Komentari na vest

Ruka preko usta, a Belingem nije isključen? Vinijev zakon pun rupa i prostora za zloupotrebu

filipdjuk11

pre oko 1 sat

sudijska pravila su smesna i nejasna i u svakom mecu drugacija. Neozbiljnost iz godine u godinu. Nema jasnog kriterijima ni za sta. Moze i ne mora da bude i tako svaki put. VAR je vrlo malo promenio i neupotrebljava se na najbolji nacin.

Predrag Blagojevic

pre oko 1 sat

Nisam gledao mec jer su se Branili bunkerom

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 2 sata

Закон нажалост никада неће бити једнак за све. Свет воде психопате и инфлитрирали су се у све поре друштва.
L

Leao

pre oko 2 sata

Neverovatno da ono nije penal za ganu. Sta sve necu videti
t

tiesto

pre oko 2 sata

Opet sve zavisi od sudije dzaba var i zakoni

90Jelena

pre oko 2 sata

ko god prekrije usta trba da bude kaznjen bez obzira koji igrac bio
S

Spasovski92

pre oko 3 sata

Sramotno za FIFA organizaciju

markinjos4

pre oko 3 sata

od svih novina koja se primanjuju na ovom svetskom ovo je najgluplje toliko nema smisla da je počelo da iritira
T

Trebunjac

pre oko 4 sata

Isto ko u zvezdasrbiji. Sto za mezimicu jedna pravila a za ostale druga

kiki044

pre oko 4 sata

Engleska ima velike prioriteta i pokrice sudija na mundijalu

Bosque

pre oko 4 sata

Ajde sudi nesto protiv engleza...I odmah cao
S

Sedlar92

pre oko 4 sata

Za zvezde pravila ne vaze!

[email protected]

pre oko 4 sata

Čudno da se Englezima gleda kroz prste. Da je neki iz Gane uradio ovo,odmah bi dobio crveni.
b

bojebos

pre oko 4 sata

I glupo pravilo, i igraci izgledaju kao kreteni kad pokrivaju usta.
D

Doks

pre oko 5 sati

Gana "autsajder"!!?? Vrlo "stručna" ocena.
v

vule ilic

pre oko 5 sati

Kakav je to fudbal kad ne možeš nikog da oteraš u k...c.Još samo da počnu da igraju roboti.
D

Dobitak7

pre oko 5 sati

Ima logike naravno, ne znam sto se svi bune. Pa normalno je da ce tu i tamo igraci medjusobno da pricaju, a ponekad i da prekriju usta jer kamere sve vide i novinari sve hoce da cuju... sto bi sve morali da znaju. Suludo bi bilo da se svako prekrivanje usta zabrani, ponekad bi igraci slucajno to uradili ista da dobiju crveni!? Dajte molim vas...

Daniel33

pre oko 5 sati

možda priča vic, kad prekrije usta, ili kaže igro sam 2+;pp

Isa Peric

pre oko 5 sati

To nije dokazivo. Neko moze da kaze da je neka sala u pitanju a neko da je uvreda na rasnoj osnovi.

[email protected]

pre oko 5 sati

zavisi koju ruku i kako preko usta.E svasta

nba

pre oko 5 sati

Pa na kraju deblji kraj izvuku uvek reprezentativci iz manjih representacija

ShoMi_1994

pre oko 5 sati

Povlašćeni Englezi uvek i u svemu
G

Gost13

pre oko 5 sati

A konteskt je taj da li se igrac nije pozalio kao Aju juce ili je potrcao odmah kao onaj idiot iz Turske.

Asd1

pre oko 6 sati

Za neko vaze pravila za nekog ne.

Miki Milikic

pre oko 6 sati

tako je uvek bilo, zakon nije isti za sve

Ivan Milicevic

pre oko 6 sati

Od kako postoje pravila za nekog su važila za nekoga nisu
P

Pedja108

pre oko 6 sati

Ovo prvenstvo je sramota sto se tice sudjenja. Na papiru su svi zasticeni, a onda shvatis da su "poznati" igraci zasticeni kao beli medvedi. Moze Mesi da opsuje ceo protivnicki tim, da drzi ruku na ustima i da ih usput gazi i ni zuti nece dobiti. Kao sto nece dobiti ni Kejn ni Ronaldo. Jer kako da izbacis one zbog kojih dolaze ljudi na utakmice. Zato izbaci nekog iz Paragvaja, Gane, Kurasaa itd. kome su pa oni vazni. Cist penal nije sviran za Ganu i dobro je rekao selektor da je VAR otisao na kafu. I onda vidis da svi "jaki" moraju da prodju dalje u drugu fazu. A sto se tice ruke na ustima, to je jedno od najglupljih stvari ikad uvedenih i nema veze sa postovanjem. Uostalom ako igraci istog tima pricaju prijateljski, zasto onda skrivaju usta, sta skrivaju? Mozda planiraju provokaciju protivnika?
O

Optimus Prime

pre oko 6 sati

J..o fudbal bez par socnih reci!!
O

OptimusPrajm

pre oko 6 sati

Ni penal čist nisu svirali za Đanu pred kraj utakmice
i

ivana9997

pre oko 6 sati

Neke reprezentacije i igraci imaju povlastice neke nemaju
E

Eseks

pre oko 7 sati

Englezi naslednici fasizma.

Dejan Jevtic

pre oko 7 sati

Verovatno jedno od najglupljih pravila u svetu fudbala u zadnjih 50godina
D

Dobitak111

pre oko 5 sati

Slazem se, mislim cista glupost. Kao neko te vredja ili te psuje i ti se odmah vredjas i postajes tuzibaba da dobije crveni karton... ma daj bre igraj fudbal i ne slusaj uopste, osveti mu se nekim dobrim driblingom i slicno. Kad bi kod nas u seljacke lige uveli to pravilo pa svaka utakmica b ise prekidala zbog previse crvenih kartona, haha

cima88

pre oko 7 sati

Psuju sudije i ko zna sta jos
N

Natalii29

pre oko 7 sati

pa treba se kaznjavati ali da li trwba davati tplko znaxaja rome
J

Južna pruga

pre oko 7 sati

Znacči mogu da mu ga iznabutam na južnjacčki, i on na mene na jezik nekog africčkog plemena i ništa se neće razumemo i će se smeškamo jedan na drugog.
G

Goat.

pre oko 7 sati

Ako Mesi ns dobija crveni za start otvorenim djonom, onda ne mora ni Beli za ovo !
H

Hhhhhhhhkp

pre oko 5 sati

Kako to da Ronaldu sada poniste crveni protiv Irske da moze igrati na Svjetskom, a nisu htjeli ponistiti Mandzukicu 2014 da moze igrati protiv Brazila.
p

poručnik

pre oko 7 sati

ukinuti ovo suludo pravilo!
F

Fanste933

pre oko 7 sati

zabranjeno jeste ali opet da li je potrebno strogo proveravanje

Aleksandar Virijevic

pre oko 7 sati

Previše nepotrebnog guranja Engleza u grupnoj fazi.
i

icapopara75

pre oko 7 sati

Belingem gde god igrao ima protekciju. Opet kažu da je izuzetan čovek i sportista.

mladen misic

pre oko 7 sati

mora malo da sw poguraju Englezi
m

maloKoncentracije

pre oko 7 sati

Trebalo bi da svako pokrivanje usta bude kažnjivo.
b

bezveze pravilo

pre oko 7 sati

Tekst je lepo opisao suštinu problema i rešenje koje se logično nameće: ili se uvodi potpuna zabrana prekrivanja usta, ili se dopušta u bilo kojim okolnostima.
P

Pravila pravila

pre oko 7 sati

Pa na osnovu pravila nije trebalo da bude isključen jer nije bio u sukobu sa igračem Gane. Sad, to što je pravilo definisano tako da ostavlja prostor za mahinacije je pravi problem. Recimo, igrači ćaskaju nešto, jedan iz bilo kog razloga prekrije usta, a drugi se napravi uvređen i onda ovaj što je prekrio usta bude sankcionisan bez razloga.
D

Dzemaili00

pre oko 7 sati

Pravila postoje da bi se kršila. 😉
b

bojanboskovic

pre oko 7 sati

Kazniti ga naknadno. Uppsss zakon nije isti za sve.

Nikola Perovic

pre oko 7 sati

Bukvalno da je Aju krenuo kao Turčin da mlatara i da se žali i ovaj bi dobio crveni milion posto. Pojma nemamo što je Almiron rekao onda pojma nemamo što Belingem govori sada. Koliko kapiram najbitnija je reakcija ovoga sa kojim nešto pričaš...
A

Aju gospoče

pre oko 7 sati

Nekako mi se čini da se afrički fudbaleri uvek ponašaju gospodstveno (crnci, ne Arapi)

ЗоранАГТ+

pre oko 7 sati

енглеском играчу неће дати црвени

Rops

pre oko 7 sati

Ma toliko glupo pravilo uzasno
n

nica25

pre oko 7 sati

Svi su jednaki al neki..
Z

Zeka Manijak

pre oko 7 sati

Znači da svako svakom može "prijateljski" da j*** majku i da se smeška posle toga "prijateljski"?!
k

krejzicoa

pre oko 8 sati

Svi su jednaki ali su neki jednakiji. 😁
K

Kakvi konteksti

pre oko 8 sati

Kakvi bakrači, nema pokrivanja usta ni pod kojim uslovom. Budi čovek i stani iza onoga što pričaš. Ne budi mala sisica krijući sebe i svoj "ugled" iza ruke. Ovakav fudbal može veoma lako da se uobliči da bude kakav treba, ali to očigledno ne žele glavešine.
B

Baća Espino

pre oko 8 sati

Neka visi Pedro (Migel Almiron) i krimi FIFA vraća komentatora iz Paragvaja kući, ne daj Bože da se kazne Englezi krvoloci.
A

Arbete

pre oko 8 sati

Razliku pravi to da li igraš za jači i uticajniji tim. Ako igraš za slabiji, pretpostavlja se da si rekao nešto vrlo uvredljivo, na bilo koji stranu i temu, a ako si pak član jače ekipe, onda je pretpostavka da si mu dao recept za štrudlu sa makom.
V

Vagabondo

pre oko 8 sati

Mnogo rano su počeli da guraju Engleze...
B

Bog kocke

pre oko 8 sati

Qatar 1 qvota 8.5 poklon dekade
M

MMMarko

pre oko 8 sati

Zakon vazi kako za koga :)