Komentari na vest

Šta nije u redu sa ovim timom i zna li Bijelsa kako se pobeđuje na Mundijalu?

M

Mirko12345

pre 4 dana

s to je uvek zanimljivo, igraju se kvalifikacije godinama i onda na prvenstvu za 3 utakmice koliko odigraju minimum moraju da se potuku, posvađaju ili slično... realno za sve ista priča
n

neconi1122

pre 5 dana

Ma ispasce a ocekivalo se dosta od njih imaju dobru ekipu
h

h2o

pre 5 dana

nema on za dzabe nadimak ''ludak''
O

Objektivacc

pre 5 dana

Na sta spade Urugvaj poslije Forlana, Cavania i Suareza, bar sto se napadackog dijela tice. Idalje ne kontam izostavljanje Merentiela i Torreire sa spiska, kao i ne igranje Zalazara, formacija u kojoj igraju im ne odgovara nikako, al’ Bielsa ima svoje planove koji po svemu sudeci ne vode nigdje..
S

Staniša Žugić

pre 5 dana

Bili su bolji u obe utakmice ali nisu bili konstantni. Ja bih reko da su neke slabije reprezentacije imale i veliku sreću

Usput

pre 5 dana

Još će Ispasti na kraju da su ovi naši dobri.
P

Prdoje

pre 5 dana

Bijelsa neznalica, uništio ovu generaciju Urugvaja
D

Djani85

pre 5 dana

Biće bolje, ne očajavajte, samo jako zadnju utakmicu u grupi i prolazite dalje. Možete vi to

nikola.p

pre 5 dana

Ja im predvidjah lagani prolaz grupe. Bili su bolji u obe utakmice ali nisu bili konstantni. Ja bih reko da su neke slabije reprezentacije imale i veliku sreću prilikom osvajanja bodova.

Uskekruske

pre 5 dana

Losa utakmica Domacina

stevic97

pre 5 dana

Odradilo ih sve na Nunjeza
D

Del Boj

pre 5 dana

Na osnovu cega su "bolji" i trebalo da obede obe utakmice?Retko odvratna reprezentacija, bez trunke fer pleja, podmukli i prepotentni bez ikakvog pokrica.Zgazice ih Spanci.

Aleksandar Stojanovic

pre 5 dana

Samo naored momci zgazite ih na teren
B

Bacoglavac

pre 5 dana

Нису заслужили два х по приказаној игри, али није да су правили огромну разлику да победе... Победите Шпанце, па онда на крилима тога направите искорак у 1/16, ако сте у стању

Damir Jovic

pre 5 dana

Ako ovako igrali i poslednju utakmicu u grupnij fazi mogu zajedno sa turcima na aerodrom pa kući na godišnji odmor..

Osimen99

pre 5 dana

Veoma lose izdanje urugvaja

Milan Lukic

pre 5 dana

bijelsa,los trener
И

И

pre 5 dana

Bijelsa će ih zakopati. Muslera i dalje brani. Zna li neko šta se dešava sa Torreirom na primer? Vidim da nije igrao za Urugvaj praktično od dolaska Bijelse u reprezentaciju? Nisam pratio Urugvaj, pa očekujem čoveka u startnoj postavi jer je imao praktično sezonu karijere u Galatasaraju, kad ono nema ga nigde. Svakako bolji od Bentakura koji je u užasnoj formi i užasnom momentumu. Nekako je prirodnije da Toreira igra pored Valverdea i omogući mu ofanzivnu slobodu jer pokriva ogroman prostor i dosta trči, disciplinovan igrač, idealan za ova takmičenja. Zna li neko na primer razlog što njega nema? Povredjen nije. Sastav odbrane takodje krajnje nelogičan i upitan. Nekako se oseti da je rasulo. Mi to bar znamo da prepoznamo 😃

Max Dowman

pre 5 dana

i mene to isto interesuje, jednostavno morao je da pozove Toreiru, koji je na poziciji koju pokriva pravi ratnik, Bentakur i Ugarte su samo preneli lošu formu iz klubova na reprezentaciju, a još više me zanima zašto Rodrigo Zalazar na klupi evo drugu utakmicu uzastopno, čovek je imao sezonu karijere u Bragi i izboksovao transfer u Sporting, da bi bio na hladjenju, ne znam, stvarno neke čudne odluke.

Dusan Maricic

pre 5 dana

ocigledno nema pojma

Genkono Mangan

pre 5 dana

Bice bolje i bez njegaa
T

Tata Martino

pre 5 dana

Očekujem da će Španci da im poklone bod! Sa nerešenim sigurno prolaze dalje bar kao trećeplasirana reprezentacija!
M

Milan bg

pre 5 dana

Pa jel mogu sa tri boda da prodju dalje imace dosta ekipa sa cetri boda i tu se gleda gol razlika
N

NekoIzMase11

pre 5 dana

Ako odigraju nereseno najverovatnije prolaze sa 3 boda jer nece imati negativnu gol razliku. Ali cisto sumnjam da mogu da se izvuku protiv Spanije