Komentari na vest

Teško, baš teško: Ako prođe Ferenc, Vojvodina protiv Tventea

Milijana Ilic

pre 9 dana

Ma kakav Ajaks od njih samo ime ostalo
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre 9 dana

Evo ga i Ajaks u slučaju da ispadnu u Ligu Konferencija, najveći baksuzi u istoriji svetskog fudbala.

Boka67

pre 9 dana

Uff kako težak put za Vojvodinu
L

Logitech

pre 9 dana

Ne lupaj, nisu izvukli Brajton.
K

Kakav manjak logike

pre 9 dana

Kao ej oa što Vojvodina ne izbaci Ferencvaroš, pa ljudi vrede više od duplo ili ako hoćete tačno, 25m eura više, to je otprilike 5 vrhunskih igrača više, za lige poput Srbije. Zamisli, izađete sa jednakim sastavima i onda ovi naprave 5 izmena gde pojačaju ekipu za više nego duplo, a Voša napravi izmene i oslabi ekipu. Naša liga je prejadna i siromašna, vez gledalaca, novca od tv prenosa, bez prodaje suvenira, da bi imali više od 1-2 kluba koji mogu eto bar nešto da urade.
T

Tika-taka trt-mrt

pre 9 dana

Pa dobro CZ je igrala produzetke u 1/16 finala sa Lilom, ciji tim vredi 285miliona. znaci 3,3 puta vise. Naravno strucnjaci su napljuvali Lil kao da je teceligas .

Nummer1

pre 9 dana

Vojvodina nije imala sreće sa žrebom
I

Imala

pre 9 dana

Nemala nek se pokaze sad nasa Vojvodina koja je veci klub od Tventea. Uostalom ako je mogla pre 2 g sa Ajaxom ravnoorsvno sad kad ima bolji tim moze i sa Nederlandjanima

50 miliona razloga

pre 9 dana

Neralno je da prdoju Ferenc a kamoli Twente
n

navijač czv

pre 9 dana

Naguziće ih Ferencvaroš samo tako neće imati priliku ni da razmišljaju o Tventeu Vojvodina nema kvalitet za LK a kamoli za klubove nivoa Fradija i Tventea....
C

Chiske

pre 9 dana

Meni bitno da mi vas naguzimo za ostale cemo se snaci! Za nasu ligu vosa jaka ko real sa ovim pojacanjima!
П

Па...

pre 9 dana

...једини српски клуб који би могао да избаци Твенте је Звезда. Од Војводине се ипак очекује Лига конференција.
v

ventilator

pre 9 dana

Ma tebra ne moze ni zvezda..
k

kikoman

pre 9 dana

druze neki do lige konferencija dodju da ne vide klubove iz top 10 liga...e sad ovo je karma jer su nasi klubovi ispadali od mornara iz bara osnosno klasvika sa islanda...

Veljaa13

pre 9 dana

Ipak, ovakve utakmice su prilika da se pokaze karakter i napravi iznenadjenje.

Natasa27

pre 9 dana

Ako Vojvodina zaista naleti na Tvente, ceka je izuzetno tezak posao. Holandski klub je kvalitetan, organizovan i ima mnogo vise iskustva na evropskoj sceni.
G

Gubitnicki mentalitet

pre 9 dana

Koliko smo negatvni kao narod strasnoo!!! Sami sebi nabijamo gubitnicki mentalitet…

A@A

pre 9 dana

Nije to mentalitet vec realnost i karma za katastrofalno lose odradjene sezone u evropi. Sem Zvezde i mozda Partizana (imaju povoljan zreb) ni Vojvodina ni Zeleznicar nemaju kvalitet za evropu...prilicno jednostavno. Mozda Vosu pogleda sreca u LK ali realnost je takva kakva je.

M. K.

pre 9 dana

Zreb je mogao biti dosta laksi. Tako je kako je, dati maksimum pa za koliko bude dovoljno, ima vosa sanse.
r

riochapke

pre 9 dana

Šta bre teško?! Pa nije Čelzi majku mu, ako imaju ambiciju da igraju makar ligu konferencija, moraju da izbace nekog favorita! Samo hrabro Vošo!

Otac Makarije

pre 9 dana

To bi se ravnalo sa naj vecim uspehom novosadske stare dame kada bi na ovako teskom putu usla u ligu evrope
N

Nvnv

pre 9 dana

Ako je doslo vreme da se plasimo tventea onda super

Igor Musulin

pre 9 dana

Иде Воша даље. Видећете.

mladen misic

pre 9 dana

Oni već razmišljaju kako će da ispadnu
C

Ccc5557

pre 9 dana

Za Vosu je bolje i sasvim ok da igra Konferenciju za pocetak, to uopste ne bi bio neuspeh. Bitno da udju.Msm i Tsc je uspeo.
n

nepodnosljivo

pre 9 dana

kako ti nije glupo da ovako lupetas? Cuj i tsc je uspeo, tsc je bio drugi u sezoni kada je drugoplasirani igrao kvalifikacije za ligu sampiona, nakon ispadanja su usli u ligu konferencija, nemoj lupati molim te vojvodina treba da izbaci ajaks u drugom kolu pre treceg i cetvrtog
m

milos111106

pre 9 dana

ni malo laki protivnici
N

Nenad1246

pre 9 dana

Pa šta su se trpali da budu treći i idu u LE ako im je sve teško? Ajd jednom izađi na teren zgazi protivnika i teraj dalje umesto kuknjave stalno.

Alek

pre 9 dana

Ako prodje ferenc procice i twente
M

MarkOnsisn

pre 9 dana

A zvezda na San Marino. Prosle godine na Gibraltar. U kvalifikacijama.
G

Gost13

pre 9 dana

Zvezda je to zasluzila svojim rezultatima u Evropi prethodnih godina. Vojvodina od Sampdorije nema zapazen rezultat u Evropi.
s

samo

pre 9 dana

Zasto si izvukao San Marino u komentaru kad znas da su Irci deset puta jaci?
M

MarkoS a

pre 9 dana

Pa iz istog raloga sto si ti si napisao Irci; a znas da je Severna Irska 10x losiji protivnik od republike Irske.
T

Tika-taka trt-mrt

pre 9 dana

Da, samom zaboravljas da je Zvezda uzela 14 bodova u Ligi Uefa , 4 pobede zaredom, i prosla dalje. to nikad niko iz nase lige nece ponoviti.
A

Aman ljudi

pre 9 dana

Ferencvaroš niko ne zove Ferenc, samo vi u redakciji. Nadimak kluba je Fradi. Kao što ni mi ne zovemo Crvenu Zvezdu Crvena, već Zvezda.
i

idemmmooo

pre 9 dana

Okrećemo se obavezama u super ligi
L

LFCC

pre 9 dana

Pod hitno treba da se menja sistem zrebanja. Ovo je cista sreca. Zrinjski prosle godine u 3 kola kvalifikacija za Ligu Evrole nije imao ni blizu teskog protivnika kao Ferencvaros , za Tvente da ne pricam. Napraviti da se igra kao u ligaskoj fazi evropskih takmicenja, pa tabela za kvalifikacije i odredjeni broj najboljih ulazi EVROPSKA TAKMICENJA.
g

glupost

pre 9 dana

zrinjski je bio povlascen care
a

a ne, nee

pre 9 dana

najbolje da igraju protiv nekih liliputanaca a zadnji put su igrali ozbiljno evropu, evo ne znam mozda se secaju oni stari… Zvezda je objasnila kako se to radi 2017 godine, domaci zadatak. Izbaci ako si toliko kvalitetan Ferenc i Twente pa da vidimo.
A

Arauho

pre 9 dana

Zao mi je sto vosa ne pojuri i Cumica,lepo bi im legao na ovaj prelazni rok i ako je to Laza.
н

нс бој

pre 9 dana

Пад,овде ни ја нисам оптимиста.Твенте је озбиљан клуб са системом,ал ајде прво да дођемо до њих па ћемо мислити о њима.

cikakure123

pre 9 dana

Maleri! Kako svaki put? 🤔
G

Gladiola1*

pre 9 dana

Jos samo fali da dobiju Ajax ako ispadnu od Ferencvarosa, i da budu najveci baksuzi ovogodisnjeg zreba
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre 9 dana

Koliko Vojvodina nije imala sreće... Neviđeno. Jedna kuglica samo da se poklopila i da su izvukli Šerif, u drugom kolu bi potencijalno išli na Makabi Tel Aviv. Neverovatno.
U

Ultrapas

pre 9 dana

Svejedno,Vojvodina ne moze nikoga da prodje,kao i ostali nasi(osim Zvezde,kolo,dva),kada cete shvatiti da je nas fudbal u kanalu.
S

Samo Voša

pre 9 dana

Aluminija gura UEFA

Stefanbiki95

pre 9 dana

Mogo je neki jaci tim... Ma vojvodina prolazii

Cujo Zarko

pre 9 dana

Ono kad si teški baksuz
N

Ništa spec

pre 9 dana

Gledao sam Tvente, ništa specijalno.
j

jel

pre 9 dana

Protiv koga,protiv Psv-a?