Komentari na vest

Prokletsvo grupne faze ostaje, a odlazi čovek koji je vratio Škotsku na mapu svetskog fudbala

Kurcslus

pre oko 5 sati

Ogromna greska fudbalskog saveza Skotske ako mu dopusti da ode, jer nakon njega mogu samo ponovo da tonu.

Tata Goge

pre oko 7 sati

Šta prdite tu. Škoti vam krivi. Bolje da na ove naše puštamo besne pse pa da vataju kondiciju za tamo neka dalja takmičenia

Batina1

pre oko 8 sati

Realno, igrali su očajan fudbal na sp.

[email protected]

pre oko 8 sati

Za njih je i odlazak na svetsko sasvim solidan uspeh

Meda74

pre oko 8 sati

Mnogo su kvalitetniji Brazil i Maroko za mene nije neočekivan rezultat Škota
w

wifi

pre oko 9 sati

Ma kakva Škotska nije ni zaslužilla ni ta 3 boda, ko je gledao utakmicu protiv Haitija zna šta pričam
b

biniccki

pre oko 9 sati

Nema govora, dobar trener!