Komentari na vest

Ronalda iznervirala pitanja o Mesiju: Uopšte me nije briga za druge…

Asani Avni

pre 2 dana

KADA SE UZMU U OBZIR NJEGOVE GODINE, ODLICAN JE ,VOLELI GA IL NE

zekadus

pre 2 dana

Portugal - Maroko To bih voleo da vidim.
t

tiesto

pre 2 dana

Nabio mu Mesi komplekse do kraja zivota

stevica jovanovic

pre 2 dana

mesi je jedan jedini
B

Bacoglavac

pre 2 dana

У праву је што неће да одговара на питања, која нису ни питања, више су нека тотално небитна поређења. Исто тако, мислим да не би препустио извођење слободњака код другог гола, да већ пре тога није постигао гол и оборио тај рекорд где је стрелац на 6 Мундијала... Сада можда и продишу, мада Узбекистан није мерило за наставак турнира
S

Sedlar92

pre 2 dana

dzaba mu sve Mesi nanbolji ikada!
D

Dobitak7

pre 2 dana

Ma bravo majstore, lepo i kulturno. Dosadni su novinari i svi koji odmah mora da postavljaju neka poredjenja, to je pokazatelj njihove unutrasnje praznine i nezadovoljstva koje nose! Sto bi sve moralo da se poredi, obojica su odlicni i volimo da gledamo kad igraju, toliko.
Niko nikada kao Ronaldo i Mesi, živimo u eri najboljih ikada, nezamislivo je odigrati na tom nivou u kontinuitetu bez povreda, da imaju čelične noge od tolikih udaraca i čelik bi popustio.
G

Gost Zrenjanin

pre 2 dana

Portugal igra brže i modernije bez Ronalda,jeste on klasa i danas ali ih usporava i mnogo lopti ide njemu.Neće Portugal daleko,baš zato.Ima moderne,brze veznjake i on treba da uđe poslednjih 20,30 minuta i da bude podređen timu a može da reši jednim potezom utakmicu.

jaca966

pre 2 dana

mnogo ga boli sto je messi bolji

Igor Markovič

pre 2 dana

Ne može lepo ni da spava čovek zbog Mesija
T

Tvrdjava

pre 2 dana

Ronaldo je arongantan i nsrcis kao covek
D

DjolePartizan12

pre 2 dana

Iskreno, smaraju s njima dvojicom više. Nisu oni fudbal.
D

Dobitak111

pre 2 dana

Jesu legende, ali smaraju sa tim da uvek mora da bude neko nadmetanje.. to vise narod pravi i novinari taj hajp nego njih dvojica
N

Natalii29

pre 2 dana

pa prenatrpali su ga pitanjima, covek ne zeli da komentarise to
V

Veljko9

pre 2 dana

Legenda fudbala ali teezak egomanijak... Izjavi da mu je san da ima najvise zlatnih lopti i da ovoji SP i nakon sto to Mesi ostvari on kaze da ga to uopste ne zanima i da je izgubilo kredibilitet a da je SP samo 7-8 utakmica... I onda da gol Uzbekistanu i trci, skace, pravi grimase hahhah.. odmah na instagramu objave... ja se divim ljudima koji mogu da vole ovog lika..
£

£

pre 2 dana

Sreca pa Mesi nije kompleksas i egomanijak, samo se udruzio sa Fifom da mu nameste svetsko prvenstvo, a mozda i dva. Ima interesantan post o tome sta je Mesi pricao kad se povukao iz reprezentacije, i sta se desilo nakon toga. Iscackaj malo pa se vrati.
A

Alexis9

pre 2 dana

Tako je!Zbog te sramotne izjave da je svetsko prvenstvo turnir od 7-8 utakmica ,kojom je pljunuo po kultu najveceg sportskog dogadjaja sveta i po milijardama ljudi sirom istog koji se raduju,placu i vesele sa svojim reprezentacijama,samo zbog toga mu i ne zelim da ga osvoji.Svaka cast za veliki rad i trud kroz celu karijeru,ali ogromna sujeta i kompleksi su iz njega isplivali u poznim godinama...
p

plavacc

pre 2 dana

nikad ga nisam voleo,ali koliko god ga ne voleli mora da mu se prizna da je ako ne i najveci radnik u istoriji fudbala
i

icapopara75

pre 2 dana

Garancija da je video moj komentar koji je više šala. A moramo da ga probudimo malo:)

Vladimir Jovanovic

pre 2 dana

Šta pa ima da priča o Mesiju
@

@

pre 2 dana

moze reci nesto u smislu lepo posto je ovo nas poslednji ples recimo
V

Vbjsjsk

pre 2 dana

Kompleksas klasicni
B

Bog kocke

pre 2 dana

Qatar 1 kvota 8.5
9

987

pre 2 dana

Realno, pitanja su bila toliko glupa, da je cudo sto je dogurao do treceg odgovora. Zivo me zanima da li ce i Mesiju da postave 6438 pitanja o Ronaldu.
G

Gost18.09

pre 2 dana

Poslusaj kako Nba igraci govore jedni o drugim i bice ti malo jasnija slika sta znaci sportista
Z

ZICOOO

pre 1 dan

Messija ne pitaju o Ronalda zato sto on sam nije opsednut Ronaldom vec 15 godina a ovaj u svakoj izjavi ga spominje i zato ga pitaju.

Vukasin Nikolic

pre 2 dana

upravu je ,gleda svoje dvoriste
j

jzg

pre 2 dana

uvek treba da budu bitniji timski rezultati