Komentari na vest

Sad je jasno - Turke pojeo pritisak (VIDEO)

d

dokile

pre oko 4 sata

Turska ima odlican tim,steta sto nisu prosli dalje...

jovan1111

pre oko 5 sati

Turska dosad najvece iznenadjenje Mundijala

Milos Kostic

pre oko 5 sati

Dobra utakmica bila nocas
o

old boy

pre oko 5 sati

jedva cekam da gledam punjazicu od strane amerikanaca...pregazice ih ko plitak potok...
H

Haha

pre oko 5 sati

Cuj sve je jasno. Pojma nemas.
a

ajde bre

pre oko 5 sati

raskantace ih amerikanci samo tako...
E

Es_ad

pre oko 5 sati

Kakva crna 62 šuta, svega vam. Od ta 62 šuta 60 ih je bilo na pamet, nebu pod oblake i 10ak metara pored gola. Eventualno 2 krštena šuta da su imali. Ne treba prosipati šuplju priču.

kivekive

pre oko 5 sati

Turci sami sebe izbacise a imaju strasnu generaciju
K

Keyboard Warrior

pre oko 5 sati

Nije pojeo pritisak, nego nisu bili dobro psihički pripremljeni za turnir, a to je greška stručnog štaba. Zabraniti sve društvene mreže fudbalerima na tih mesec dana, pa da vidiš ogromnu razliku na terenu.
m

mina981

pre oko 5 sati

Baš mi je krivo zbog njih, verujem da su mnogi očekivali da će proći dalje, ali šteta. Nadam se da će bolje proći na sledećem Evropskom prvenstvu.
I

Ivan8888888888

pre oko 5 sati

Kasno paljenje zasluzeno ispali
l

ljubi te brat

pre oko 6 sati

Svaka tebi čast kada u 4 ujutru gledaš Paragvaj i Australija... Nista zlonamerno, iskreno

Asani Avni

pre oko 6 sati

dobra ekipa sli idu kuci
T

Tesanj Boys

pre oko 7 sati

Odlicno braca iz Turske je dobila amerikance voda im je u usima Bosna ide dalje... Im from Bosnia take me to America
D

DraganKojic

pre oko 5 sati

Žena i djeca ba
r

rea

pre oko 7 sati

Opustite se, igrali su protiv B tima SAD-a, da je ovima trebalo, napunili bi ih kao paprike.
s

spiritus movens

pre oko 8 sati

Ja budala gledam Paragvaj - Australija iako sam znao da ce biti 0:0, a ovamo 5 golova na utakmici. Uhvatio sam samo ovaj poslednji u 98. minutu.
C

Chica

pre oko 5 sati

Што би рекао мој пријатељ: Што је мени тебе жао. Имаш човече даљински па мало погледај каква је ситуација на другој утакмици па ако ти је допадљивија, останеш на том каналу. Који разлог имаш да се закуцаш на једну утакмицу? Не игра Србија.