Komentari na vest

Nema rezanja kod Saše Ilića: Svi su tu osim „Velšana“

N

Nejbi

pre oko 7 sati

Sale vjerujem ti.Bicemo ko pracka.U najmanju ruku.Samo radi,razdrmaj te lijenguze.I vidimo se u LK.

Dragoljub Bojovic

pre oko 17 sati

Ma kakvo rezanje,i onako nas nema
b

batabane

pre oko 8 sati

Druze to je tacno sto si rekao,jer je Sasa odveo samo 26 igraca na pripremama.Opet sa druge strane duboko nisi u pravu.Da se ne misli da ovo govorim jer sam protiv Sase i Danka,recicu da sam jos prosle godine kad se licitiralo koga ce Mijat i Danko postaviti da vodi Partizan upravo rekao da ako ne uspu da dovedu proverenog trenera,Nikolica,ili Ivica ,ili Jokanovica,ili Paunovica,da izaberu Sasu Ilica.Nazalost izabrali su Blagojevica.Dakle ja jesam za ovo rukovodstvo bez obzira sto zalim sto i Mijat nije ostao.Ali Danko i Sasa ne placaju igrace svojim parama vec parama Partizana.Zato imaju veliku obavezu da pazljivo raspolazubtim parama.To znaci da nemaju prava da placaju igrace koji ne doprinose ili se unapred zna da ne ce doprineti Partizanu i posteno zaraditi svoju platu.Nadam se da se razumemo.A sada cu nesto jos konkretnije.Navescu pozitivan primer,da se bolje razumemo.Aleksica Partizan nije dao na pozajmicu u Kragujevac,ali zamislimo da je bila pozajmica.Aleksic je svojim igrama u Radnickom zavredeo da Partizan vrati,i posteno placa.Sa druge strane minule sezone su neki drugi igraci bili pozajmljeni drugim timovima u super ligi,i oni tamo nisu uspeli ni da budu standarni ,a kamo li da su se istakli.Kad tamo nisu nista pokazali,kako ce pokazati sad u Partizanu,gde je mnogo visi nivo.Zar je posteno u ovoj krizi davati pare onom ko ne zasluzuje.Ili ovi momci iz Teleoptika.Jeste Teleoptik sigurno bio prvi,ali u trecoj ligi ,i niko od njih nije izdominirao ,osim Dimitrija Jankovica.Dimitrije jeste u prolecni deo bio prikljucen Teleoptiku kao prvotimac Partizana,ali njegov ucinak je i statisticki bio dominantan.To je jos jedan pozitivan primer kako se zasluzuje dres prvotimca Partizana.Ovi ostali su mozda bili bolji od ostalih,ali daleko od dominacije ,i daleko od zasluge da postanu prvotimci i trose pare Partizana.Ti momci koje sam naveo u negativnom kontekstu mogu da se ljute ,ali samo na sebe,zasto nisu bili pozitivni primeri kao Aleksic i Jankovic.Niko nema prava da tek tako trosi pare Partizana.Pogotovu sad kada je oskudacija, a pare su si skupe.Malo sale,ali mislim velika istina.
M

Mmmatkee

pre oko 18 sati

Svadta ima al svaka cast sale

Asani Avni

pre oko 18 sati

Sale ce prevazidje Murinja

[email protected]

pre oko 24 sata

Sa Sašom ilicem ili bez, Partizan opet nece uraditi nista,zvezda je Jaca,makar da udju u grupe u euro takmičenjima,to je uspeh

ineska

pre 1 dan

nada nikad ne umire.
A

Aleksić M.

pre 1 dan

Aleksić, Dragović, ...

Petar Kesic

pre 1 dan

zanima me jel planiramo mi golmana da dovedemo,ovo sto imamo ne uliva poverenje
R

Rubrika

pre 1 dan

Zbog ćelave kiksare smo ispustili Evropu,ide na dusu Blagojevicu jer je Krunic branio odlicno protiv Ukr u gostima.
N

Nije loše ali

pre 1 dan

Ko će da bude kreator igre,ko je čovek koji jednim potezom može da reši utakmicu?

Aleksandar Pesic

pre 1 dan

Mora pojacanja u odbrani, ako se misli udji u Lk

domi5555

pre 1 dan

Radicu samo u Partizanu ili nigde. 0 od coveka! Navijajte za Panatinaikos sada ajmk sasa mrnjao

domi5555

pre 1 dan

Radicu samo u Partizanu ili nigde. 0 od coveka! Navijajte za Panatinaikos sada

domi5555

pre 1 dan

Radicu samo u Partizanu ili nigde. 0 od coveka! Navijajte za Panatinaikos sada
B

Baća Rspino

pre 1 dan

Nema rezanja kod Saše Ilića: Samo Rubinov vinjak.
S

Stsss

pre 1 dan

Ono kad formiras misljenje na osnovu interneta... Reci da ne izlazis iz kuce, a da ne kazes da ne izlazis iz kuce.

Steksus123

pre 1 dan

Mora još igrači podhitno
b

bad

pre 1 dan

odakle novci moji sinovci?

Matija Milutinovic

pre 1 dan

Nwma nista od nas opet

Tubic

pre 1 dan

Фали вам и Радић капитен омладинаца исто је прикључен првом тиму.Толико о информисаности.
z

zecpripovedac

pre 1 dan

Сале срећно, узео си врућ кромпир
R

Realnost

pre 1 dan

Nema Kostica i Radica koji moze da igra i levog beka i stopera i oni su u Velsu
A

Alcatraz

pre 1 dan

Odbrana je suplja kao svajcarski sir,na tome treba Ilic da radi bez jos bar 2-3 odbrane nema napada.Dzaba napadaci daju 2 ako prime 4 gola
E

Ehhh

pre 1 dan

Koga ovo zanima, opet casa da vude kikser u kvalifikacijama

Vlada81pfc

pre 1 dan

Dovece ih Sale sve u top formu pred kvalifikacije bice to u redu
P

Pavle13072014

pre 1 dan

Idemo Saleeeee...
D

Dejan23

pre 1 dan

samo pozitiva svima svimaaa

Dragan Stojanovic

pre 1 dan

Samo jako.Napred Partizan.
V

Veljabatica

pre 1 dan

ajde Sasa samo jako legendo
T

Tamara238

pre 1 dan

puno uspeha gospodinu kapitenu
j

jokabejbe

pre 1 dan

sale je legenda partizana i za razliku od mnogih nije tu samo i iskljucivoi zbog para
R

Rubrika

pre 1 dan

Niko ne radi iz ljubavi pa ni Sale,a nije ni Dule.Voli se partizan do zadnjeg evra.
J

Jollle

pre 1 dan

Totalni raspad , nema nista od Evrope ni ove sezone
k

kalauz 007

pre 1 dan

Meni se cini da je kod tebe totalni raspad , cuvaj se .
S

Slava222

pre 1 dan

i njemu puno uspeha zelimm

Стефан Васиљевић

pre 1 dan

Klub je trebao da bude malo ažurniji u kompletiranju ekipe. Ok, kasni Že, ali bilo je potrebno da prodje što veći deo priprema sa ekipom kako liga počinje za nešto više od dve nedelje, a i kvalifikacije su odmah tu.

MisoK

pre 1 dan

CANNE Nisam siguran da sa ovim kadrom mozemo nesto napraviti. Sve je to tanko i puno mladih a neiskusnih.
D

Danilo911

pre 1 dan

Koliko smo smesan klub postali, ovo je zalosno... I sto je najgore od svega nama je ovo postalo normalno... Nemamo jednog igrača u timu da pravi razliku, a nekad si imao bar 3-4.
k

kalauz 007

pre 1 dan

Nemamo ni jednog krstenog fudbalera , tako se kaze .
P

Preza

pre 1 dan

Boze oprosti im i ako rade namerno...sastav partizana za pley aut,za ispadanje iz evrope i za ispadamje iz kupa od mz donje strnjike,na zalost pravih navijaca partizana.....
G

Grobar realista

pre 1 dan

Dugovi su ogromni nema se uopste para. Od prodaje mladih igraca i evrope novac je otisao na placanje dnevnice na skupovima. Od skupa za vikend koji je najavljen prvobitno da ce trajati tri dana spao je na jedan. Dovode Afrikanci ,Slovenci i slicni koji veze sa fudbalom nemaju samo da bi se neko doveo i jos malo elita ugradila. Nama predstoji gora sudbina od one sto smo prosli kada nismo igrali evropu 10 godina i nismo imali za sampon.

mozzart-gost

pre 1 dan

Sale kapitenu puno uspeha ti želim.
B

Bekovi

pre 1 dan

Bekovi potrebni, štoper pošto Simić ide, zadnji vezni Ugrešić verovatno ide.

Milijana Ilic

pre 1 dan

Nema Zdjelara jel povredjen ili mu je istekao ugovor?
Z

Zeno

pre 1 dan

Na spisku nema Bogdans Kostić zna li neko šta je sa njim.
N

Nedozvoljena pozicija

pre 1 dan

Bogdan Kostic je u Velsu na EP sa omladincima…
v

v1ad

pre 1 dan

Od svega da kazes da valja jedan golman, tri defanzivca, sedam veznih i dva napadaca. 13 od 26 igraca.
b

batabane

pre 1 dan

Pa trebalo je nesto reducirati,nije da nije.Ne cu da imenujem obzirom da se uglavnom radi o mladim igracima.Neka ih ,ali ne verujem u njihove mogucnosti,pa i napredak.
K

Kkkk

pre 1 dan

Ovako nema Zdjelara,Poltera ovi su u reprezentaciji do 19 god Simić, Petrović,Makčević,a Jurčević povredjen nema ni ovog Stojkovića Arandjela on ide i Bogdana Kostica i on je u Welsu ide da igra za reprezentaciju do 19 god.
Z

Zeno

pre 1 dan

Predlažem Danku Lazović u da stupi u kontakt sa Atalantom i dovede na pozajmicu Vanju Vlahović mislim da bi se dobro uklopio sa ovim igračima

PFC_DR

pre 1 dan

Vanji Vlahovicu istice pozajmica 30. juna i vrlo je moguce da i urade nesto oko njegovog dolaska. Prema Transfermarketu postoji interesovanje.
Videcemo kada krene prvenstvo,treba Saletu dati sansu....

sxomy

pre 1 dan

Podrska Sasi, pa malo sreca da nas pogleda pa da udjemo u tu LK