Komentari na vest

Kao nekad: Sestre Vilijams igraju u dublu na Vimbldonu

Isa Peric

pre 5 dana

Svaka njima cast. I jednoj i drugoj. Bile su i ostale legende zenskog tenisa.

Petar Lukić

pre 7 dana

Legende se vraćaju za kraj
S

Sportskiduh

pre 10 dana

Da joj se partnerka nije povredila pitanje je dal bi nastupla sa Venus. U svakom slučaju biće senzacija i biće zanimljivo šta mogu u ovim godinama da naprave.
c

cetko01

pre 11 dana

cist marketing da ne bi pale u zaborav, bas glupo

adawdawd

pre 11 dana

bice zanimljivo,svaka im cast u tim godinama

Predrag Blagojevic

pre 11 dana

Aku budu samo servirale I titula su osvojile najvise na wimbldonu krace poene
m

mozzart50

pre 11 dana

Velike sampionke, posebno Serena, ali godine su tu, i ne idu unazad...
C

Coa97

pre 12 dana

Rispekt! Lepa vest!

Petar Lukić

pre 12 dana

Mogu da igraju ali više ne mogu da osvoje zbog godina i forme
u

user7575

pre 12 dana

Kakve su to teniserke bile srecno ako budu igrale!
K

Komri

pre 12 dana

pa dubl i jeste zezancija, ne vidim sta je problem. Prvi bi pre platio da gledam njih dve nego prvi dubl sveta
njih dve zajedno imaju 100 godine.Ali pare i marketing su cudo

Ranijeri

pre 12 dana

Kako su nekad gazile Serena i Venus,lepo ih je videti u tandemu
p

pikolo24

pre 12 dana

Prelepo, svaka cast
c

chicalozzi

pre 12 dana

Postovanje! Svaka cast
P

Petar1225

pre 12 dana

svaka cast, ne znaju za godine, ovo je za svako postovanje
J

JapanskaVjeverica

pre 12 dana

Venus i Serena ne znaju za godine. Specijalna pozivnica za dubl na Vimbldonu je vise nego zasluzena. Legende tenisa opet na travi od 29. juna, strast prema igri i dalje gori u petoj deceniji.
M

MISLIM, STVARNO

pre 12 dana

Da li si realan?

Mozzakomentator

pre 12 dana

opasan tandem sestre
K

KROKODILI, BUBASVABE, DUGOZIVCI

pre 12 dana

Sestre kornjace sa Galapagosa.