Komentari na vest

Trka za zlatnu kopačku Mundijala: Embape postio, Haland odmarao, Mesi na klupi

t

tiesto

pre 13 minuta

Znaci Mesi nece ni igrati...

Danijela62

pre oko 1 sat

po meni mesi ce dati najvise golova ili Haland ako Norveska dogura barem do polufinala.
e

enoguh38382828

pre oko 2 sata

jel mozete zamisliti ronalda da mu kaze bices na klupi a da je pritom najbolji strelac kao mesi? dovoljno
n

nemanja1512

pre oko 1 sat

Argentini ne tteba pobeda tako da je realno da mesi pocne sa klupe ili odmori, portugalu treba pobeda za prvo mesto da bi imao laksi put. Ukljuci malo mozak
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

JKa grupa.. Bice neizvesno sve...

Matija Milutinovic

pre oko 3 sata

Mesi ce biti najbllji strelac

Matija Milutinovic

pre oko 3 sata

Mesi ce biti najbllji strelac

Savo Vukovic

pre oko 3 sata

Најбољи стрелац ће бидне Боб Рок са слике

Goran Jovic

pre oko 3 sata

Мислим да нема потребе да игра последњу утакмицу у групи

Aleksandar Virijevic

pre oko 3 sata

Moguće je da će ući poslednjih 30 minuta ili manje.

Стефан Васиљевић

pre oko 5 sati

Mušljenja sam da će Mesi večeras nastupiti. Zašto bi propuštao priliku da uveća saldo golova ako već ima priliku?
.

..

pre oko 4 sata

@ Stefan Vasiljević Zato što mu to nije važno. Oborio je sve moguće rekorde, sve je osvojio što je mogao da osvoji i gleda šta bi bilo najbolje za njegov tim a ne za njega lično. Za tim bi bilo bolje da odmara ovu utakmicu ili njen veći deo, da bude spremniji za nastavak šampionata, da se razigraju igrači koji nisu do sada igrali. A tvrdim da je Portugal u ovoj grupi i da igraju poslednji nebitan meč protiv Jordana da bi Ronaldo tražio da igra 90 minuta i da samo njemu šalju loptu.
A

Alexis9

pre oko 4 sata

Rekao je Skaloni da ce poceti sa klupe,nema potrebe da se zamara,a treba i ostali da se uigraju jer se Argentincima crta jako povoljan zreb da ponovo doguraju daleko
@

@..

pre oko 3 sata

Nije mu vazno, a sam je najavio posle meca sa Austrijom da zeli da bude starter i protiv Jordana? Nije mu vazno, a izvodi sve prekide i sutira i slobodne udarce sa 30 i 40 metara (protiv Alzira). Nije mu vazno, a nijedan saigrac iz reprezentacije se nije upisao u strelce osim njega na ovom SP? I naravno, ko o cemu, ti o Ronaldu. Ti tvrdis? E, ako ti tvrdis, onda je sigurno tako hahahaha
h

hahahahrz

pre oko 2 sata

Pa nije Mesi kriv sto mu suigraci ne mogu zabiti nijedan gol. Pogledaj samo onaj promasaj protiv Austrije pre nego sto je Mesi naletio i dao gol. A pogledaj samo Ronalda protiv Uzbekistana. Igrao 90 minuta samo kako bi dao i treci gol i sve lopte na njega isle
@

@hahahah

pre oko 1 sat

Cudo kako nisi napisao i da je Ronaldo uzeo oba slobodna udarca, na 20 i 25 metara, kad su vec sve lopte na njega isle.

Драгана Косић Ех Јовић

pre oko 5 sati

Zaboravili smo Kejna...