Komentari na vest

Samo u Mozzartu može tako: Naplatili ste UG3+ i na 0:2

Kristina Rajkovic

pre oko 12 sati

Zato je Mozzart najbolji
M

Mirko12345

pre oko 16 sati

bravo, dobra stvar

Marija Antic Stankovic

pre oko 19 sati

Bravo za moztart

Petar Kocevic

pre oko 19 sati

rispekt za mozzart

KuukYY

pre oko 20 sati

dyavba japance sam vezao

No name

pre oko 20 sati

dzaba kad japan nije proso 2 plus domacin

Igor Arizanovic

pre oko 20 sati

Bas tako, najbolji ste