Komentari na vest

Zvezda otputovala u Austriju, Stanković ima 31 aduta, prva provera protiv Amštetena

k

kumanovo

pre 3 dana

19-20 stranca u C.Z.da nije malo puno zasto Zvezda ne zatvara skole fudbala kadetsku i omladinsku sta mogu mladi igraci da traze neku sansu da bi sutra igrali sa toliko stranaca to isto vazi i za moj PARTIZAN koji uzima neke strance koji bas nista ne vrede kako je 50 tih-60 tih - 70 tih 80 tih i 90 tih igrali su svi domaci igraci liga jaka kvalitet na visokom nivou

Popokatlpetl

pre 5 dana

Dobre su kontrolne utakmice sa Slavijom i Slovanom
J

Joker Nole

pre 5 dana

Ne žuriti sa ulaznim transferima dok naši klinci rade drugi deo priprema, nikad se ne zna ko može da zadovolji, ako nezadovolje aktivirati ulazne transfere po potrebi...
R

Rectify1995

pre 5 dana

Nisam očekivao da ću ikada gledati okršaj trenera Dejan Stanković vs Jaja Ture. Omatorilo se, ali Slovan je zaista napravio dobar potez dovođenjem Turea.
K

Kakav

pre 5 dana

Savez takav odxiv. Sad berzani izvucite neke rezerve iz Malog Mokrog Luga. Sramota da nije pozvan Peranovic iz Vojvodine 2007 kiji je bolji od pola koji se nisu odazvali
K

Kostakis

pre 5 dana

Ne može svako da ima Traoera Nathoa Kojzeka Zahida i nisu svačije želje bile dokazani domaći igrači Mulahusejinović i Ifet Đakovac

M. K.

pre 5 dana

Dobri protivnici na pripremama.

Slobodan Milojkovic

pre 5 dana

Nadam se da ce se dobro pripremiti za utakmice koje slede za ligu sampiona...Znacilo bi to svima koji vole Zvezdu.

Daniel33

pre 5 dana

samo da ne izvuku opet lil ..lol
M

Miloslegenda

pre 5 dana

hahahaha sta ce glazer na spisku isk
V

Veljabatica

pre 5 dana

a cemu ove utakmice ovako
S

Slava222

pre 5 dana

ma ajde ti polako izlaz napolje
T

Tvrdjava

pre 5 dana

Na na,na na, liga sampiona liga sapiona,liga sampiona
G

Grobarinjo

pre 5 dana

Ja kolko vidim ovi huljini imaju 19 stranaca sa sve arnautovicem i ovim korejcem
T

Tako je

pre 5 dana

..kad god hoces 1 na 1 ferka.
Zvezda ima sanse u Evropi ove sezone

MisoK

pre 5 dana

CANNE Svi protivnici na pripremama osi Amstetena su za postovanje i treba ih svatiti ozbiljno. Ovo je prilika da se stvarno vidi gde smo.
N

Ne razumem

pre 5 dana

Sta radi glazer na spisku??

kiboooo

pre 5 dana

Nije mi jasno sto forsiraju ove utakmice protiv Zenita
N

NekadSad

pre 5 dana

Zbog sponzora Gasproma. U zlatno vreme Zvezde 70 tih i 80 tih spanci molili Zvezdu da tokom leta bude na turnirima njihovim. Svaki pehar bio impozantan kao statua da je radio Mikelandjelo. Publike po 40000 gledalaca. Dzaja i dalle ziv i Karasi i Pizon i Filipovic i drugi pa neka vam pricaju. Sad neke utakmice po kampovima i po Rusiji. A da u avgustu Zvezdi dolazili Santos i Gremio i Sao Paulo pred pocetak prvenstva.
D

Dragan 1985

pre 5 dana

Pa ako hoces da ti Gasprom ostane sponzor i da imas 5 miliona evra od njih, onda moras na utakmicu. Ukoliko odbijes, dovesces u pitanje glavnog sponzora. Z

JEJICA

pre 5 dana

Neka ostanu tamo da igraju,šta će ovde 👀👀👀
d

daligutas1234

pre 5 dana

ili pljujes))) ovde tek onako....

Alek

pre 5 dana

Balsa u zvezdi?
G

Gost1991

pre 5 dana

Milson i Babika?
K

Komri

pre 5 dana

Glazeru produzen ugovor? ako nije sto ga vodite na pripreme kad mu ugovor istice 30.06. dalje gde su Mislon, Babika i ostali koji su bili na pozajmicama?
B

Bez njih

pre 5 dana

16 stranaca, a pored njih ih ima još na pozajmicama.
B

Bez Zivaca

pre 5 dana

Milsonu se zavrsava transfer ,Babika isto ...Milsona kupuje klub gde je bio na pozajmici ,dok Babiku zele neki drugi klubovi i radi se na tom transferu....

dejanera

pre 5 dana

Zato sto Glazer prima platu od Zvezde do 30.06. i duzan je da se pojavi na "poslu" a i klub je duzan da se prema njemu ponasa na profesionalan nacin. Dakle on ima ugovor i taj ugovor moraju da postuju obe strane. Da je pronasao novi klub onda bi otisao tamo i tu bi se zavrsile i Zvezdine obaveze.
6

6262622

pre 5 dana

Terajte ovog Ovusua
P

Prle-mehanicar

pre 5 dana

Cekaj ,al ovo neka greska zar Kostov ne ide sa omladinskom reprezentacijom na Evropskom od 28 juna,kako ga ima na spisak i ovde i u mladoj reprezentaciji.
B

Bilosta1

pre 5 dana

Pogotovo ce Arnautovic da fali...
L

Luka 009

pre 5 dana

Idemo Četnici naši! Samo Zvezda, samo Srbija! Da razbijamo jugoslovene i ove sezone!
A

Aahahahaahah

pre 5 dana

🤣🤣🤣🤣🤣🤣,de pobeze Kostov veliki Srbi 🥳🥳🥳
K

Kanada

pre 5 dana

Crvena Zvezda i četnici..kakav duduk . Zvezda je srpski klub ,slobodnih građana koji trenutno šaka partijski vojnika okupira kako u upravi tako na tribinama.
Ј

Јосиф

pre 5 dana

Матеј Гаштаров да добије прилику,дечко је страшан потенцијал!!
S

Sekcija Lajkovac

pre 5 dana

Ajde momci neka je sa srećom na pripremama, pa da u avgustu slavimo ulazak u ligu šampiona!
G

Gost Zeljko

pre 5 dana

Gde je Subotic?
j

jzg

pre 5 dana

jedva cekam da pocne sezona