Komentari na vest

Saša Ilić: Potrebna su nam još četiri pojačanja, moramo da poradimo na odbrani

I

Ivan8888888888

pre oko 7 sati

Valjda ce konacno podici malo klub iz mrtvih
M

MIXACU12

pre oko 7 sati

Videcemo sta ce doneti nova sezona,podrska za Saleta...

Aleksandar Dimitrijevic

pre oko 9 sati

Ajmo sale,ova sezona je naša,samo da se rasčisti još par uljeza..

GrgaCvarak

pre oko 12 sati

Ilic kao da nije nista naucio od predhodnika. Sad je samo pitanje vremena kad ce se i on proglasiti izdajnikom zato sto se usudio da kaze nesto kulturno o nekome iz Zvezde.

Aleksandra Martać

pre oko 17 sati

Stari je Saša Ilić znalac, videćemo kako će se pokazati kao trener biće sve kako treba
d

dadagaga

pre oko 17 sati

Doveli neke tamo igrace ,to treba ukombinovati pa tek onda druge igrace

90Jelena

pre oko 18 sati

trebalo bi da se pojacaju na tim mestima
m

mousemircale

pre oko 18 sati

moraju oni da porade na svakoj poziciji
S

Staniša Žugić

pre oko 21 sati

Kad ce u laktasima proslava Top 20 mesta u Evroligi, zatim NULA trofeja u KK ove sezone
G

GostTT

pre oko 21 sati

Čekamo tvoju mamu da dodje. Kada stigne onda kreće žurka. Svi je jedva čekamo.
K

Kost.

pre oko 8 sati

Veli onaj kome kk ne postoji. Ali i kad to pokusa,opet je ugasi nikad slabiji Partizan. A FK sa 50 miliona uloga sampion u ligi kumova koje slavite. Da mozes da razmislis,shvatio bi,koliko si losije prosao,tako srecan..i glup.

Slobodan Milojkovic

pre oko 22 sata

Jedan od retkih Partizanovaca koje gotivim, daj Boze da uspe da napravi nesto od ovog i ovakvog Partizana.
J

Jokkss00

pre oko 22 sata

ma on je dobar lik valjda ce okej da ispadne
P

Pavle13072014

pre oko 22 sata

Volim vase Saleta od .. .

Mirko Zlatanović

pre oko 22 sata

dobar lik viecemo sta ce naprabiti

Igor Musulin

pre oko 22 sata

Једини циљ Партизана и Воше, па и Жеље, мора бити опстанак у Европи. То је једини исправан пут.

Goran Jovic

pre oko 22 sata

Мислим да је потребно мало више од 4 појачања
N

Nejbi

pre oko 21 sati

Nema se para.Neka pozajmica I i nista vise ,razigravanje tudjih fudbalera,tuzno al tako je.
A

Alo decko

pre oko 18 sati

Nije razigravanje tudjih fudbalera ako imas opciju otkupa. Ne znam da li su ok pojacanja ali ako se vec nema para ovo je jedini nacin da probamo da se pojacamo.

Sele Fejzic

pre oko 22 sata

Cestitam Sale sve najbolje !
0

0 trifeja

pre oko 22 sata

Kad ce u laktasima proslava Top 20 mesta u Evroligi, zatim NULA trofeja u KK ove sezone i 3 mesto u fudbalu na tabeli..kad krece proslava??
c

cakanac

pre oko 22 sata

Predsednici klubova u jednom momentu Covic i Terzic. Jel treba dalje? Ajde u svoju malu
N

Nulasi

pre oko 22 sata

Odvojite minut i pomislite sta je sve moglo da se uradi u Srbiji za 56.mil novac bacen na prtizan ove sezone za Nula trofeja i u kosarci i u fudbalu!
A

Alo decko

pre oko 18 sati

Mogli smo tebi da kupimo hranu, neces moci jos dugo na sendvicima
v

vukasin2015ks

pre oko 22 sata

ovo do sad su sve anonimna pojacanja,koja su bila rezerve u svojim klubovima,trebaju nam prava pojacanja sa iskustvom i nekom reputacijom u karijeri..
D

Drzavni klub...

pre oko 22 sata

...Trosi drzavne pare!
D

DubaiFmp

pre oko 22 sata

Nisu nikog prodali a samo stancuju pojacanja..dokle vise trosenje drzavnih para?

Aleksandar Krezic

pre oko 23 sata

Драго ми је што је Сале преузео Партизан мислим да је добра кренуо надам се да управа неће стопирати његове идеје.

Radojkovic Milos

pre oko 23 sata

Pitanje da li će uspeti išta....
m

milos987

pre oko 23 sata

Dzabe ako su neproverena pojacanja

Uskekruske

pre oko 23 sata

Samo napred majstore
N

Natalii29

pre oko 23 sata

najbolje je resiti to sve zajedno
D

Dragojlo

pre oko 23 sata

40 miliona eura manjka u kasi, niko nije prodat, generalni sponzor raskinuo saradnju, a pojačanja kao na traci. Odakle pare?! Manimo zamajavanje naroda da svi dolaze kao slobodni igrači. Debelo je država odrešila kesu mimo onoga što se zna. Lepo na dresove staviti natpis PORS (Poreski Obveznici Republike Srbije).
1

1970SC

pre oko 23 sata

Vidi 0 rsd je za sada potrošeno. 4 igrača stigla na pozajmicu sa pravom otkupa u junu 2027 godine. Nego evo da mi neko objasni od komšinica; Terzic izjavio; od prodaje smo + 24 milj, od Uefe 18, sponzori i Gazprom 13-14, tv prava 3, karte/dresovi 4.. Budžet je 75-78 (isto Terza). Posle neverovatno uspešne sezone Zvezda je u minusu nekih 10-14 milj..
T

Teodora77

pre oko 24 sata

i 10 ti je malo da dovedes.
с

серМудро.

pre oko 24 sata

Прошле сезоне бебе, ово оно, милиони у најави, деца кидају али им не дају...шта би сад са децом која кидају али им не дају, од ове сезоне заборавили играти фудбал или шта??? Цео тим промењен, а они били најбољи на свету бар по писању моцарта и навијача, па да ли сте ви нормални, што мењате најбоље... Стигао тренер гробар, није звездаш као претходни, најбоље бебе на свету и ето резултата... Ј БТ стигао гробар, а оно цео тим променише... Мора да је по наређењу "зна се кога"... Ајд у здравље, а мало више у памет, ово су сулуде теме... мени кад је нешто добро не мењам, а тек најбоље...
M

MilivojeĆ

pre oko 23 sata

Niko nikad nije rekao da su ti klinci najbolji na svetu. To nigde nisam pročitao. Svima je bilo drago i još je makar meni drago što igraju klinci a ne neki De Medine, Ovusu, Kalule, Traore itd.. Imate najjači tim ikada najviše novca ikada, najjaču upravu, najboljeg vođu. Uživajte u tome
B

BlaBlaBla...

pre oko 22 sata

Па писали сте целу полусезону по коментарима и мрежама, нађи на моцарту брдо текстова... Акценат сам ставио искључиво на ваш паралелни универзум, најбољи су, а нико од њих не ваља...па де се договорите, да ли су најбољи, бар добри или баш нико не ваља...кад изгубе бодове овде их кунете, трибине празне, кад сте на њима боље да нисте, уместо борбе за свој клуб ви водите политику, јер кад "њега" смакнете партизан добија шта му следује...веће глупости нигде нема осим у вашим мислима... и сигиран сам да сте се сјебали што сте Мијата пустили, 100% сте сјебали...
s

spitfire

pre oko 24 sata

bice paetizan opet treci ako se nastavi sa ovom politikom

Aleksandar3006

pre oko 24 sata

Sale je tu gde i treba da bude samo se bojim da je doveden da kao velika legenda Partizana bude štit ovoj upravi, da se sakriju iza njega. On je trenutno jedini čovek u Partizanu kome Grobari veruju.

Zeljko 11

pre oko 24 sata

Dace bog da naprave neki tim ove godine, znacice za Srpski fudbal i to mnogo...

[email protected]

pre oko 24 sata

a da dovedes jedno 83 pojacanja mozda ali mozda drugo mesto bude sigirno
F

Fanste933

pre 1 dan

ima ih većina ali moraju da potraze

Aleksandar Bezbradica

pre 1 dan

idemo Sale napred oformi tim koji će vladati srpskim fudbalom u narednoj deceniji

Marks88

pre 1 dan

sretno najveci, brz pritiska
T

Trebinje

pre 1 dan

Ajdeeee! Otimaj Sale namestenu titulu!
P

Pavlovicmp

pre 1 dan

Krenuli su na vreme da prave tim, e sad kako će da ispadne...
Uh koji nivo komentatora je ovo....

Slobodan Ristovic

pre 1 dan

sasa ilic kraljina

Slobodan Ristovic

pre 1 dan

legenda sasa ili
g

grb slo

pre 1 dan

podrska Saletu 22

human

pre 1 dan

Potreban je ceo tim, a ne 4 igrača

Zoran Pavlovic

pre 1 dan

Sale će uvesti partizan u grupnu fazu!

M. K.

pre 1 dan

Sve ce to narod platiti.
G

GostTT

pre 1 dan

Odakle Zvezdi pare u periodu od 2005 do 2015 godine kada 10 godina nije igrala Evropu i nije pravila velike transfere? A svake godine je imala budžet i borila se za titulu i uzimala trofeje. Ko o čemu....
N

Nenad1246

pre oko 23 sata

Navedi te budžete što smo imali? Igrači Zete i Javora dolazili kao pojačanja,a vama malo, malo pa iz premijer lige iz bundes lige iz ruske lige... Što se tiče trofeja šta da kažem ipak smo mi Zvezda i kad nam je nosilac igre Guma Bogdanović vama gaće i onda same padaju.
K

Kikula

pre oko 22 sata

Pa zato je i bio dug preko 60 miliona.Da su imali pare ne bi dug bio toliki,i ne bi se zaduzivali.Valjda je toliko ocigledno.A i prodavala je zvezda igrace za ok cifre.Samo 2015 su prodali za 15 miliona
V

Vesna5588

pre 1 dan

Odakle novac za sva ta nova pojacanja, samo cetiri nije puno ali neko mora to da plati.
G

GostTT

pre 1 dan

Odakle Zvezdi pare u periodu od 2005 do 2015 godine kada 10 godina nije igrala Evropu i nije pravila velike transfere? A svake godine je imala budžet i borila se za titulu i uzimala trofeje. Ko o čemu....
B

Baća Espino

pre 1 dan

GostTT@ Ne laži! Boško Janković je prodat u Majorku, Biševac u Lans, Basta i Luković u Udineze, Nenad Kovačević u Lans, Filip Đorđević u Nant, Nenad Tomović u Đenovu, Nenad Milijaš u Vulverhempton, samo je Nikole Žigića u Rasing Santander prodat za 6 miliona evra, Marko Pantelić u Hertu, Mustafa Stojković u Nant, Deki Milovanović u Lans, Marko Grujić za 7 miliona u Liverpul.... Niko ne laže kao navijači Partizana.
G

GostTT

pre 1 dan

@Baća Espino Evo da ti odgovorim, tebi stubu istine i pravde. Svi ti transferi koje si pobrojao zajedno nisu 60 miliona evra. Zar ti misliš da se svi mi kopčamo na leđa pa da verujemo da je Zvezda živela 10 godina od 60 ili 70 miliona evra kroz transfere? Pa to je 6 ili 7 miliona godišnje. A gde su plate, održavanje, dovodjenje igrača? Ti misliš da smo mi šuplji na vrhu glave? Koliko po tebi treba još miliona da sipa država u Zvezdu i koliko god još treba titula da vam se namesti da bi vam to ublažilo vaš bol od onih 6 uzastopnih titula Partizana? Da li treba da se mi ugasimo i nestanemo i da se reprezentacija Srbije nazove Zvezdina reprezentacija sa Zvezdinim grbom da bi vi napokon bili zadovoljni?
S

Savke86

pre oko 23 sata

GostTT@ Itekako su preko 60 mil, uzmi pa računaj uz razne još tipa Lekiće u Osasunu ili Spajić i Ninkov u Tuluz itd. Ukupna zarada kluba u toj deceniji ili periodu od svih transfera iznosila je oko 88 miliona evra. A od transfera u lige petice od 2005 do 2015 je bila 40,85 miliona.
B

Baća Espino

pre oko 23 sata

GostTT@ Crvena zvezda: Kroz stabilno igranje u grupnim fazama Lige šampiona i Lige Evrope, klub je u protekloj deceniji (do kraja 2025. godine) akumulirao ukupno 163 miliona evra čistog prihoda od UEFA takmičenja. Partizan: Zbog ranih ispadanja u letnjim kvalifikacijama i izostanka iz grupnih faza elitnih takmičenja, Partizanov ukupni desetogodišnji UEFA priliv jedva prelazi oko 35 do 40 miliona evra. To znači da je u ovom četvorogodišnjem ciklusu Zvezda od UEFA nagrada prihodovala skoro četiri puta više novca od Partizana. O transferima da ne pričamo.
N

Nenad1246

pre oko 23 sata

Niste vi šuplji na vrh glave negu u prkno.
G

GostTT

pre oko 23 sata

@Baća Espino. Objasni ti nama odakle vam novac u periodu od 2005 do 2015 godine, kada punih deset godina niste igrali Evropu niti ste pravili velike transfere? A imali ste svake godine budžet i dogodili igrače. To ti nama objasni. Odakle lova?

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Dobar posao radi Saša Ilić.
!

!!!

pre 1 dan

Koliko Jos državnih miliona treba ovom projektu
j

jedno

pre 1 dan

7 do 8 puta manje nego crveno belom projektu.
I

IstineRadi

pre 1 dan

Citiram Saleta.Crvena zvezda u poslednjih nekoliko godina je dominantna, trudimo se da se primaknemo. Ipak dobri Sasko bice cela decenija i vise godina. Molim Mozzart da na svaka tri meseca i manje zbog istine i razvoja dece i omladine da objavljuje statistiku medjusobnih utakmica u Jugoslaviji pa i Srbiji ova dva tima kao i sampionata i kupova uzetih. O titulama prvaka Evrope i Sveta necemo kao i o finalu KUPA UEFA i dva polufinala Kupa Sampiona. Ponavljam sto cesce. Inace Sale je ok lik.
G

GostTT

pre 1 dan

Evo dobro legendo vi ste apsolutni šampioni u svemu. Šampioni Svemira! Evo priznajemo vam. I šta ćemo sad? Ne navijamo mi niti generacije koje dolaze za Partizan zbog nekih trofeja. Evo vama sve. Ionako ste navijači rezultata a ne kluba. Bari pominjete od kada znam za sebe. Mislim da mi treba na svakoj objavi o KK Zvezda da pišemo komentare kako smo osvojili EL što vi nikada niste. Da vam to nabijamo na nos dok ste živi. Na svakoj objavi vezanoj za košarku.
@

@GostTT

pre oko 23 sata

Ne navijate vi za Partizan zbog trofeja, nego zato sto mrzite Zvezdu
U

Uncledrew

pre 1 dan

Potrebno vam je 16igraca i drugi ljud u klub i jedno 40miliona da stanete na noge
-

- DA LI JE POZNATO? -

pre 1 dan

A kad će ta pojačanja koja donose ekstra kvalitet stići, s obzirom da je prošlo 14 dana od prozivke, a PFC iza sebe ima najsramniju polusezonu u klupskoj istoriji?

Sijanda Ksulu

pre 1 dan

Ceo tim treba menjati

nba

pre 1 dan

bice to ludo i nezbaoravno iskustvo ali za nesto vise trebace mnogo znanja i srece
b

batabane

pre 1 dan

Ne razumem zasto za pocetak ne vratite Ivana Vasiljevica iz Spanije.Znam da to nije najbolji potez,ali znam i da nije los potez,a i da je sigurno njjeftiniji.Stvarno je zimus na one dve pripremne utakmice decko pokazao da vredi,i po meni bolji od Milica a pogotovu od Milovanovica i Djurdjevica.Cak mislim i da je klasa za njih.Ali taj l.bek je kljucan nedostatak.Tu stvarno treba dobar igrac.Ako ne nadju nista,ja bih isprobao i Zubairua,pa Seka,koji bi iz drugog plana ,gde bi imao vise prostora,naprosto gazio protivnika.

JEJICA

pre 1 dan

Sale bi bio pojačanje kada bi igrao
s

samo

pre 1 dan

On je bio prosecan i sa 20 godina.
b

bbgarko

pre 1 dan

Pa proradite ne znam sta cekate napravite dobru ekipu

FC RED STAR

pre 1 dan

Sale,teška je priča...Veruj mi
O

Opp

pre 1 dan

Zamolio bih nekog novinara, ako ima ijedan profesionalac među njima, da na konferenciji upita Ilića i Lazovića, po kom kriterijumu se u klub dovodi rezervni napadač Volfsbergera, pritom stranac koji je imao lošu prethodnu sezonu. Eto, nisam pametan, ko nam je njega predstavio i uvalio kao pojačanje?!

PFC_DR

pre 1 dan

Sale je skroz realan i prica ono sto i svi mi vidimo. Ako prodamo nekog, a jedino su za sad interesantni Ugresic i Vukotic, onda nam stvarno trebaju 4 igraca. 2 na sredini da ih zamene plus levi i centralni bek. I naravno opet na nasim vestima gomila skupljaca perja. Ja ne razumem tu njihovu patolosku potrebu da izbacuju svoje frustracije ovde. Ja na primer ne citam vesti o njihovim klubovima a tek ne ostavljam komentare. A oni vise ovde...strasno kakvi kompleksi.
s

samo

pre 1 dan

Nije to frustracija,nego vas zezaju,a imaju i zasto.

Zoran Jeremic

pre 1 dan

Zameni ceo tim,imas uzora u KK
X

XXL

pre 1 dan

Kaze Sale da klub generalno teži najboljem a posle toga klub velicine Partizana ima ambicije pitanje koliko su realne. Mislim da ne treba nista očekivati da je to najbolje, realno takva je situacija da je Zvezda nedostižna i treba da prodje dosta vremena da bi moglo da se joj se parira. Znaci u narednom periodu borba za drugo mesto sa Vojvodinom ako država bude davala pare a davaće dok je kod na vlasti ova garnitura.

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Odlično zapažanje salete dovedena 4 ofanzivna igrača ako se pojača odbrana adekvatno nebi trebalo da bude problema plasirati se u Ligu konferencija Partizan je nosioc do kraja.

Steksus123

pre 1 dan

Verujem u Saleta, verujem u ovaj Partizan. Mislim da cemo biti najbolji, bolji nego 2017te, imam dobar osecaj, uzbudjen sam jako i jedva čekam da krenu utakmice i da uzivam u lepršavoj igri naseg Partizana
J

Jakov1503

pre 1 dan

Ajde Sale pokidaj sve!
m

majster

pre 1 dan

Potrebna su jos dosta pojacanja da bi bili konkurentni
M

Majamaki3

pre 1 dan

Lose stoje finansijski a sad kupovina brdo igraca
M

Majamaki3

pre 1 dan

Odakle im sada toliki novac
M

Majamaki3

pre 1 dan

Napad je najbolja odbrana
B

Boka85

pre 1 dan

Ha ha samo još 4
K

Koga vi lazete

pre 1 dan

I svi ovi strani Igraci igraju za 20.000 evra Maksimalnu platu jel?
M

Milojko Arsenic

pre 1 dan

Studenti sa matematickog fakulteta su vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji, jugoslovensko sportskog drustva partizan jer po apru samo je nogometni klub oteo 40 miliona evra
G

Gost555

pre 1 dan

Sale daj stopera (Maras ili Radovanovic), levog beka (Nastic) pa da ova ekipa zalici na nesto posle duze vremena.
j

jocy9933

pre 1 dan

Bice odlicna ekipa nema sta
P

Peki30

pre 1 dan

Sve se javljaju iz komsiluka komentatori Partizan doveo na pozajmicu i za sicu, smeta im im koji ne kosta ko arnautoviceva godisnja plata koju je isplatio tako sto je na 28 utakmica dao 8 golova. A gasprom im isplatio za 15 god jedno 100 miliona evra i oni se zale? Jad i cemer
V

VasoPG

pre 1 dan

Odbrana a? A ne treba nam igrač poput Ilića, Vukića, Moreire, Leonarda, Natka, Zahida? Treba neko da doda loptu tom balvanu Žeu. Trebaju nam igrači koji imaju tehniku, drže loptu.
B

Brdo

pre 1 dan

Partizan kaže živi od prodaje igrača
9

987

pre 1 dan

Samo jos 4? Nije to tako puno, sta je to, 8 novih igraca, moze drzava to da plati, nije problem.

Avalon Bg

pre 1 dan

Licemeru mali,kad bi zaposlio te dve sive ćelije,video bi koje pare mi dajemo,a koje vi...A to gde ste vi i gde smo mi,omogućio je vaš veliki vođa...
S

SAVET

pre 1 dan

Ukucajte u internet pretraživač: "Mali: Zvezdi 50 miliona više".
9

987

pre oko 23 sata

Mali u tih 50 miliona racunao bar 25 od Gasproma, to ne daje drzava. Ali uz 40 miliona ove sezone, i 30 prosle sezone koje je dobio Partizan (sto je vise od 50 miliona, a tek vise od realnih 25 za period od 10 godina), da se ne vracam u proslost, sto je izjavio vas glavni finansijer a i vas doskorasnji sportski direktor, koga briga za tacnost informacija, bitno da dolaze novcaniceeeeeee. Pritom, u ove vase pare ne ulaze sponzorstva od Zijina i jos tri ad hok sponzora koji ukupno donose nekuh 8-9 miliona. A za ovog sa vijugama, ukljuci ih brate, imas internet, vidi koliko je Zvezda zaradila od Uefe i od prodaja, pa se javi ponovo da mi se izvinis.
A

Alo decko

pre oko 16 sati

@987 Izvini sto si pglu
l

linija 465

pre 1 dan

Da li je tačno da je jedan mali iz Teleoptika odbio da potpiše profesionalni ugovor sa Partizanom jer mu navodno Vojvodjna i još neki klub nude više para. Zanima me da li je to zato što su roditelji željni slave pa za neki sitni novac tog malo momka izgube u 3 ligi Italije.?
B

Brdo

pre 1 dan

Možda im treba to više para, a Partizanu nije potreban takav tip igrača ili ne ume da proceni potencijal?
p

prdimiseguzici!

pre 1 dan

To je zbog Mijatovića, on je kriv i sada!

Shashank Singh

pre 1 dan

Istina je. čitao sam o tome.
J

Joksa1986

pre 1 dan

Jedan ide u Vošu(lijevi stoper) a jos bolji otisao u Zvezdu(mislim da se lijevo krilo u pitanju, reprezentativac).
I

I? Sta?

pre 1 dan

Iz partizana se isto ide u 3 ligu italije. Neka sa malo vise “srece” zavrsi u Benfiki B ili C, a mozda i u Radnickom iz Kg
I

I????

pre 1 dan

Sto da se dete prodaje ispod cene kad ga necene. A Vosa je trenutno bolja sredina.

dusann55555

pre 1 dan

Jos da vidmo odakle pare za sva ova pojacanja, 3 godine bez evrope i skoro nikog nisu prodali za neke pare
s

soko

pre 1 dan

O kakvim parama govoris od cetir igraca koja su dosla ni jedan cent nisu placeni a sto se tice plata osam igraca je otislo i ovi ce dobiti njihove plate.
b

bad

pre oko 22 sata

čemu laž,kada se zna da je pozamija halanda iz Austriskog tima koštala 500 000 eura?
F

Flaki

pre 1 dan

Da ne znaš da je bivši fudbaler, ovaj S. Ilić liči na one likove što piju ispred prodavnice.
C

Ceell

pre 1 dan

Državni mezimac ne prodaju nikog ali uvek magicno pronadju pare...
J

Jole 39

pre 1 dan

Ode dizel na 1000
R

RN

pre 1 dan

Gledajte da tim igračima, koje planirate da dovedete, menadžer bude onaj Ristić...da ne kvarite dosadašnju praksu. P.S. Od kada se Mijatović povukao više niko ne pominje Natha i njegovo angažovanje u nekoj ulozi. Natho nije u kumovskim vezama i kao takav ne ispunjava osnovni uslov.
H

Heroess

pre 1 dan

Samo dovodi sve ce to narod da placa
M

Mile led

pre 1 dan

Zato su studenti sa matematickog fakulteta vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji,jugoslovenskog  sportskog drustva partizan, jer po apru samo košarkaški klub je u 2026 godini od kss dobio uplate u vrednosti preko 12 miliona eevravra
P

Pećko Pivo

pre 1 dan

Sa druge strane, studenti medicinskog fakulteta se uveliko bave tobom i tvojom potrebom da na svakoj vesti o Partizanu ostaviš ovaj komentar.
C

Cccctr

pre 1 dan

Jadni penzioneri srbije
E

Ehhh

pre 1 dan

0 prodaja a pojačanja samo dolaze dovode igrace koje moraju da se otkupe milionima a od lige konferencija ne mogu toliko da zarade da kupe sve
K

Kikula

pre 1 dan

Od lige konferencije+sponzori+karte,ne moze da se zaradi za polovinu budzeta partizana.Morali bi na to da prodaju igrace za 10ak miliona,da ne placaju nikakva obestecenja pa bi onda bili na nuli.A oni jos na to moraju sigurno 10ak miliona ove godine da daju za dospeli dug.Znaci ako sve ide idealno i rade kako treba,opet moraju da se snalaze za bar 10ak miliona

Nadja17

pre 1 dan

Ako trener trazi jos cetiri pojacanja, onda je jasno da vidi prostor za napredak u timu
Z

Zeno

pre 1 dan

Partizanu je potrebno da se što duže zadrži u takmičenju kako kvalifikacija tako i grupne faze Konferencijske lige. Prihod ostvaren od rezultata u navedenoj ligi je siguran i na vreme se uplaćuje klubovima, sve ostalo kasni. Zbog toga su potrebna pojačanja, trenutni sastav ne garantuje zadovoljavajuće rezultate

Bojan76

pre 1 dan

Ilic je realno sagledao situaciju i jasno porucio da posao jos nije zavrsen

mozzart-gost

pre 1 dan

Sale priprema tim i napada titulu.