Komentari na vest

Taremi udara jako: FIFA želi da nas izbaci, ovo je katastrofalno Svetsko prvenstvo

P

Pavlovicmp

pre 22 minute

Politika je uvek ispred sporta, može ko šta hoće da priča mi to najbolje znamo...

urosh

pre 22 minute

Америка не треба више никад ништа да организује

bgsamuraj

pre 29 minuta

Respekt za taremija

milkica12

pre 30 minuta

Pa i nije bas katastrofalno, dosta ima utakmica koje su se odigrale odlicno
b

bbgarko

pre 34 minute

Svetsko bi bilo jos bolje i zanimljivoje da su se nasi kvalifikovali
u

u svakoj utakmici po jednu 100% sansu si omas

pre 37 minuta

Ti da si odigrao nesto na ovom prvenstvu mozda bi i prosli. Za pocetak penal si mogao da pogodis. To ti nije sigurno zabranio ni neko iz FIFE, ni amerikanci.
m

milan.gudovic

pre 37 minuta

Ne treba mesati sport i politiku. Ako si nisi uspeona terenu, cestitas drugima i nastavljas dalje....

zekadus

pre oko 1 sat

Kakav je svet postao.
P

Pretrazite i saznajte

pre oko 1 sat

Neka tvoji vlastodršci omoguće Irancima a pre svega ženama slobodu kakvu su imali dok su pravo na żivot, slobodno vreme, zezanje bili prioritet u odnosu na puške, šerijatski zakon, kuran i ostalo. Dok je Iran bio moderniji od Engleske i Francuske, žene šetale u mini suknjama, dok Jermeni, Kurdi, pravi Persijanci nisu bili maltretirani samo zato što im Alah nije na prvom mestu. Isto važi i za Liban. Mi koji imamo kontakt sa libanskim hrišćanima, Jermenima i Kurdima iz Irana znamo sta pricamo a ostali misle da im je danasnji Iran prijatelj. Kucajte na vestackoj inteligenciji: Sta se desilo u Libanu i Iranu kada su islamisti preuzeli drzave. Ili bolje: Kako je cisto hriscanski demokratski Liban postao radikalno islamski za samo nekoliko godina? (Iran i Liban se medjusobno podrzavaju)

Cujo Zarko

pre oko 1 sat

Bravo za Irance zaslužili su da idu dalje
M

Maya888

pre oko 1 sat

Svaka cast za izdrzavanje ovakve torture!
b

bojanboskovic

pre oko 1 sat

Var je nekom majka a nekom maćeha.
S

Spasovski92

pre oko 1 sat

Ne dajte se Iranci prolazite danas