Komentari na vest
Taremi udara jako: FIFA želi da nas izbaci, ovo je katastrofalno Svetsko prvenstvo
P
Pavlovicmp
pre 22 minute
Politika je uvek ispred sporta, može ko šta hoće da priča mi to najbolje znamo...

urosh
pre 22 minute
Америка не треба више никад ништа да организује
bgsamuraj
pre 29 minuta
Respekt za taremija
milkica12
pre 30 minuta
Pa i nije bas katastrofalno, dosta ima utakmica koje su se odigrale odlicno
b
bbgarko
pre 34 minute
Svetsko bi bilo jos bolje i zanimljivoje da su se nasi kvalifikovali
u
u svakoj utakmici po jednu 100% sansu si omas
pre 37 minuta
Ti da si odigrao nesto na ovom prvenstvu mozda bi i prosli. Za pocetak penal si mogao da pogodis. To ti nije sigurno zabranio ni neko iz FIFE, ni amerikanci.
m
milan.gudovic
pre 37 minuta
Ne treba mesati sport i politiku. Ako si nisi uspeona terenu, cestitas drugima i nastavljas dalje....
zekadus
pre oko 1 sat
Kakav je svet postao.
P
Pretrazite i saznajte
pre oko 1 sat
Neka tvoji vlastodršci omoguće Irancima a pre svega ženama slobodu kakvu su imali dok su pravo na żivot, slobodno vreme, zezanje bili prioritet u odnosu na puške, šerijatski zakon, kuran i ostalo. Dok je Iran bio moderniji od Engleske i Francuske, žene šetale u mini suknjama, dok Jermeni, Kurdi, pravi Persijanci nisu bili maltretirani samo zato što im Alah nije na prvom mestu. Isto važi i za Liban. Mi koji imamo kontakt sa libanskim hrišćanima, Jermenima i Kurdima iz Irana znamo sta pricamo a ostali misle da im je danasnji Iran prijatelj. Kucajte na vestackoj inteligenciji: Sta se desilo u Libanu i Iranu kada su islamisti preuzeli drzave. Ili bolje: Kako je cisto hriscanski demokratski Liban postao radikalno islamski za samo nekoliko godina? (Iran i Liban se medjusobno podrzavaju)
Cujo Zarko
pre oko 1 sat
Bravo za Irance zaslužili su da idu dalje
M
Maya888
pre oko 1 sat
Svaka cast za izdrzavanje ovakve torture!
b
bojanboskovic
pre oko 1 sat
Var je nekom majka a nekom maćeha.
S
Spasovski92
pre oko 1 sat
Ne dajte se Iranci prolazite danas






















_Cropped.jpg.webp)
