Komentari na vest

Zašto Edvard Norton priča sam sa sobom na utakmici SAD - Turska?

R

RendiOrton13

pre oko 15 sati

Možda zato što ima prijatelja u glavi pa razgovaraju njih dvojica

Arijan Favas

pre oko 16 sati

Nije Fight Club prvi film Edvarda Nortona u karijeri, vec American History X, u kome glumi pokajanog Skinheda.

kolekole57

pre oko 10 sati

Primal Fear je prvi, doduse nije glavna uloga
U

Uncledrew

pre oko 18 sati

Zato sto je doktorcina
1

121214

pre oko 19 sati

first rule of the ***** **** is you do not talk about ***** ****!

[email protected]

pre oko 20 sati

To samo on zna verovatno :)
M

Mirkoxx22

pre oko 20 sati

Zato sto je lud verovatno.

stevica jovanovic

pre oko 21 sati

kao nekad u borilackom klubu
Z

Ze

pre oko 21 sati

????????????????????
m

miconis1

pre oko 21 sati

Pogledaj film "Fight club" neces se pokajati

Stefanbiki95

pre oko 21 sati

Zato sto je lud
a

aaaa

pre oko 21 sati

Nisam ocekivao da cu doziveti da vidim ovu referencu na Mozzartu. Svaka cast!
K

Komri

pre oko 21 sati

Cela utakmica je bila cirkus, baš onako kako niko nije želeo osim braće sa Polimarketa oni gađaju dok ne ubodu
e

eibar

pre oko 21 sati

Kakva je ovo faca, ne pamtim da je iko imao prvi film u karijeri i da je tako odglumio kao Norton u Primal fear. Ozbiljna glumčina, baš mi je drago što dolazi da gleda fudbal

Спира

pre oko 21 sati

Култни Fight Club , марстралан филм!

Petar Kocevic

pre oko 21 sati

ko je ovaj do bred pita

Goran Gavrančić

pre oko 21 sati

Probaj da se napregnes da procitas prvi pasus u tekstu pa ces da vidis ko je.

Спира

pre oko 20 sati

Војин Ћетковић
N

Nessaj

pre oko 21 sati

Sportsko novinarstvo = krađa mimova sa interneta
J

Janaćko

pre oko 20 sati

Exactly. Zato se i ne potpisuju u ovakvim tekstovima.