Komentari na vest

Skupi noge, gde si pošao?! Bafana Bafana u „Andale, andale“ modu za agoniju Sona i istoriju na Mundijalu

a

avax88

pre oko 24 sata

Svaka im čast, zaslužili su. Baš tvrdo igraju ovo prvenstvo.

Dusan Stefanovic

pre 1 dan

Andale Andale kroz noge vazi dva
M

Mitro87

pre 1 dan

Bravo Bafana Bafana!!!!
N

Nemanja Lazić

pre 1 dan

Koliko je ova grupa samo loša bila
M

Milan bg

pre 1 dan

Secam se prve utakmice kad su pobedili cesku koliko ste ovde hvalili bivseg igraca zvezde In Beom Hwang i da ste terzica krivili da nije trebalo da ga proda zna doktor terzic sta radiiii

Стефан Васиљевић

pre 1 dan

Juzna Koreja sa ovakvom ekipom je uz Senegal i Belgiju najvece razocarenje. Katastrofalan fudbal, bez ideje, rezultata… Zalosno
d

dadandadan

pre 1 dan

Sraman meč Koreje zbog kojeg bi glave trebale letiti u savezu. Prvo poluvrijeme su barem 40 lopti izgubili na kriva dodavanja u sredini terena, ulaze u duele ko babe. Igralo se na x umjesto da se dobilo, a sad s ovom gol razlikom će se teško proći.

Гарби

pre 1 dan

Сви ће проћи групу само Србија не...

Milenko Mladjenovic

pre 1 dan

Ko je mogao ovo da očekuje i predvidi, zbog ovoga se gleda SP...
R

Rainman

pre 1 dan

Južna Koreja je napravila podvig. Uzela je bod Česima, zatim dobila Južnu Koreju. Imate lapsus calami u tekstu.

Asani Avni

pre 1 dan

kadod gotovof napravis veresiju
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

... Ma svi igraju fudbal sta da se radi...
b

bojanboskovic

pre 1 dan

Bruka je da ovakva reprezentacija ide dalje.
T

Trento

pre 1 dan

Брука је што си пао тикет!

ljiljana63636363

pre 1 dan

Steta za Koreance

Meda74

pre 1 dan

Korea razočarala biće teško da prođu

Ivan Andrejic

pre 1 dan

Bio sam ubedjen u pobedu Korejaca

Zivot je igra

pre 1 dan

sjajne stvari rade na terenu

Zivot je igra

pre 1 dan

kapa dole brazilcima

Zivot je igra

pre 1 dan

brazilcima svaka cast

Uskekruske

pre 1 dan

Svaka čast momci
P

Predikat

pre 1 dan

dajte sabalalu da se igramo 🤣🤣
D

Djoklip

pre 1 dan

Zar niste vi iz mocarta pisali da su zalutali na svetskom? Videlo se odmah od prve utakmice sa Meksikom da znaju fudbala , samo je Meksiko trenutno jaci mnogo bio. Sad i sa Kanadom ih ne bih otpisao tek tako, moze Bafana u osminu
J

Jens

pre 1 dan

Otkud Kastrop na ovom meču? 😎

Nemanja Simic

pre 1 dan

Veliko iznenađenje su napravili
S

Strucno SP

pre 1 dan

Busiii hahhhah busiiii hahahahaha.... normalno da ce ispasti Korejci kad im je najbolji igrac onaj sto je igrao za Zvezdu, doneo im je Terzin baxuzluk.
M

Ma da bre to

pre 1 dan

Zato vasi igraci nose brazil, spaniju, francusku...nema sta jake skole.
s

spiritus movens

pre 1 dan

Tako mi je drago sto je Koreja izgubila samo zbog toga sto su u utakmicu usli kalkulantski i vracali loptu unazad celo vreme, da je veci deo utakmice licio na pravu fudbalsku uspavanku. Kazna za takav odnos prema igri ih je stigao i J. Afrika zasluzeno ide dalje kao druga, iako se radi o reprezentaciji sumnjivog kvaliteta.
H

Holse

pre 1 dan

Kakav bi car ispao Ilon Mask da uplati po milion bar svim igračima iz svoje domovine..zaslužili su,kakva borba
B

BV

pre 1 dan

Fudbal je timska igra,ne igra imena. BAFANA BAFANA 😎⚽