Komentari na vest

INTERVJU – Stanislav Tončev: Da bi Radnik opstao u eliti, opet će neki ‘kapitalac’ morati da sklizne

Z

Zvlat BG

pre 14 dana

Kandidat za trenera Lola Smiljanić?!?!?!? Recite da se šalite! Ko je predložio, treba da napusti fudbal! Ne bi mu dao ovce da čuva pored Vlasinskog jezera!

XavieRS

pre 14 dana

avioni, kamioni a na pvc stolariji iza jeftnog odelceta stoji i dalje nalepnica, moelrisao mile sa 2%%..lazna slika ,a infrastruktura 0
1

13

pre 18 dana

Kombinacije se rade samo u Beogradu. Neka igraju Beogradsku ligu. Najbolje da se samo u Beogradu živi! A kad je gusto Beograd prazan
p

podesen

pre 18 dana

Terza ce da kupi posle će da vam vrati za 6 meseci.
M

Messi Nis

pre 18 dana

Treba fudbal da se igra u svim delovima Srbije. Bravo za Radnik. Nije samo Beograd Srbija.
D

Dr.Ale

pre 18 dana

Ovih Tončeva ima kao Čvorovića u ,,Balkanskom špijunu”!
P

Petar1991

pre 18 dana

Dosta pratim domaci fudbal,mislim da je ovo pravi domacinski klub koji se vodi s ljubavlju.
Z

Zvlat BG

pre 18 dana

Solventni? 2022. minus 12.292.000 din. 2023. minus 60.873.000 din. 2024. minu 27.006.000 din. Najveći problem je ovo ... "Omladinska škola, koju mi nemamo organizovanu. Kod nas, u mestu sa desetak hiljada stanovnika, nažalost ne postoji baza za omladinsku školu." NO COMMENT! UŽAS! Veoma je kontraproduktivan svaki copy-paste Zvezde, jer je očigledno nerazumevanje onoga što se dešava u Zvezdi! Ona nije reper za ništa! Probni kamp? Zašto 2004/5 i mlađi? I vi ste naseli na floskulu prodavaca magle o "kupovini samo dece". Da nećete možda nekog da prodate za 20 miliona? Itd. itd. U suštini, klub za Prvu ligu Srbije!
R

Rendi orton

pre 18 dana

A sta ce na kampu igrac koji je na primer 2002? Da se proba u 24 godine kad vec treba da je igrao ozbiljan fudbal???
Z

Zvlat BG

pre 18 dana

Legitimno pitanje, ali u suštini pogrešno pitanje! Hiljade momaka i hlljade sudbina i priča! Momci su bili povređeni, momci su pravili pauze, momci su se spuštali rang niže, momci se vraćaju, momci su individualno radili i top su spremni, razni razlozi ... ZAŠTO NE PRUŽITI PRILIKU I POGLEDATI? Npr. Ako ja dovedem 10 momaka od 2001. do 2003. godišta koji su prošli kompletne omladinske škole najvećih klubova u Beogradu, odigrali preko 200 utakmica u mlađim katetegorijama, u svim ligama, neki od njih igrali Srpsku ligu, Prvu ligu, bili pozivani u selekcije, napravili pauzu ili otišli iz fudbala, i dalje su TOP spremni, klub ne želi da ih pogleda? Ne traže hranu, vodu, opremu, ništa! Ako valjaju, potpiši, ako ne valjaju, zahvali se! Ovo pogrešno prepisivanje prakse od štetočine srpskog fudbala, oličene u jednom klubu, ne vodi nikuda! Meni je ovde najveći problem Omladinska škola! Omladinci, kadeti, pioniri svake sezone u borbi za opstanak u ligama područnog Saveza! Ono gde se u potpunosti slažem sa Stanislavom i Ivicom su štetočine u Fudbalskom savezu Istočne Srbije! APSOLUTNO NESPOSOBNA GRUPA GRAĐANA KOJA JE ZALUTALA U FUDBAL! Region Istočne Srbije je najgori region u Srbiji! Godinama! Zone u Istočnoj Srbiji su najgore lige u Srbiji (zamisli ligu gde u jednoj polusezoni oduzmeš preko 50 bodova klubovima! Vrhunski nonsens). Uzmi u obzir demografski pad, sve manje dece u sportu, pražnjenje teritorije i problemi se samo umnožavaju! Slažem se da nije lako, ali jedan od razloga je i to što smo izgubili vreme, što mnogo kasnimo i nismo na vreme neke stvarili uradili! Tako je i sa Omladinskom školom! Ako sada ne počnu stvari da se menjaju, za 5 godina će biti gotovo nemoguće bilo šta da se uradi! Takođe zbog stalnog porasta troškova i cena, neće biti moguće stalno "kupi jeftino, prodaj skupo". BEZ DOBRE OMLADINSKE ŠKOLE, NEMAŠ BUDUĆNOST! Postoji rešenja i za male sredine i kako se rešava nedostatak dece, ali ne dolazi u obzir da to ovde kucam!
Р

Редондо

pre 18 dana

Штета је што просечан љубитељ домаћег фудбалс није и не може бити свестан услова у којима Радник послује и са каквим се изазовима и ограничењима(понајвише географским) суочава. Изузетно тешка средина за рад у којој је постигнути овај резултат макар и само једне године равно епској фантастици. Јесте, реалније је да се игра Прва лига у Сурдулици и није искључено да се може десити, али и Прва лига је огромно достигнуће за једну варошицу у најсиромашнијем делу земље. Трајаће ово.
Z

Zvlat BG

pre 18 dana

Istočna Srbija je jedan od demografski najugroženijih regiona u zemlji, pogođen višedecenijskim negativnim prirodnim priraštajem i intenzivnim iseljavanjem ka većim centrima i inostranstvu. Region beleži konstantan pad broja stanovnika, starenje populacije i pražnjenje seoskih naselja. Za 30 godina na jugu i istoku Srbije živeće manje od milion stanovnika.
6

6767

pre 18 dana

Dugo nije bio tekst sa vise botova u komentarima
M

Marconato

pre 18 dana

Jos jednu sezonu i skliznuce Surdulica u nizu ligu, polako, ne mozes da ne radis nista, a opstajes u ligi.
P

Perspektiva

pre 18 dana

Ljudi mladi i sa vizijom kao sto je Gospodin Stanislav treba da budu celni ljudi FSSa jer samo na taj nacin mozemo da ocekujemo bolje dane za Srpski fudbal
B

B. M. skaut

pre 18 dana

Kao skaut kluba mislim da ljudi koji su van kluba nisu ni svesni koliko se temeljmo ,posvećeno i detaljno radi u Radniku na skautingu igrača i koliko se radi sa skautima da bi dosli na ovaj nivo . Posebna zahvalnost za upravu kluba i direktora Gašića koji ima viziju ,hrabrost i strpljenje da pružaju šansu neafirmisanim skautima. Takodje posebna zahvalnost sefu skautinga Milošu Vasiljeviću koji pored toga sto je vrhunski skaut takodje je i odličan čovek bez sujeta spreman da sasluša i razmotri različita mišljenja. Mislim da ljudi nisu ni svesni koliko je Radnik uradio za srpski fudbal u oblasti skautinga koliko su skauta ,promovisali i edukovali .
Z

Zanimljivo skroz

pre 18 dana

Za koji tačno fudbalski model igre birate igrače po pozicijama? Ne moraju detalji, u par reči opišite(ili još lakše uporedite sa nekim poznatim modelom). Da li su po tom modelu radila poslednja dva trenera iz prethodne sezone, Jakšić i Djordjević? Hvala unapred!
P

Peroslav

pre 18 dana

Da to je sasvim u pravu to je činjenica i u drugačijoj varijanti ne bi bilo izvodljivo samo napred radnik
S

Stefon

pre 18 dana

Radnik sa svojom posvecenocsu i predanom radu svih ljudi u klubu vecini klubova u SL pokazao je kako i na koji nacin treba da funkcioniše klub, tako da sve cestitke za FK Radnik

Jelenajeka10

pre 18 dana

Idemo Radnikkk😁😁
J

Jasna12J

pre 18 dana

Pa dobro svako igra kako zna
V

Vesna MV

pre 18 dana

Odličan intervju! Jasna vizija, ozbiljan rad i posvećenost ljudi u klubu pokazali su da uspesi Radnika nisu slučajnost. Posebno je inspirativno kako se uz dobru organizaciju, zajedništvo i strpljenje mogu postići veliki rezultati i u maloj sredini. Sve pohvale Stanislavu Tončevu i ljudima koji stoje iza ovog projekta.
A

Aezakmi

pre 18 dana

Stanislav Toncev je predsednik kome se trebaju ugledati mnogi u Srbiji!
S

Surdulica111

pre 18 dana

Ozbiljan klub smo postali, idemo dalje

goran Jovanović

pre 18 dana

hoce hoce,nadaj se
O

Ok

pre 18 dana

Sto je babi milo. Kad bilo sta pomenete objasnjenje je Toncev. Kombinacije, kombinacije.
P

Popce

pre 18 dana

Nikad nama neće biti bolje u fudbalu dok se ovakvi ljudi vrte u klubovima i savezima
M

Majamaki3

pre 18 dana

Bice kako bude sta reci
M

Majamaki3

pre 18 dana

Pa dobro svako igra kako zna i ume

Vladan Maleṣ̌ić

pre 18 dana

Bravo radnikkkk

Marko Tasic

pre 18 dana

Moj skautski put počeo je u FK Radnik, klubu koji mi je pružio priliku da iz sveta suđenja, kojim sam se bavio do tada osam godina, uđem u svet skautinga i stečeno iskustvo u proceni igrača primenim na drugačiji način. Kroz edukativni program naučio sam koliko su rad, posvećenost, a pre svega upornost i istrajnost važni, dok posebnu zahvalnost dugujem Milošu Vasiljeviću, šefu skauting službe, na iskrenosti, podršci i spremnosti da uvek ukaže i na dobre i na loše stvari. Pored dragocenog iskustva, upoznao sam i sjajne ljude i prijatelje, a posebno kolegu Boru koji mi je postao kao brat. Zbog svega toga ću FK Radnik uvek pamtiti kao početak jedne zdrave i profesionalne fudbalske priče.
Z

Zvlat BG

pre 18 dana

Jel kolega Bora ovaj B.M. gore u komentaru? :))))
D

Drug na ZvlatBG

pre 18 dana

A reci ti nama ZvlatBG, da li FK Liverpool je jedini model kako uspešni klubovi funkcionišu?

JEJICA

pre 18 dana

Kako uspevaju bez Radonjića samo nebo zna
P

Prezlacit-

pre 18 dana

Hvala ti predsednice za dobar klub

aksara

pre 18 dana

Hahaahahah samo ionako su u borbi
L

Lalatović

pre 18 dana

Možete da ga volite ili mrzite i klub i ovog momka ali ljudi su sa klubom napravili top posao, rezultati o tome govore, nemaju nikakva dugovanja napravili super uslove, igrači su zadovoljni pa zato i daju dobru igru, sve u svemu ljudi prave mlade igrace i transfere i to sa najmanjim budzetom. Zaključak da vode neki veći klub i na boljoj poziciji sigurno bi igrali u Evropi. A da je nešto loše svi bi se sladili a kada se nešto dobro uradi opet srbinu ništa ne valja gadan smo narod postali zato nam tako i ide.
B

Bata Krstaja

pre 18 dana

Pa vodi to pleme veći klub(Radnički Niš) i baš je taj klub uspešan.Kada se promeni politička situacija u Srbiji videćemo koliko su svi oni uspešni i talentovani za bilo koji posao bez pomoći vrhovnog

Veljaa13

pre 18 dana

iz njegove izjave se vidi koliko je tesko manjim klubovima da se izbore sa finansijski i organizaciono jacim rivalima
H

HEDA

pre 18 dana

U organizaciji i skautingu jedna lepa fudbalska prica,odlican rezultat ove sezone,sve cestitke za Radnik.Predstavnici kluba imaju dobru strategiju,pametno rade s obzirom na finansije.Bravo i za skaute volontere koji i pored svojih poslova nevezanih za fudbal,odvajaju mnogo,mnogo,vremena skautirajuci igrace i na taj nacin jednim delim pomazu klubu.Srecno u novoj sezoni.
B

Blabla44

pre 18 dana

Bravo Radnik! Bravo Radnik! Bravo
U

Uzdizanje sile

pre 18 dana

Ultraja Surdulaja je došla da ostane. 💪🏻💪🏻💪🏻🔵⚪🔵⚪🔵💪🏻💪🏻💪🏻 5479 pretplatnih karata ultrasa za sledeću sezonu govore za sebe. Razmatra se maltretiranje svih gana i grobara u krugu od 300km-a do potpune deganizacije i degrobarizacije juga Srbije.
N

Nenad1246

pre 18 dana

Radnikov teren izgleda ko ofucani tepih sa naborima i rašivenim spojevima. Kako ste uspeli tolko da ga upropastite za tako kratko vreme?
C

Car binovčanin

pre 18 dana

Zato sto si ti naviko da gledas oranice pa ti se pričinjava orano, ljudi stavili najmoderniju plutu teren je top a ti idi u selo i gledaj njive!

Nikola Malešić

pre 18 dana

Bravo za Radnik
a

auuau

pre 18 dana

Ali komentari kako dobro rade itd. Toliko isprani mozgovi. Sta je sa Fk Radom? Odlicno radili decenijama ne pisete sta se njima desilo. Radnik kombina
A

Aleksandar Duki Velinovic

pre 18 dana

Ponos juga Srbije. Bravo Cako.Bravo za nas Radnik
S

Struka

pre 18 dana

Mislio sam da ce Radnik biti poslednji ali kako su igrali kapa dole. Valjda ce naci dobra pojacanja za sledecu sezonu, da ne bude samo tramvaj liga... Ovi klinci sto ispadnu iz omladinaca Zvezde i Partizana treba tamo da ganjaju minute a ne da sede po klupama i propadaju
g

gost 024

pre 18 dana

Najiritantniji lik super lige
c

cazzisport

pre 18 dana

Kad vestak klub kao ovaj ima vise vesti nego klubovi sa istorijom Vosa, Zemun, Radnicki Kg i Nis.
V

Vladan Dimitrijevic Maca

pre 18 dana

Ako Boganovic ode na zimu morace da se dovede top spic. Ozbiljan igrac. A Radniku svaka čast.Posle ispadanja iz lige totalni reset i nova energija. Mnogo klubova sa vecim budzetima bi mogla da nauce od njih.
K

Krivavrba345

pre 18 dana

Mogu vam reći da je sve istina. Jesu “mali klub” ali organizaciono su stvarnoo dobri, u top 3 u Srbiji, potpisujem! Svesni su mana, pravili su greške ali su naučili, izvukli pouke i napreduju! Mala su sredina, sportski sektor na čelu sa direktorom Darkom Gašićem i skauting službom radi odličan posao! Mislim da će uraditi dobar prelazni rok i opstati u ligi.
R

Rendi orton

pre 18 dana

Odlican intervju. Dokaz da sistem uvek pobedi novac koji se trosi neplanski. Ne sumnjam da ce opet biti iznad crte za ispadanje . Radnik radi preozbiljno.
S

Slobodan Mitic Crni

pre 18 dana

Dobra organizacija, ali bez jače podrške grada i regiona teško je dugoročno.
N

Nikolca Djordjevic

pre 18 dana

Radnik je simpatična priča, ali ova sezona će pokazati da li je to stvarno sistem ili samo jedan dobar ciklus.
A

Augusto Batioha

pre 18 dana

Pa Lučani su te veličine i isto su neuniverzitetski grad pa imaju četvrti petu školu u državi i svake sezone izbacuju konkurentne bonuse... To nije izgovor detetu koji hoće da igra fudbal već dom srednja škola a to Surdulica ima a ne da deca iz tog kraja odu u Suboticu na školovanje i da igraju... Provereno znam da Spartak posećuje turnire po tim ruralnim sredinama i često nadje nešto... Skauting malo je preterano reći da je najbolji posle večitih jer ima klubova koji imaju itekako ozbiljan skauting i za mladje kategorije i za domaće lige a i medjunarodno
S

Stamen Savic

pre 18 dana

Kampovi Radnika su odlična ideja. Mnogo klubova bi moglo da prepiše taj model.
O

OnlyFootball

pre 18 dana

Realno gledano Radnik je ove sezone bio jedna od pozitivnih stvari u srpskom fudbalu i to treba postovati. Mozda upadnu u problem ako ne popune roster posle najavljenih prodaja ali videcemo ovo prosle sezone je za respekt!
M

Moca Milenkovic Zemunac

pre 18 dana

Ako dovedu prava pojačanja i zadrže zdravu svlačionicu, Radnik može opet da iznenadi.
L

LeptirNeša

pre 18 dana

Jedan od najorganizovanijih klubova u Srbiji sigurno, to ce vam potvrditi svako ko je tamo radio. Svaka cast, samo napred!
D

Denis Petrov

pre 18 dana

Tončev deluje kao čovek koji zna šta hoće od kluba. To je velika stvar za Radnik.
V

Vranjanac

pre 18 dana

Veliki respekt za Radnik. Malo mesto, mali budžet, a ozbiljna priča.
1

13

pre 18 dana

Dokaz da klub može da se vodi i bez mnogo para i van Beograda. Bravo za Radnik i za ljude koji ga vode.
A

Aleksandar Trickovic

pre 18 dana

Radnik je prošle sezone pokazao da sistem i zajedništvo mogu da pobede mnogo veće budžete.

Krstic90

pre 18 dana

Bravo za Radnik.👏👏
I

Iva Spurka Stankovic

pre 18 dana

Voleo bih da Radnik i ove godine svima pokvari prognoze

milkica12

pre 18 dana

Skliznite svi i pomerite se niste za nista
R

Rasinac

pre 18 dana

Ovi naši iz Rasinskog okruga da se nauče malo kako se radi, sinko uzimaj i fudbalski savez regiona Istočne Srbije da se spasimo od ove nepismene i nesposobne bagre sve će pretvoriti u pepeo, sve klubove pogasiše.
B

Brada ekonom

pre 18 dana

Dobar intervju momak sve si lepo rek’o, nauči malo i ovi moji u Niš kako se radi a ne sve samo Propadalo da se pita propadosmo od njega, super radite svaka čast samo napred.
b

bbgarko

pre 18 dana

Trebali bi svi da skliznete i da se pomerite
T

TerStegen

pre 18 dana

Caka je dobar tip i realan samo da se na strica ne ugleda bio bi jos bolji
G

Gaga Djordjevic

pre 18 dana

Promenili su nesto u funkcionisanju i stilu igre evidentno je.Igrali najruzniji fudbal ranije a posle ispadanja su pravi hit. Dobar fudbal, teren. Steta sto nema vise publike.

Uskekruske

pre 18 dana

Ovaj nije normalan
D

Dejan Leskovax

pre 18 dana

Ma ljudi rade svoj posao.Pricamo o maloj varosici koja prkosi gravitaciji.Moj Leskovac ispao iz prve lige. Dzabe stadion dzabe pare. Bravo komsije.Tako se radi.Branite čast juga.A cela drzava ide ka beogradizaciji.
L

Ljak se

pre 18 dana

Beogradizacija velikim slovom
O

Opusteno2222

pre 18 dana

Svaka cast samo napred. Kriticara i teoreticara zavere ce uvek biti ali ovo sto radite je dokaz da radite ispravno i posteno!

Igor Musulin

pre 18 dana

Требало би да ти и слични теби "склизнете" у затвор.
M

Miksa meraklija

pre 18 dana

Zato nama srbima ide loše jer uvek gledamo loše na sve pa čak i kada neko napravi neki uspeh, momak sa varošicom se izborio protiv Bg lobija i mafijaša i opet ne valja, posle nam čudno kada nas niko ne voli u svetu, sami smo sebi najveći neprijatelj.
B

BlockHejterima

pre 18 dana

Trebalo bi tebi i takvima kao ti,sto licne frustracije iz zivota prenosite ovde komentarisuci sve negativno a kuci vas zene tuku i ne smete nista reci,zabraniti pristup internetu!
N

Novak Lukic

pre 18 dana

Bravo za intervju.Pravo u metu

rosengrenn

pre 18 dana

Ovaj nije normalan
M

Milutin Dejanov

pre 18 dana

Surdulica pomera granice i svaka im cast ove godine na rezultatu.
S

SamoRealno90

pre 18 dana

Radnik pokazuje ozbiljnost i kontinuitet vec dve godine. Svaka im cast za razliku od mnogih imaju sistem! To je nesto sto se vidi i oseca.
R

Race Staklar

pre 18 dana

Ovaj Radnik je totalno lud klub.Ali uspeli su da opstanu. Mora da rade dobro.
D

Dalibor Mihajlovic

pre 18 dana

Bravo za Radnik.Pokazali su da nije sve u parama.Sistem i dobra organizacija.Iako nas na jugu niko ne šljivi.
V

Vikos26

pre 18 dana

Bravo za FK Radnik!
J

Južna pruga

pre 18 dana

Trenera će mu postaviti Beograd. Kao i u slučaju njegovog strike. "Beogradizacija" Jugoistočne fudbalske Srbije je sasvim normalna pojava već nekoliko godina unazad. Treba mu postaviti pitanje zašto svi dobri treneri u širokom luku izbegavaju Surdulicu. Uostalom, pravo je pitanje zašto se Jakšić odlučio na odlazak i sa svojim agentima radio na tome incognito. O regularnosti da i ne govorimo. Kakav sistem od ljudi koji su zalutali u fudbalu. Sve se svodi na laku lovu. Pa ne priča se slučajno po Surdulici i jugu da se nekoliko njegovih najbližih prijatelja obogatilo u prvih par godina bitisanja Radnika u Super ligi.
S

SamoKritike

pre 18 dana

A moram da te pitam kako ti to sve znas?
E

E jebigaaa

pre 18 dana

Navedi mi jednog njegovog prijatelja koji se obogatio? Imenom i prezimenom
S

Sećam se

pre 18 dana

pre nekoliko godina kada mu je jedne sezone opština Surdulica prebacila 120 milona dinara.
B

Blaugrana

pre 18 dana

Sjajan i zanimljiv intervju.
J

Joviša

pre 18 dana

Samo u Srbiji i Severnoj Koreji su sporski klubovi državni,i samo ovde se hvale uspehom a pare idu iz budžeta.I samo ovde si uspešan predsednik kluba ako uspeš da izmuzeš dobro opštinsku i državnu kasu a sebi naravno daš dobru platu.
A

Akademski gradjanin

pre 18 dana

U ovom slučaju proveri prvo koliko dobijaju od opstine a koliko vraćaju njoj kroz poreze i doprinose, kroz prihode od dolaska ljudi kada dolaze ekipe tu u karantin i igraju utakmicu, od fudbalera sto žive tu sa porodicama, najbolje da se ugasi sve i da gledamo u nebo…
И

И

pre 18 dana

Tačno. I, šta se preduzima povodom toga?
Г

Генерације

pre 18 dana

И само у Србији тате политичари дају синовима такве фудбалске клубове да се играју и праве новац и каријеру јер ништа друго не знају.....
J

Joviša

pre 18 dana

Privatizacija,pa se onda pokaži koliko si sposoban.
L

Leskovcanin 1986

pre 18 dana

Kamo sreće pa postoji nek svetla tačka u fudbalu na jugu Srbije .. da nam nije Radnika Fudbal bi se igrao od Kragujevca do Novog Sada

FiumenBG

pre 18 dana

platite skaute....
T

Tataratira

pre 18 dana

Placaju skaute i to dobro. One koje ne placaju su ili pocetnici u svom poslu ili ne rade nista, pa su shodno tome i tako placeni.
Р

Редондо Фернандо

pre 18 dana

Не бојте се за скауте, није све ни у парама, зарађујемо ми сви ван овога. Апсолутно смо свуда позвани да идемо са клубом, увек испоштовани, увек угошћени. Клуб ради домаћински, буџет је такав какав јесте и диригује да ли скаути могу да се плате(нажалост, не могу, поготово јер нас има много). Што се свега осталог тиче, скаути су и те како вредновани и поштовани. Спортски поздрав!
T

Tata Martino

pre 18 dana

Šteta što stanovnici Surdulice slabo prepoznaju ovaj uspeh! Stadion im je stalno prazan! Radnik je imao više navijača u srpskoj ligi, nego sad! Ne znam šta je razlog, ali baš je slaba poseta, uz to klasična pozorišna publika, bez pravih navijača!
M

MojaSurdulica

pre 18 dana

nije istina! Radnik ima više navijača od na stadionu od 80% klubova u Super Ligi
K

Komri

pre 18 dana

Ma oni su uboli sa Ovusuom a sad se puvaju. Tesko ce do opstanka i nije istina da su imali najmanji buzdet jer je i Pazar bio na 1,6 milki
L

Lala123

pre 18 dana

Pazaru je samo Lalatović uzeo 200-300khiljada sa stručnim štabom da ne pričamo o Camaju koji je imao 15k mesečno. Samo je to pola Radnikovog budžeta

Sasa Maksimovic

pre 18 dana

e da je vise takvih klubova i predsednika