Komentari na vest
Kao nekad: Sestre Vilijams igraju u dublu na Vimbldonu
Isa Peric
pre 5 dana
Svaka njima cast. I jednoj i drugoj. Bile su i ostale legende zenskog tenisa.
Petar Lukić
pre 7 dana
Legende se vraćaju za kraj
S
Sportskiduh
pre 10 dana
Da joj se partnerka nije povredila pitanje je dal bi nastupla sa Venus. U svakom slučaju biće senzacija i biće zanimljivo šta mogu u ovim godinama da naprave.
c
cetko01
pre 11 dana
cist marketing da ne bi pale u zaborav, bas glupo
adawdawd
pre 11 dana
bice zanimljivo,svaka im cast u tim godinama
Predrag Blagojevic
pre 11 dana
Aku budu samo servirale I titula su osvojile najvise na wimbldonu krace poene
m
mozzart50
pre 11 dana
Velike sampionke, posebno Serena, ali godine su tu, i ne idu unazad...
C
Coa97
pre 12 dana
Rispekt! Lepa vest!
Petar Lukić
pre 12 dana
Mogu da igraju ali više ne mogu da osvoje zbog godina i forme
u
user7575
pre 12 dana
Kakve su to teniserke bile srecno ako budu igrale!
K
Komri
pre 12 dana
pa dubl i jeste zezancija, ne vidim sta je problem. Prvi bi pre platio da gledam njih dve nego prvi dubl sveta
njih dve zajedno imaju 100 godine.Ali pare i marketing su cudo
Ranijeri
pre 12 dana
Kako su nekad gazile Serena i Venus,lepo ih je videti u tandemu
p
pikolo24
pre 12 dana
Prelepo, svaka cast
c
chicalozzi
pre 12 dana
Postovanje! Svaka cast
P
Petar1225
pre 12 dana
svaka cast, ne znaju za godine, ovo je za svako postovanje
J
JapanskaVjeverica
pre 12 dana
Venus i Serena ne znaju za godine. Specijalna pozivnica za dubl na Vimbldonu je vise nego zasluzena. Legende tenisa opet na travi od 29. juna, strast prema igri i dalje gori u petoj deceniji.
M
MISLIM, STVARNO
pre 12 dana
Da li si realan?
Mozzakomentator
pre 12 dana
opasan tandem sestre
K
KROKODILI, BUBASVABE, DUGOZIVCI
pre 12 dana
Sestre kornjace sa Galapagosa.

.jpg.webp)






