Komentari na vest

Utisci prve runde Mundijala: Nema turista! Leo, izvini što smo posumnjali

z

zecpripovedac

pre 5 dana

Mesi pa deset mesta prazno!
n

neconi1122

pre 6 dana

Najcudnije svetsko stose rezultata tice do sad
M

Mara992

pre 6 dana

Nabolje ce biti u drugom kolu tu ce tek da prsti od iznenadjenja

Ssarita

pre 6 dana

Utisak kola Leo Mesi 🔥
G

Gstnj

pre 6 dana

Ugasite ili promenite vec jednom one odvratne reklame tokom prenosa utakmica SP. Ono je uzas jedan nevidjeni. Ono dranje i neki uzvici, cudni… Boze sacuvaj

Sloba

pre 6 dana

argentina osvaja
Z

Ze

pre 7 dana

Posle svega viđeno nama i nije mesto na SP.

Aleksandar Bezbradica

pre 7 dana

pokazao je lijek Mesi koliko je veliki igrač i covek i koliko znači Argentini
jedan leo messi,legenda,igracina,talenat i majstor...

Vukelic David

pre 7 dana

leo je najbolji igrac u istoriji

cima88

pre 7 dana

Nijedna utakmica se ne uklapa

Miloš Milovanović

pre 7 dana

Чекамо да заблиста деда ЦР7 ...

Sele Fejzic

pre 7 dana

Mesi mesi idemo najbolji si ne daj se

zorankoscica

pre 7 dana

Leo za kraj karijere da se još jednom popne na pobeničko postolje. A Ronaldo nije zaslužio ni da mu očisti kopačke.
b

beladama

pre 7 dana

Sve je proslo ocekivano, ko je verovao u suprotno to su bile samo zablude. Ipak se pokazalo ko je pravog kvaliteta i spreman za ovo takmicenje.
l

loshMy0)

pre 7 dana

ovi sa pirinejskog poluostrva najviše razpčarali u 1.kolu...tako se šampion postaje.
i

icapopara75

pre 7 dana

Mesi je ipak bio i ostao tata za sve!
D

Dobitak111

pre 7 dana

Ko je sumnjao u Mesija, malo ko!
p

plavacc

pre 7 dana

ja sam mislio da će kao u pripremnim da ga dozira i da igra na nalete,ne da će da bude među spremnijim igračima na turniru,ne jer ne može,već nema potrebu,a on zadao domaći svima kakav se dolazi na turnir.okej,jeste imao tri sezone kuliranja na floridi ali posle svega smoći snage da se ovako spremiš,i da niko i ne pomisli da ti pisne...naklon do poda.jedino što pogotovo ako uzmu svi da mu skoče za vrat da igra i sledeće...
s

spiritus movens

pre 7 dana

Utisak je da po prvi put ne znam sastave grupa jer se nakalemilo 48 reprezentacija. Dakle, fudbal nije los ali previse utakmica da na kraju ne znas sta si gledao.

Valentina Kolar

pre 7 dana

Sve u svemu, dosadašnji utisak ovog Svetskog prvenstva je da samo autsajderi igraju fudbal

Danilo Pavlovic

pre 7 dana

Veoma interesantna prva runda

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 7 dana

Ја сам био скептичан пре почетка овог СП, јер сам стварно мислио да ће бити крш али су ме демантовали. Ово до сада је сигурно најбоље СП у задњих 25 година. Нека само наставе са овако добрим фудбалом.
N

Nenad Petrovic

pre 7 dana

... Samo Mesi i Kejn... Ostali su mala deca...

Vedrana Majstorovic

pre 7 dana

Messi tata mata za sve.
F

Fudbal sp

pre 7 dana

Dobar turnir do sada tek je pocetak ali mnogo bolji fudbal nego na proslom ep.Sinoc Engleska-Hrvatska bas mnogo sansi I visok nivo igre cijelu utakmicu.Dosta zanimljivih ekipa van Evrope koje we stavno vrhunski bore.Ima dosta kandidata za titulu Francuska iz drugog poluvremena je na bila na ozbiljnom nivou,Argentina od sp I titule u Kataru igra cak I dosta bolje,Engleska kada krene da pritisna to izgleda puno bolje nago na ep prislom iako su igrali finale.Spanija bez obzira na remi ima kvalitet da rivala lomi posjedom lopte ako vrate onu efikasnost sa ep bice jako tesko igrati sa njima,Brazil ima Ancelotija koji ce pokusati da tempira formu za zavrsnicu sp,Njemacka na prosla dva sp nije prosla grupu iako su imali na otvaranju slabijeg rivala mogu biti opasni.Amerikanci odigrali dosta kvalitetno na pocetku.
D

Dobitak7

pre 7 dana

Utisci su odlicni, nisam ocekivao da ce ove "slabije" reprezentacije pružati takav otpor i dobro igrati! Znači svi su dobri, utakmice su odlične
r

ribela tim

pre 7 dana

A sta je Kurosao, ako ne turista? Bar posle prvog kola.
i

iox

pre 7 dana

Utisak prve runde je da uopšte ne postoji utisak da su takmičarske utakmice i da je SP... Nema te žari, borbe, utakmice se završavaju bez ijednog kartona, tribine bez obzira što su relativno popunjene totalno neme...

d.o.o.

pre 7 dana

reci mi da nisi gledao nijednu utakmicu na ovom sp a da mi ne kazes

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 7 dana

Што се тиче фудбала, потпуно си погрешио. Скоро 80% репрезентација игра чврст и борбен фудбал. Него вама је проблем што и фаворити могу да губе лако. Ово је најбоље СП у задњих 25 година.
@

@doo bor travel

pre 7 dana

dečak, to što se ne slažeš sa mojim mišljenjem ne znači da nisam gledao nijednu utakmicu fora što sam pogledao više i od tebe i od svih vas što ste mi nalupali minuse
@

@Бранко Шијак

pre 7 dana

svako ima svoje tumačenje... to što je vama dobra utakmica Engleska - Hrvatska jer je 2:2 HT a svaki put kad su prešli pola i jedni i drugi pao gol to je nešto drugo... ubedljivo najbolja utakmica dosadašnjeg toka šampionata je Obala Slonovače - Ekvador utakmica koja je počela u 1h posle ponoći, eto toliko o tome koliko ne pratim što kaže onaj doo borivoje gore

Nikola Perovic

pre 7 dana

jesmo ti nalupali minuse i evo ja ću još jedan 🤗
@

@Nikola Perovic

pre 7 dana

Vidi se da si digitalac
T

Tata Martino

pre 7 dana

Odličan fudbal! Pravi format takmičenja, jer sad u poslednjem kolu će biti baš malo reprezentacija koje neće imati motiv da pobede. Sa tri boda postoje realne šanse da prođeš u drugi krug! Najprijatnija iznenađenja su po meni Katar, Zelenortska Ostrva, DR Kongo i Australija!

nenad japundzic

pre 7 dana

Jos se drzi Mesi u tim godinama.
mesi je bez konkurencije najbolji igrac svih vremena

Igor Markovič

pre 7 dana

Sve to što ste napisali je u redu, samo zna se ko će u prve 5,6 reprezentacije ili barem 80 %njih da bude
V

Vaaanjaaa

pre 7 dana

Izvini sto smo posumnjali i potvrdili onim startom za crveni da si zasticen kao beli medved od uefe, fife i svih drugih

Vukasin Nikolic

pre 7 dana

leo je leo doktor najveci…
С

СППД

pre 7 dana

Образовани, професионални и озбиљни спортски новинари и репортери не би требало да користе изразе попут "GOAT" и неком спортисти дају ту "титулу". Без обзира о којем спортисти или спорту је реч. Као да су чланак писали клинци од 14 година који имају поједностављена размишљања стечена кроз праћење Тик Тока и кратких видеа на Инстаграму.
I

Ivan...

pre 7 dana

Nema turiska? Mi ne gledamo isto prvenstvo. Pogledajte koliko reprezentacije je primilo 4-5 i vise komada. Zavrsice grupnu fazu sa dvocifrenom minus razlikom.

Scaloneta

pre 7 dana

Pa koliko? Od 48 ekipa 4+ golova su primili samo Paragvaj, Tunis, Kurasao i Irak. Hrvate ne računam jer iako su primili 4, dali su 2 i svi znamo da će popraviti utisak i proći dalje grupu.
I

IVAN...

pre 7 dana

Pa prumili su, eto nabrojao si sam. Jedni su primili cak 7, a pise da nema turista. Dovovljna je ta jedna ekipa.