Vilijam Kolum (©screenshot)

Antiklimaks: Drugi poništen gol, pa Đigin prvi veliki greh i preokret sa penala (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 04.10.23. | 22:31

Crveno-beli u šoku

Od euforije do očaja u razmaku od baksuznih 13 minuta. Tačno toliko prošlo je između dva gola Jang Bojsa, koji je posle beskrvnog prvog poluvremena na početku drugog stigao do preokreta.

Ovog puta bi mogli da zahvale i Naseru Đigi, koji je sve do ovog trenutka oduševljavao navijače, da bi sada napravio prvi veliki greh u crveno-belom dresu.

Potpuno je nepotrebno fudbaler iz Burkine Faso digao ruku posle šuta Julisesa Garsije, škotski sudija Vilijam Kolum je to isprva ignorisao, ali je brzo stigao poziv iz VAR sobe i ukazao mu na propust. Očigledan penal za goste i sigurna egzekucija Sedrika Itena sa bele tačke za preokret i vođstvo Jang Bojsa od 2:1.

Samo osam minuta ranije Šerif Endiaje je zatresao mrežu na drugom kraju terena, ali uzalud... I taj je gol, kao i onaj Osmana Bukarija u finišu prvog poluvremena, poništen zbog ofsajda.