na avion sledeve Svetsko,mozda im donese srecu
P

PeraV

pre 11 dana

Belgijska posla, sto bi prost narod rekao.

medabagljas

pre 11 dana

Svaka mu cast gorivo do kraja

Kanidja99100

pre 11 dana

kakav lik neverovatno

Sojka888

pre 11 dana

Pa kad voli covek
B

Brufen81

pre 11 dana

I bolje sto ih nije gledao...

Dusan Stefanovic

pre 11 dana

Bravo care to je Belgijanac