Komentari na vest
Što je drugima loše, Infantinu se sviđa: Pauze za hidrataciju dobre, pomažu trenerima
G
Gosttttty
pre 4 dana
Zgrtanje love od reklama ali i podsticanje publike sirom sveta ne samo na stadionu da je vreme za pauzu i odlazak po neki cips kolu pivo sto tera drustvo u potrosace. Ljudski um prati pravila ponasanja i mahinalno paali lampice da oponasa desavanje sa terena. Potrosacko drustvo.
Aleksandar Bezbradica
pre 5 dana
pauza za hidrataciju. kvari koncept fudbala kao igre sa dva poluvremena
kolekole57
pre 5 dana
Olicenje svega sto ne valja u fudbalu
IvanaTa
pre 5 dana
Ma pauze su 100% da se zaradi vise love Nema smisla
Predrag Blagojevic
pre 5 dana
Sporno je sto traju 3 m a sudije produze vreme samo 2 3 min
Aki Grk
pre 5 dana
Svidja mu se halapljivom da dobija vise love, pa besan ide da gleda svaku utakmicu na sp privatnim avionom
filipdjuk11
pre 5 dana
pa ako pomazu trenerima sto ne bi uveli jos i tajm aut za svaku ekipu... smesno. Lopovska organizacija kao i svaka druga

Semir88
pre 5 dana
Ovaj ćelavi će upropastiti fudbal.
Aleksandar Vranić
pre 5 dana
Naravno da pauze služe za reklame i da fifa zaradjuje od istih. Glupost čista kao i VAR tehnologija.
Vaskon
pre 5 dana
Ubija se ritam utakmice katastrofalno...
T
Tvrdjava
pre 5 dana
To je zbog reklama i para uvedeno,fifa na mala vrata gura ovo glupo pravilo
t
tiesto
pre 5 dana
Samo da pune dzepove od reklama
m
metalika moj dobar
pre 5 dana
cirkus od prvenstva gde je glavni cilj pumpanje dzepova . Pauze za vodu na +20 !! da bi isle reklame. Sudija preko razglasa objasnjava odluke publici !! karte bezobrazno skupe, ovaj mase iz loze kao nekad Cezar u Rimu, publika guta ,voda im ide na usta a on i drustvo broje kintu
e
e
pre 5 dana
I utakmice koje mogu da traju u nedogled zbog vremenskih prilika.
G
Gostima
pre 5 dana
A onda opet i bez pauze se valjaju svakih par minuta... Tako da koliko ritam može više da se uguši je pitanje.
P
Papu Gomez
pre 5 dana
све је постало у парама битно
Pa dodo sam
pre 5 dana
Pa normalno da mu se sviđaju pare, šta je tu sporno..
Milos Kostic
pre 5 dana
Ovo je smesno,nema potrebe.
h
hhjkđ
pre 5 dana
kakva je ovo prevarant,Sep Blater krao a ovaj kao nije znao poštenjačina
P
Petrinjo8272
pre 5 dana
Najveća glupost ikada, uvedena samo da se zgrne još veća lova na reklame!
panic1971
pre 5 dana
Ko je on da uvodi nova pravila u fudbal,obican celavac
6
666999
pre 5 dana
Овог ћелуфатоа треба момачки изударати
S
Samo istina
pre 5 dana
Ovo ubija intezitet u fudbalu.... Narucito ekipu koja je u naletu...
kivekive
pre 5 dana
ja se samo nadam da ovo nece uvesti i za klubove
$$$
pre 5 dana
Naravno da mu se svidja, pare od reklama samo stizu. A sto se Infantinovog ukusa tice, on je Mesijev najveci lobista, tako da znamo da ima los ukus
c
cvv
pre 5 dana
Iskreno se nadam da je ovo poslednji šampionat gde ćemo fudbal na četri dela
Џ
Џаипур
pre 5 dana
Па добро, ћелафуто мора да стоји иза својих идеја, ипак је добио масне паре за то. На следећем СП би и требало да буде паузе, ипак ће се играти по пакленој врућини, што сад у 80% утакмица није случај. На његове изјаве се не треба пецати, ипак ради и прича човек оно што је у његовом интересу

















.jpg.webp)


.jpg.webp)


