Komentari na vest
Znate onu staru debatu – celibat ili seks tokom Mundijala? E pa, u Kurasau ta polemika ne postoji
ZIVAND
pre oko 14 sati
Našima ne bi pomogle ni svetske starlete.....
Radojkovic Milos
pre oko 15 sati
Zato je stalno nasmejan ovaj nas zet
Marija Avramovic
pre 1 dan
ne nosi on to prezime tek tako ....
B
Bacoglavac
pre 2 dana
Свака част савезу! За то и треба да се троше те паре, кад су већ обезбедили пласман, добили су премије од ФИФА-е, нек и њима деаги људи буду ту да их виде на највећој сцени!
n
neconi1122
pre 2 dana
Ovo je strasno sta ljudi izjavljuju da ne poverujes
a sta smetaju zena i deca.Nikada mi to nece biti jasno
Y
Yeboah
pre 3 dana
Ko koga ovde...

Golub86
pre 3 dana
ne nosi advokat to prezime tek tako
Branislav Jovanovic
pre 3 dana
Odluka za postovanje

Petar Delpaj
pre 3 dana
Srozali kvalitet tekstova maksimalno
1
123556
pre 3 dana
Interesantno, mada opet vidi se da su normalna nacija za razliku od nas. I naši dovedoše žene i devojke u Katar, pa krenuše orgije na jako... Ajd pa srećno svima...
Р
Рокосовски
pre 3 dana
Зато овај голман брани ко луд, кад дохвати ону нашу несретницу...🤣
И
И
pre 3 dana
Sve treba biti individualno. Imaš svoju ličnu odgovornost. Nekome prija ovo, nekome ono. Nekoga će to podići pred utakmicu, a nekoga će upropastiti i biće potpuno bezenergičan. Lično sam mnogo godina u borilačkom sportu i mene lično odnos pred meč ili neki jači napor načisto upropasti. Isto tako mi na primer ne odgovara skidanje kilograma, kao i mnogima, ali retko ko to odbija jer "svi to rade". Djoković drastično promeni ishranu i produži karijeru za 10 godina, ali to ne znači da će po istom receptu uspeti neko drugi, njemu će možda ta promena upropastiti karijeru. Tako i sa ovim ženama pred utakmice u fudbalu i sportu generalno. Skroz individualna stvar, ako će ti izvući svu energiju, nemoj brate to da radiš, a ako će te opustiti, podići ti raspoloženje, tamburaj brate do het trika.
S
S.T.A.L.K.E.R.
pre 3 dana
Apsolutno se slažem sa tobom. Ja sam se pored fudbala bavio i borilačkim sportovima i izbegavao sam odnos sa tadašnjom devojkom, sadašnjom suprugom. I kao što je ova doktorka rekla, sve je u glavi. Na mene je odnos sa devojkom delovao umirujuće, i ubijao mi "oštricu". Umeo sam da se po nekoliko dana ne viđam sa njom zbog fokusa. Ali što ti kažeš, šta kome prija, tako neka radi.
SKIZ
pre 3 dana
језиво чиме се ви бавите
P
Popce
pre 3 dana
Nivo informera i ostalih škartova
D
DjolePartizan12
pre 3 dana
Složio bih se. I, svakako je lep gest saveza da snosi troškove boravka i putovanja za sve članove porodica koji izraze želju da prisustvuju.























