Komentari na vest

Obradovićeva senzacija: Prvo pojačanje stiglo direktno iz Olimpijakosa!

B

Branimir Milev

pre 3 minute

E direkton iz Olympiacosa u Panatu kako to

JEJICA

pre 9 minuta

Sretan,ode partizanu veliki čovek
S

Srdjan1314

pre 24 minute

Bio sam ubedjen da će Koprivicu da dovede
V

Valdano

pre oko 1 sat

Prosjecan igrac,da je nesto valjao ostao bi u Olimpijakos.
R

Rasterećenje

pre oko 1 sat

Obradovic bi bas bio zesca faca kada bi uzeo Parkera i Miltona koje nam je uvalio da nas finansijski razvali. Ajde pokazi sada ljubav prema Partizanu i odvedi ih, neka ih plati grčki rasipač ćaletovih para.
D

DosijeX

pre oko 1 sat

Postade Pao filijala Olimpijakosa hahaha

Uskekruske

pre oko 1 sat

Gde bas od njih
O

Otimacina

pre oko 1 sat

Kako im ga je oteo kada su rekli da im ne treba. Zasto im ne otme Vezenkova ili Milutinova?

Maleficent

pre oko 1 sat

Kakvih sve komentara ima

Noki71

pre oko 1 sat

Super defanzivac,ako je sanirao povredu dobro pojacanje.
M

Molba

pre oko 1 sat

Apelujem na Mocartsport da u vestima o atinskim Zelenima odsada koristi isključivo reči "PAO", "Panatinaikos", "Janakopulos", a da se mane pominjanja Žoca i tako nas poštedi desetina besmislenih komentara ljubitelja košarke iz Železnika. Unapred hvala.
O

Otpaci

pre oko 1 sat

Iz olimpijakosi dobri za pao
M

Mile led

pre oko 1 sat

Kucamo na vrata zeleznika. Gde su i sta rade sfero , ćelo i dejo? Jel se prodaju krofne po grckoj, turskoj i jel ćelo reklamira novi proizvod protiv opadanja kose?
M

Mile led

pre oko 1 sat

Ocekivano jer logicno da svi hoce da saradjuju sa najtrofejnijim trenerom svih vremena. Da su potpisali ćelu ili radonjoglua bila bi bezanija glavom bez obzira.
s

stevan dejan

pre oko 1 sat

haha au ljudi, pa opisali ste ga kao da se radi O'neal-u licno...grobari pukli skroz kad im je satisfakcija sto je 3. centar Oly-ja potpisao za Zeljkov Pao.
M

Mile led

pre oko 1 sat

Ocekivano jer logicno da svi hoce da saradjuju sa najtrofejnijim trenerom svih vremena. Da su potpisali ćelu ili radonjoglua bila bi bezanija glavom bez obzira.

markinjos4

pre oko 1 sat

totalno neocekivano,bice to pravi beton u reketu panate
H

Hahahahahaha

pre oko 1 sat

Niko mu nije rekao da ne deli narod
J

Jole 39

pre oko 1 sat

Pa logicno ipak je panata tri puta veci klub od olimpijakosa. Sam Zeljko ima vise trofeja nego ceo olimpijakos.
N

Nemanjasabac

pre oko 2 sata

Obradovic ce pokupiti mnogo toga, ali ako Bogdan ode tamo necu vise voleti ni jednog ni drugog...
I

Is u park

pre oko 1 sat

Caci lociran ponavljam caci lociran
R

Redjineli

pre oko 1 sat

Koja bi to izdaja bila....

[email protected]

pre oko 2 sata

navikao da krade rumenko.A da on bez velikog budzeta tesko da moze bilo sta da osvoji
g

gostivar

pre oko 1 sat

samo da te podsetim da je i Radonjic dobio priliku da vodi isti klub i da ima budzet pa je oteran posle sezone.
B

Budžeti

pre 17 minuta

Da podsetim ja ovoga sto podseca na budzet da je u vreme Radonjica PAO bio vreca za udaranje i da im budzet nije bio ni blizu sadasnjeg. Ludi Grk je resio da odresi kesu kada je dosao Ataman, a sezonu pre toga je bio medju poslednjima u EL, ako ne i poslednji.
V

Vjerujem

pre oko 2 sata

Da ce Panata sa nikad jeftinijim rosterom razbiti u el i na f4 sve oduvati po 20+.
V

Veštac

pre oko 1 sat

Nije nista novo da ljudi od pamtiveka u svasta veruju.
G

Grobarske bajke

pre oko 2 sata

Fal izjavio da je dosao zbog Zeljka i projekta. Cim ga je Zeljko pozvao, on odmah resio da promeni stranu
T

TheMladen

pre oko 2 sata

Ime nešto u imenu što je najavljivalo ovaj scenario.
Z

Zek Ledej

pre oko 2 sata

JEDAN JE VUJOŠEVIĆ DULE!!!
S

Sramite se

pre oko 1 sat

Gde bi nam kraj bio da ste se tako branili Duleta dok je bio živ
a

armija85

pre oko 2 sata

Pa i nije neko pojacanje.... Ali dobro, Oly ga svakako otpisao, pa otpaci moraju negde. Ne mogu svi u sampionski tim.

perazdera6

pre oko 2 sata

Drvo javorovo klasicno
R

Rumunsko mrtvo

pre oko 1 sat

Bice 3i centar, neka bek ap opcija Lesoru i igracu koji tek treba da stigne. Tako da vrlo dobar
z

zzer

pre oko 2 sata

Napadački limitiran ali dobar defanzivno i jedan od najboljih centara sa pregledom igre što govori i broj asistencija oko 2.5 u proseku što je za jednog centra sa više nego brutalna statistika za nekih 20ak min na parketu naravno govorim o sezonama kada je igrao
а

армата

pre oko 2 sata

дајте жоцу и џордана...
B

Bgqq

pre oko 2 sata

Kada si najtrofejniji u Evropi , pa ti se moze . Jel Sferu pocela sezona prodaje krofni zna li se ??
к

кикас

pre oko 1 sat

Сверо је жоцу и вама дјелио крофне редовно.