Komentari na vest

Velika takmičenja - švajcarsko igralište! Biće galame oko Džakinog bezobrazluka (VIDEO)

Nebojsa Antic

pre 23 minute

i onda osmina finala kraj kao u bioskop

Miloš Milovanović

pre oko 1 sat

i onda naidju na nekog ozbiljnog i ispadnu

Leukemija

pre oko 1 sat

Dobar fudbal igraju bore se za svoj grb

Veljko Djoric

pre oko 1 sat

svajcarci kad treba kao i uvek
D

Djordje135

pre oko 1 sat

Igra svica opasno mogu dsleko da odu

Sloba

pre oko 1 sat

svajcarci odlicni
Z

ZA IME BOGA

pre oko 1 sat

"Šutiranja protivničkog igrača i ne sankcionisanja istog crvenim kartonom." NESANKCIONISANJA.
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 sat

svakcarci od kako su slucajno kiksnuli od katra opasan fudbal igraju
Z

Zivko57

pre oko 1 sat

Dobri svajcarci znao dam ds ce pobediti kanadu
m

misa mitrovic

pre oko 1 sat

vrlo nezgodna ekipa svajcarske ali max osmian finala

snezam123

pre oko 2 sata

Kako igraju svaka cast

Aleksandar3006

pre oko 2 sata

10 puta jače reprezentacije od Bosne
P

Peroslav

pre oko 2 sata

Da Svajcarska je zasluzeno otisla dalje i to je velika privilegija sto su uspeli da prodju grupu
S

Storari23

pre oko 1 sat

Šta li si ti napisao Bog sveti zna...

Kanidja99100

pre oko 2 sata

svaka cast svajcarci

Aleksije05

pre oko 2 sata

Dobra utakmica za gledanje
R

Radučoju Dzevđen

pre oko 2 sata

Lik pomjerio loptu a Tanos se nemore zaustaviti
M

Malosiste

pre oko 2 sata

Ma da, kako da ne, uvek pomoc sudija, ispod proseka ekipa, koju gura FIFA. Najvise se videlo protiv nas.
M

Mitro87

pre oko 2 sata

Plači. Švajcarci nas ubili na oba prvenstva. Prejaka i ozbiljna ekipa. Navijam za njih zato što sam tu.

90Jelena

pre oko 2 sata

taj albanac je bas prljav igrac
0

0070

pre oko 2 sata

Nije albanac nego kosovar

nenadinjo85

pre oko 1 sat

Srbin, rođen na teritoriji Srbije !

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Švajcarska već iskusna ekipa i potpuno zasluženo ide dalje.
M

Mitro87

pre oko 2 sata

Bravo. Top ekipa. Mogu do polufinala.