Komentari na vest

Tošić: Mundijal bi bio mnogo zanimljiviji da učestvuju Srbija i Rusija

D

Duro

pre 14 dana

😂😂😂 fudbalski znalci. Sve si rekao ovom izjavom. Mislim da ti najvise nedostajes a onda plejada fudbalski znalaca iz Moskve 😂
C

Ch

pre 14 dana

Ti i ostali Srpski Igraci ste obicna Kanta za Smece . Nece vas tamo niko da pozeli. Vi i Rusi bi samo Skalu Nivoa spustili.
R

RangoNS

pre 14 dana

Gledam ove nesretne Čehe i kao da vidim nas. Ista građa, isti nedostatak igre na sredini terena, kao neko iznanađenje što su izgubili od Južne Koreje, a ovi trče kao ludi. Prošli bismo kao oni.

GrgaCvarak

pre 14 dana

Ovaj je bas pukao. Nas puni ko hoce, a on prica o nekoj nokout fazi. Ajd za Rusiju i nekako, ipak su bolji od nas, ali se i tu vidi da ne prica to iz perspektive sporta nego cisto politicki (plus naravno dodvoravanje Rusima). Da, Tosicu, da nas ne mrze i da su nam dozvolili da se takmicimo, bilo bi sigurno finale Srbija - Rusija. Stvarno sam mislio da je covjek bar malo inteligentniji. Nas je, ali lupanje je lupanje.
P

Pa da

pre 14 dana

Srbija bas fali. Svi bi nas punili tamo i sluzili bi za popravljanje gol razlike.
P

Paparazo

pre 14 dana

Au brate ovo kao da si izjavio da fale Mongolija i Somalija. Znaci niko ziv tamo nece primetiti da nema Srbije i Rusije.
A

Au brale

pre 14 dana

Pored ove dve svetske sile koje si naveo Srbije i Rusije fale jos dve svetske sile Indija i Kina a mnogo ce nedostajati i Belorusija i Severna Koreja sa svima njima bi bilo mnogo zanimljivije tacnije cirkus bi bio kompletan.
H

Hahahhaa

pre 14 dana

Umalo da Infantino ukine mondijal zato sto nema Srbije i Rusije. Jao boze sta sve necu procitati. Pa raspala Italija i Danska su svemirski brod za Srbiju i Rusiju pa ni njih nema na mondijalu.

Vaskon

pre 14 dana

Izjava u stilu, bolje imati para nego nemati...

Brutal92

pre 15 dana

Sreca pa se nismo kvalifikovali bili bi vreca za udaranje
B

Bolontiku

pre 15 dana

i nasa liga bi bila mnogo zanimljivija da ti nisi dozvolio da tvoj maticni klub bankrotira zbog tvog prelaska u drugi klub.
G

Gost1234

pre 15 dana

Od nas i Rusa ne zna se ko je manje talentovan za fudbal))))))))))
Г

Гост

pre 15 dana

Он мисли да треба да мисли...

Radoman Ninkovic

pre 15 dana

Zoran tošić ...zamisli
A

Ac milan

pre 15 dana

Tošiću bio si nikakav igrač ali si digao lovu svaka čast ali imate solidne igrače od 1do 5 vi ste 1.5 a izbacivanje vas Albanija koja je 1.0
P

Prijatelj

pre 15 dana

za ove danas igrace Bambi je bio Maradona licno
G

Gost_23

pre 15 dana

Nažalost, Rusi su suspendovani. Što se nas tiče, da bi učestvovali na Mundijalu, moramo da se kvalifikujemo.
r

raaraa

pre 15 dana

Žali bože one divne ljude krimi menadžere koji bi sastavili ekipu od krševa za stavljanje u izlog, a rezultat za plakanje. Ne znam da li može država nekako da im pomogne, neke subvencije malo da se pregura kriza?
M

Mladic

pre 15 dana

Kako da ne.Evo baš svi pričaju o tome,piše se peticija.
M

Mihajlo3

pre 15 dana

bio bi zanimljiviji ali nasim protivnicima jer bismo im bili kanta za popravljanje gol razlike
b

bukvalnoj

pre 15 dana

Vec se prica o tome da nema publike zbog izostanka evropskih brazilaca i bacuski.
H

Hahahahaha

pre 15 dana

Ajde za ruse, ali ovaj priča kao da je Srbiji neko zabranio da učestvuje na prvenstvu, pa da su mogli, dogurali bi do nokaut faze, nije kao da su sami krivi što nisu makar u baraž pošli, a i rusi osim prvenstva kući, služili uglavnom za popravljanje gol razlike, ne znam jesu li prošli grupu osim tada eto, presmiješna izjava…
n

nadrealnoo

pre 15 dana

Odakle izvlace ove indijance, lazne rusofile i slicne gluposti, to mi nije jasno!? Dajte bre da se gleda svetsko ovima da se zabrani da komentarisu, tj mogu ali svetsko. kakva Srbija ,Rusija, Kenija i slicni...Strasno.

90Jelena

pre 15 dana

mi bi se samo sramotili bolje je ovako
M

Mokict

pre 15 dana

Bili bi vreca za punjenje
M

Milan 767

pre 15 dana

Toliko smo zanimljivi da niko nece ni primetiti da nas nema.
J

Jakov23

pre 15 dana

cuj ove, stigli bi mi da da da
d

dekirambo

pre 15 dana

Kako se igralo, ostali samo snovi i let u oblake. Prizemljite se legende i malo orijentacije u vremenu i prostoru.
D

Daj faul

pre 15 dana

Bambi prolupao… ko bre da prodje u nokaut fazu, mi!? S kojim timom, igracima..!?
B

Bruka

pre 15 dana

Bruke jedne kakva nokaut faza kad nisu mogli pored ALB zamisli ALB da se kvalifikuju, ni ne gleda mi se svetsko mucno mi deluje...48 reprezentacija pa ceo sve ima 197 ili 198 zemalja mi u 1/4 planete nismo. B R U K A
M

Mirko_11

pre 15 dana

Retko glupa izjava.
G

Gost098

pre 15 dana

😂😂😂😂😂😂, 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

djole.

pre 15 dana

Pa što ne ucestvojemo ko nam brani ?
D

Dexaman

pre 15 dana

Hahahaha...samo im mi falimo
A

Apokalipsa - stipsa

pre 15 dana

Hahahahahah Ma do finala bi stigli, nego Piksio otisao zato smo "propali".

Милош Гроздановић

pre 15 dana

Dok igraju menadzerski igrači bolje što ne igramo!
1

1234567891011

pre 15 dana

Менаџерски играчи,татини и мамини синови,деца богаташа...итд!
B

Bojan Titov

pre 15 dana

Bar se necemo nervirati
0

011bgd

pre 15 dana

Ne slihtaj se bre rusima!