Komentari na vest
Zvezda otputovala u Austriju, Stanković ima 31 aduta, prva provera protiv Amštetena
k
kumanovo
pre 3 dana
19-20 stranca u C.Z.da nije malo puno zasto Zvezda ne zatvara skole fudbala kadetsku i omladinsku sta mogu mladi igraci da traze neku sansu da bi sutra igrali sa toliko stranaca to isto vazi i za moj PARTIZAN koji uzima neke strance koji bas nista ne vrede kako je 50 tih-60 tih - 70 tih 80 tih i 90 tih igrali su svi domaci igraci liga jaka kvalitet na visokom nivou
Popokatlpetl
pre 5 dana
Dobre su kontrolne utakmice sa Slavijom i Slovanom
J
Joker Nole
pre 5 dana
Ne žuriti sa ulaznim transferima dok naši klinci rade drugi deo priprema, nikad se ne zna ko može da zadovolji, ako nezadovolje aktivirati ulazne transfere po potrebi...
R
Rectify1995
pre 5 dana
Nisam očekivao da ću ikada gledati okršaj trenera Dejan Stanković vs Jaja Ture. Omatorilo se, ali Slovan je zaista napravio dobar potez dovođenjem Turea.
K
Kakav
pre 5 dana
Savez takav odxiv. Sad berzani izvucite neke rezerve iz Malog Mokrog Luga. Sramota da nije pozvan Peranovic iz Vojvodine 2007 kiji je bolji od pola koji se nisu odazvali
K
Kostakis
pre 5 dana
Ne može svako da ima Traoera Nathoa Kojzeka Zahida i nisu svačije želje bile dokazani domaći igrači Mulahusejinović i Ifet Đakovac
M. K.
pre 5 dana
Dobri protivnici na pripremama.
Slobodan Milojkovic
pre 5 dana
Nadam se da ce se dobro pripremiti za utakmice koje slede za ligu sampiona...Znacilo bi to svima koji vole Zvezdu.
Daniel33
pre 5 dana
samo da ne izvuku opet lil ..lol
M
Miloslegenda
pre 5 dana
hahahaha sta ce glazer na spisku isk
V
Veljabatica
pre 5 dana
a cemu ove utakmice ovako
S
Slava222
pre 5 dana
ma ajde ti polako izlaz napolje
T
Tvrdjava
pre 5 dana
Na na,na na, liga sampiona liga sapiona,liga sampiona
G
Grobarinjo
pre 5 dana
Ja kolko vidim ovi huljini imaju 19 stranaca sa sve arnautovicem i ovim korejcem
T
Tako je
pre 5 dana
..kad god hoces 1 na 1 ferka.
Zvezda ima sanse u Evropi ove sezone
MisoK
pre 5 dana
CANNE
Svi protivnici na pripremama osi Amstetena su za postovanje i treba ih svatiti ozbiljno. Ovo je prilika da se stvarno vidi gde smo.
N
Ne razumem
pre 5 dana
Sta radi glazer na spisku??
kiboooo
pre 5 dana
Nije mi jasno sto forsiraju ove utakmice protiv Zenita
N
NekadSad
pre 5 dana
Zbog sponzora Gasproma. U zlatno vreme Zvezde 70 tih i 80 tih spanci molili Zvezdu da tokom leta bude na turnirima njihovim. Svaki pehar bio impozantan kao statua da je radio Mikelandjelo. Publike po 40000 gledalaca. Dzaja i dalle ziv i Karasi i Pizon i Filipovic i drugi pa neka vam pricaju. Sad neke utakmice po kampovima i po Rusiji. A da u avgustu Zvezdi dolazili Santos i Gremio i Sao Paulo pred pocetak prvenstva.
D
Dragan 1985
pre 5 dana
Pa ako hoces da ti Gasprom ostane sponzor i da imas 5 miliona evra od njih, onda moras na utakmicu. Ukoliko odbijes, dovesces u pitanje glavnog sponzora. Z
JEJICA
pre 5 dana
Neka ostanu tamo da igraju,šta će ovde 👀👀👀
d
daligutas1234
pre 5 dana
ili pljujes))) ovde tek onako....
Alek
pre 5 dana
Balsa u zvezdi?
G
Gost1991
pre 5 dana
Milson i Babika?
K
Komri
pre 5 dana
Glazeru produzen ugovor? ako nije sto ga vodite na pripreme kad mu ugovor istice 30.06. dalje gde su Mislon, Babika i ostali koji su bili na pozajmicama?
B
Bez njih
pre 5 dana
16 stranaca, a pored njih ih ima još na pozajmicama.
B
Bez Zivaca
pre 5 dana
Milsonu se zavrsava transfer ,Babika isto ...Milsona kupuje klub gde je bio na pozajmici ,dok Babiku zele neki drugi klubovi i radi se na tom transferu....
dejanera
pre 5 dana
Zato sto Glazer prima platu od Zvezde do 30.06. i duzan je da se pojavi na "poslu" a i klub je duzan da se prema njemu ponasa na profesionalan nacin. Dakle on ima ugovor i taj ugovor moraju da postuju obe strane. Da je pronasao novi klub onda bi otisao tamo i tu bi se zavrsile i Zvezdine obaveze.
6
6262622
pre 5 dana
Terajte ovog Ovusua
P
Prle-mehanicar
pre 5 dana
Cekaj ,al ovo neka greska zar Kostov ne ide sa omladinskom reprezentacijom na Evropskom od 28 juna,kako ga ima na spisak i ovde i u mladoj reprezentaciji.
B
Bilosta1
pre 5 dana
Pogotovo ce Arnautovic da fali...
L
Luka 009
pre 5 dana
Idemo Četnici naši! Samo Zvezda, samo Srbija! Da razbijamo jugoslovene i ove sezone!
A
Aahahahaahah
pre 5 dana
🤣🤣🤣🤣🤣🤣,de pobeze Kostov veliki Srbi 🥳🥳🥳
K
Kanada
pre 5 dana
Crvena Zvezda i četnici..kakav duduk . Zvezda je srpski klub ,slobodnih građana koji trenutno šaka partijski vojnika okupira kako u upravi tako na tribinama.
Ј
Јосиф
pre 5 dana
Матеј Гаштаров да добије прилику,дечко је страшан потенцијал!!
S
Sekcija Lajkovac
pre 5 dana
Ajde momci neka je sa srećom na pripremama, pa da u avgustu slavimo ulazak u ligu šampiona!
G
Gost Zeljko
pre 5 dana
Gde je Subotic?
j
jzg
pre 5 dana
jedva cekam da pocne sezona
.jpg.webp.webp)







