Komentari na vest

PRELAZZI: Kralj ne želi da ga volite, Kralj traži osvetu

srecko Janjic

pre oko 2 meseca

gol i kad smo prišli navijačima - tu radost u očima, tu emociju - to je stvarno neopisivo vvv
m

munjadj.

pre oko 2 meseca

Oko za oko, zub za zub...
S

Silba026

pre 2 meseca

Oko za oko, zub za zub
u

unitedforce8787

pre 2 meseca

Kao Srbin iz Amerike vam slobodno mogu reći da većina nas bojkotuje NFL ove sezone jer su 11 od 32 timova uveli muške plesačice to jest čirlidersice. Što je previše, previše je, stvarno. VVV
l

lukicdejan87

pre 2 meseca

Gledao sam mnogo derbija, ali kad sam video u 90. minutu gol i kad smo prišli navijačima - tu radost u očima, tu emociju - to je stvarno neopisivo Gledao sam mnogo derbija, ali kad sam video u 90. minutu gol i kad smo prišli navijačima - tu radost u očima, tu emociju - to je stvarno neopisivo vvv

JEJICA

pre 2 meseca

Komentarisati krafta mu dodje malo....
A

Ankok99

pre 2 meseca

Osveta za kralja.
B

Boske9444

pre 2 meseca

Gledao sam mnogo derbija, ali kad sam video u 90. minutu gol i kad smo prišli navijačima - tu radost u očima, tu emociju - to je stvarno neopisivo

Bojan381

pre 3 meseca

pobeda i osveta po svaku cenu.
m

miki.mocart

pre 3 meseca

👍
L

Lampadama123

pre 3 meseca

...
d

dijagnostikovanje

pre 5 meseci

Je l' znate koja je sličnost izmeđ dijamant margarina i ovog prelazzija: I jedan i drugi "u sve se meša".
d

dsadass

pre 5 meseci

ajao bre sad me i ovaj prelaći razočarao, sad i on prati odjednom sport sa jajastom loptom, ih bre kakvo pomodarstvo, verujem da je i jedan od onih što ne prate "domaću ligu" jer "nema šta da se vidi"
L

Ljubitelj

pre 5 meseci

Pa evo ispostavlja se da je i na tom polju strucnjak. Tekst ima ozbiljnih manjkavosti.
L

Ljubitelj

pre 5 meseci

U cemu je problem pa ne objavljujete moj komentar. Ako kazem da je ovo najlosiji text od ovog novinata ne vidim sta je problem. Niste profesionalni ako na ovaj nacin ogranicavate komentare.
M

Milwaukee, Wisconsin

pre 5 meseci

Kao Srbin iz Amerike vam slobodno mogu reći da većina nas bojkotuje NFL ove sezone jer su 11 od 32 timova uveli muške plesačice to jest čirlidersice. Što je previše, previše je, stvarno.
D

Dzon Travolta

pre 5 meseci

Muski sport,muski plesaci.
T

Tomato

pre 5 meseci

Sjajan tekst! Go Pats!